Bundesliga pokračovala 3. víkendem

13.12.2006 08:00 | Turnaje

O víkendu také pokračovala třetím sezením německá nejvyšší soutěž. Obhájci titulu z Baden-Badenu si důrazně řekli o obhajobu, když uhráli 20,5 bodů z 24! A to chyběli Anand, Svidler, Shirov aj. Dařilo se především Bacrotovi, ...

O víkendu také pokračovala třetím sezením německá nejvyšší soutěž. Obhájci titulu z Baden-Badenu si důrazně řekli o obhajobu, když uhráli 20,5 bodů z 24! A to chyběli Anand, Svidler, Shirov aj. Dařilo se především Bacrotovi, Krasenkovovi a Movsesjanovi.
Jediné družstvo se stejným počtem bodů je SG Porz (Kolín nad Rýnem – Vaganjan, Lutz, Van Wely, Timman…). Jako jediní zatím dokázali Baden-Baden porazit. Analýza zápasu 3. kola (v němčině)..
Další nepodařený víkend zažily Brémy (Hráček, Babula) – medajlové ambice jsou passé, uvádí domovská stránka Bundesligy. Třetí je v průběžné tabulce Hamburk (3. Ftáčnik), čtvrté místo patří Remagenu (1. Ivančuk, 8. Bindrich). Na pátém místě najdeme Bindlach (2. Navara, 7. Štohl, 10. Čech). GM David Navara zažil ve 2. – 4. kole překvapivou sérii 3 proher. Tento víkend se ale ukázal, jak ho známe, a remízou a výhrou nad Ftáčnikem si zlepšil letošní bundesligovou bilanci. SC Bann s nejpočetnější českou legií (1. Láznička 2. Štoček 3. Cvek 4. Jirovský…) prohrál v předehrávce podle očekávání s Baden-Badenem (Štoček remizoval s Carlsenem) i s Kreuzbergem (Láznička prohrál se Sargissianem, Štoček se Sockem), zvítězil ale s posledním Tegelem (z Čechů vyhrál Cvek). Určité šance na udržení tak jsou.
0x 1175x Viktor
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat