1. Novoborský ŠK A vs SŠES Varnsdorf

04.04.2004 08:00 | Turnaje

Závěrečné kolo mělo rozhodnout o vítězi Regionálního přeboru. V domácím prostředí jsme nezaváhali a zvítězili 7:1! Takovýto výsledek asi málokdo čekal v souboji dvou vedoucích celků soutěže. Dlouho držel stav 0:0, na větši...

Závěrečné kolo mělo rozhodnout o vítězi Regionálního přeboru. V domácím prostředí jsme nezaváhali a zvítězili 7:1! Takovýto výsledek asi málokdo čekal v souboji dvou vedoucích celků soutěže. Dlouho držel stav 0:0, na většině šachovnicích byly pozice nejasné. Větší tlak si vytvořil zpočátku Jarda Kučera. Soupeř se však trpělivě bránil. Po hrubé chybě soupeře rozhodla materiální převaha.
První bod pro domácí a částečné uklidnění. Kolem první časové kontroly se však již zápas začal lámat, během chvíle byl stav 5:1 a bylo prakticky rozhodnuto. Partie, která zprvu vypadala, že skončí jako první remízou se naopak hrála nejdéle. Pan Vladyka v remizové koncovce stejných střelců tak dlouho tlačil na pilu až pozici pokazil. Honza Vrána toho zkušeně využil a tak podtrhl konečné vítězství.
0x 8699x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat