O šachu se píše!

05.03.2008 08:00 | Turnaje

Horkou novinkou v nešachových periodikách je článek Kasparov si to rozdá i s Klausem juniorem, který dnes vyšel v "lidovkách". Jak jsme již na našem serveru uváděli, agentura GPA porádá na Hluboké setkání s Garry Kasparovem. V člá...

Horkou novinkou v nešachových periodikách je článek Kasparov si to rozdá i s Klausem juniorem, který dnes vyšel v "lidovkách". Jak jsme již na našem serveru uváděli, agentura GPA porádá na Hluboké setkání s Garry Kasparovem.
V článku se zprostředkovaně od Adolfa Červinky (z agentury GPA) dozvíte cenu, za kterou si můžete střihnout simultánku s Kasparovem, částku za individuální partii zatím neuvedl.
Na seznamu oslovených případných účastníků simultánky je i Jan Klaus.

Koncem února vyšel v EKONOMU článek "ZÁBAVA NEJEN PRO KRÁLE". Autor Tomáš Plhoň pojal text obecně a věnuje se několika tématům. Pro šachově neznalé pěkný průřez šachovou hrou a její historií (v rámci možností).
článek v plném znění
2x 1866x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (2) Aktualizovat
05.03.2008 17:20 | Autor neznámý

Přidal bych i dnešní Českolipský deník, kde se píše o našem extraligovém víkendu. V elektronické formě se snad článek brzy objeví na
www.ceskolipsky.denik.cz/sport_region/ostatni_region/

05.03.2008 16:08 | Autor neznámý

A já jen doplním další šachový článek, dokonce celou rubriku. V dnešním deníku Sport jsem totiž narazil na cca třetinu stránky, která byla redigována Františkem Štrossem.