Četli jsme o Kasparovovi

24.04.2007 08:00 | Turnaje

Nedávno oblétla svět zpráva o zatčení Garriho Kasparova na zakázané protivládní demonstraci. Kasparov byl záhy po zaplacení pokuty ze zadržení propuštěn. Pár hodin omezení osobní svobody mu ale vyneslo veliký mediální ohlas...

Nedávno oblétla svět zpráva o zatčení Garriho Kasparova na zakázané protivládní demonstraci. Kasparov byl záhy po zaplacení pokuty ze zadržení propuštěn. Pár hodin omezení osobní svobody mu ale vyneslo veliký mediální ohlas, a na ten se teď podíváme.

Z šachových serverů vyšla zajímavá a obsáhlá úvaha na stále se lepšících slovenských stránkách " target="_blank">www.ultim8games.com. I kdyby Vás Kasparov tolik nebral, mrkněte tam třeba na analýzy a komentáře, ke shlédnutí jsou i tréninková videa!

Jiný pohled najdeme jen o kousek dál. V článku Timothy Bancrofta – Hincheyho se objevuje i velmi zajímavá definice šachistů: „…ve světě šachistů jsou samí brýlatí a inteligentní podivíni, kteří posunují figurky po šachovnici, kopají soupeře do nohou, často navštěvují záchody, a to s tak intenzivním výrazem ve tváři, že právě na ně se obracejí kvůli reklamě na léky proti zácpě.“ Z citátu je zřejmě jasné, že Kasparova nebude mít autor zrovna v oblibě.

Z českých zpravodajských serverů bych zmínil například aktualne.cz nebo novinky.cz. Kdo by toho neměl stále dost, může si počíst i v diskusích k těmto článkům nebo zadat „Kasparov“ do nějakého vyhledávače.

Za námět a některé odkazy děkujeme našemu stálému čtenáři s přezdívkou JiH.
0x 1801x Viktor
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat