Boráci v Pardubicích

21.07.2006 08:00 | Turnaje

Šachový festival je již přes týden v plném proudu, ale hlavní atrakce začíná až dnes. Startují totiž všechny hlavní festivalové turnaje a z novoborského pohledu bude velmi zajímavý zdejší hlavní turnaj. S výjimkou GM Zbyňka Hr

Šachový festival je již přes týden v plném proudu, ale hlavní atrakce začíná až dnes. Startují totiž všechny hlavní festivalové turnaje a z novoborského pohledu bude velmi zajímavý zdejší hlavní turnaj. S výjimkou GM Zbyňka Hráčka se ho totiž zúčastní všichni hráči, kteří budou v následující sezoně za Bor válčit v extralize. V "neoficiálním oddílovém přeboru" se tedy představí GM Petr Hába, GM Radek Kalod, GM Marek Vokáč, IM Robert Cvek, IM Lukáš Klíma, IM Tomáš Kulhánek, IM Pavel Šimáček a také u nás hostující GM Jiří Lechtýnský.
Pokud doplníme i další české účastníky, kterými jsou GM David Navara, GM Viktor Láznička, GM Vlasta Babula, GM Jiří Štoček, GM Jan Votava, GM Pavel Blatný, GM Leon Vološin nebo GM Eduard Meduna, tak zjistíme, že s výjimkou několika málo hráčů se zde sešla kompletní česká špička.

Pardubice ovšem nejsou jen šachovým festivalem pro profesionály, ale také pro širokou veřejnost. Ve vedejším turnaji B1, tak můžeme najít další novoborské hráče, mladíky Honzu Vránu a Honzu Oreského. O výsledcích všech Vás budeme postupně v našem 9ti dílném seriálu informovat.
0x 1518x Martin Vaculík
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat