2. liga B – 4. kolo

07.12.2006 08:00 | Turnaje

Trochu ve stínu extraligového víkendu se v neděli odehrálo i další kolo 2. ligy. Ve vyrovnané soutěži se bojovalo o průběžné vedení, za kterým velmi rázně vykročilo družstvo Ústí n/L, které zostudilo domácí družstvo Bohemians...

Trochu ve stínu extraligového víkendu se v neděli odehrálo i další kolo 2. ligy. Ve vyrovnané soutěži se bojovalo o průběžné vedení, za kterým velmi rázně vykročilo družstvo Ústí n/L, které zostudilo domácí družstvo Bohemians B debaklem 7:1! Stejný počet 9 bodů získalo poněkud překvapivě i družstvo Karlových Varů, které nejtěsnějším rozdílem porazilo Děčín.
V kontaktu s vedoucí dvojicí zůstávají i 7bodové týmy Rakovníku a ČSOB B, které porazily Litoměřice, respektive Neratovice.

Zklamáním jsou pro mě letos výkony Litvínova, který jsem před sezonou tipoval na boj o postup. Litvínov se však jen díky dobrému skóre drží nad sestupovou hranicí. V posledním kole nestačil na družstvo Loun. V posledním utkání, o kterém nebyla řeč, si Teplice vylepšily bilanci na 50 %, když porazily po dobrém začátku tápající Sokolov.

Podrobnosti můžete získat ze svazové databáze.
0x 1614x Martin Vaculík
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat