Fuksík nezná hranice

11.11.2010 22:02 | Kauza Černá Hora

Jsou povahy, které se nezastaví před ničím. Šachová hra byla vždy hrou králů a pokud se v ní nebo okolo ní začnou vyskytovat podezřelé jevy, je potřeba na ně upozornit. Přestože má náš jugoslávský reportér Strelan Figurovič p...

Jsou povahy, které se nezastaví před ničím. Šachová hra byla vždy hrou králů a pokud se v ní nebo okolo ní začnou vyskytovat podezřelé jevy, je potřeba na ně upozornit. Přestože má náš jugoslávský reportér Strelan Figurovič přes letní měsíce zaslouženou dovolenou, svůj fotoaparát, postřeh a cit pro ten správný moment nikdy neodkládá.

Při toulkách po černohorských plážích narazil na zdánlivě nevinou dvojičku hráčů bavící se hrou v šachy. Strelan Figurovič nemaje tucha, že jde o jednoho z bossů české extraligy Jaroslava Fuksíka, zmáčknul spoušť... Při tvorbě druhého záběru byl však již prozrazen jeho úkryt na turistcentrum Ada Bojana a výrazy obou pánů napovídaly k rychlému ústupu.

Kauza Černá Hora nabyla svých zřetelných obrysů, jakmile se materiál našeho reportéra dostal na stůl redakce nss.cz. V našich zeměpisných šířkách jsou samozřejmě obě tváře na fotografiích známé - Jaroslav Fuksík a Vítězslav Priehoda. Přesnou podobu rozhovoru bohužel nemáme možnost určit (naši reportéři budou zvukovou aparatůrou vybaveni až v roce 2012). Chystá se nějaký přestup? Chystá Fuksík další ze svých plánů, jak tajně předehrát zápas? Budoucnost určitě napoví a my si budeme moci dosadit tajenku.

První zmáčknutí spouště - Jaroslav Fuksík naznačuje možnou obranu protistrany (autor: Strelan Figurovič)

Druhé a zároveň poslední zmáčknutí spouště - splečný plán je jasný, domluveno (autor: Strelan Figurovič)

4x 1676x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (4) Aktualizovat
12.11.2010 12:04 | Autor neznámý

Já bych hlasoval pro Aničku Muzyčukovou - vypadá nevinně, ale v Plovdivu v ženské soutěži hrála v kostýmku, kdežto v minulém B turnaji ve Wijku porazila puberťáka Giriho s nááádherným výstřihem. Ty fotky si pamatuju, možná ví, co dělá

12.11.2010 10:38 | Autor neznámý

Emils, Emils, co tam Topalovovovi, ale Kosteniuk, Pogonine ... 

12.11.2010 09:21 | Autor neznámý

NAHÁ by se měla hrát extraliga - borci by nemohli mít v kase žádná "pomocná zařízení" jako počítače nebo mobily.

Fotku s ideou NAHÝCH ŠACHŮ je třeba neprodleně zaslat FIDE a také osobně Topalovovi!

12.11.2010 07:51 | Autor neznámý

Chybí tam na há dáma