Novinky

02.03.2010 09:59 | nss.cz

Rádi bychom Vás, čtenáře, upozornili na několik novinek, které jsme pro Vás připravili. V horním menu přibyl odkaz diskuzní fórum. Vysvětlovat význam tohoto odkazu je asi zbytečné, takže se omezím jen na několik technických inform...

Rádi bychom Vás, čtenáře, upozornili na několik novinek, které jsme pro Vás připravili. V horním menu přibyl odkaz diskuzní fórum. Vysvětlovat význam tohoto odkazu je asi zbytečné, takže se omezím jen na několik technických informací. Do fóra může přispívat každy registrovaný uživatel a mimo příspěvků můžete zakládat i vlastní témata. Hlavní okruhy jsou dány, budete-li chtít zavést nový, kontaktujte mě na adrese webmaster@novoborsky-sk.cz.

Trénink - Lekce strategie

GM Ján Markoš

Do tréninkové sekce přibyl vedle GM Marka Vokáče, který pro Vás připravuje quicktesty, stará se o Váš rychlý propočet nebo odhaluje tajemství základních koncovek, i další lektor. GM Ján Markoš má pro Vás připraveno okolo osmi lekcí na téma strategie, které Vám budeme servírovat každou středu na hlavní stránce jako články a zároveň budou zařazeny i do zmiňované sekce. Věříme, že si velmistrovy řádky najdou své čtenáře a svými případnými příspěvky naladíte lektora k dalším činům.

Historie po kapkách

Zdeněk Závodný

První díl seriálu Historie po kapkách jste si mohli přečíst již minulý čtvrtek. A další budou následovat, jak čas dovolí. "Při svém bádání po šachových materiálech v knihovnách a za šachovou literaturou nacházím mnohé zajímavé fotografie, partie a někdy i záhady o které bych se chtěl se čtenáři podělit. Snad v nich najdou zábavu i poučení," říká autor seriálu Zdeněk Závodný.

4x 4690x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (4) Aktualizovat
02.03.2010 16:50 | Autor neznámý

Nezaložil jsem nové téma! Jsem nemocný?!!

02.03.2010 12:18 | Autor neznámý

Založil jsem nové téma! Jsem mocný!!!

02.03.2010 10:48 | Autor neznámý

zdar. rozumím. máme to v plánu rozšiřovat o jmenované vymoženosti a lahůdky. chci jen chvíli otestovat, jak se diskuze rozjede.

02.03.2010 10:42 | Autor neznámý

Jééé! :-)

A nešlo by udělat fórum se vším všudy, barevně označení uživatelé, hodnosti, s PM, zobrazení toho, kdo je online, atd. atd. prostě něco jako je phpBB, rozumíš mi, bolku?