14. ročník O POHÁR MĚSTA KLATOV

02.07.2006 08:00 | O pohár města Klatov

Pořadatelé příjemně překvapili účastníky "A" turnaje, který se poprvé hraje jako FIDE OPEN. Toto zkvalitnění má jistě vliv na zvýąení účasti. Do hlavního turnaje se přihlásilo 87 hráčů, "B" turnaje započítávaného na nár...

Pořadatelé příjemně překvapili účastníky "A" turnaje, který se poprvé hraje jako FIDE OPEN. Toto zkvalitnění má jistě vliv na zvýąení účasti. Do hlavního turnaje se přihlásilo 87 hráčů, "B" turnaje započítávaného na národní LOK se účastní 88 hráčů.
Před zahájením prvního kola šachisty v Klatovech přivítala místostarostka města. Informovala o řadě doprovodných akcí, které se budou ve městě po dobu turnaje konat a zprestří tak dovolenkový pobyt.

Nasazenou jedničkou je IM Petr Neumann (2405), který po roční pauze opět zavítal na klatovský turnaj. Barvy 1. Novoborského šachového klubu hájí v "A" turnaji Petr Boleslav, "B" turnaje se účastní Ing. Miloš Koudelka. Oběma hráčům se vstup do turnaje vydařil, v prvním kole si připsali první turnajové vítězství.
V doprovodném programu mají šachisté možnost sehrát turnaj v rapid šachu, v holanďanech dvojic a tradiční, dobře obsazený páteční bleskový turnaj. Mnozí si nenechají ujít fotbalový turnaj a středeční vepřové hody. O průběhu turnaje Vás budeme dále informovat.

partie 1.kolo
0x 7196x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat