5. kolo 2. ligy B aneb osobnost roku

20.12.2006 08:00 | Turnaje

O víkendu také pokračovala 2. liga. Podívejme se, jak se vyvíjí nám nejbližší skupina B. Jelikož osobností roku jsou všichni, kteří pomáhají spoluvytvářet obsah internetu, dovolil jsem si zhypertextovat oddíly, které se starají o...

O víkendu také pokračovala 2. liga. Podívejme se, jak se vyvíjí nám nejbližší skupina B. Jelikož osobností roku jsou všichni, kteří pomáhají spoluvytvářet obsah internetu, dovolil jsem si zhypertextovat oddíly, které se starají o vlastní www stránky. Na některých najdete tabulky, jinde článek k zápasu a onde dokonce sázkové kurzy. Vyhlašuji zároveň anketu a nejlepší stránky družstev 2.
ligy B, vyjadřujte se, prosím, v příspěvcích. Pokud mi nějaké stránky ušly, omlouvám se, hledal jsem podle svazové databáze.

Na čele je i nadále družstvo Spartaku Ústí nad Labem , které si tentokrát poradilo s Louny (7. místo). Jen na pomocné hodnocení druhé jsou Karlovy Vary, které nejtěsnějším rozdílem zdolaly momentálně 6. Rakovník. Třetí místo patří ČSOB B, a to i za výhru z posledního kola Bohemians Praha. Klokanům patří za 4 body a pouhých 8 vyhraných partií poslední příčka. Remízou skončil bojovný zápas Děčína (5.) s Neratovicemi (9.). I přes výhry na posledních dvou prknech nestačil Sokolov (8.) na Slavoj Litoměřice (11.) a podlehl nejtěsnějším možným rozdílem. Další porážku zaznamenal Litvínov (10.), body si z něj tentokráte odvážejí Teplice (4. místo).
0x 1066x Viktor
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat