1. Novoborský ŠK A vs SŠES Varnsdorf

04.04.2004 08:00 | Turnaje

Závěrečné kolo mělo rozhodnout o vítězi Regionálního přeboru. V domácím prostředí jsme nezaváhali a zvítězili 7:1! Takovýto výsledek asi málokdo čekal v souboji dvou vedoucích celků soutěže. Dlouho držel stav 0:0, na větši...

První bod pro domácí a částečné uklidnění. Kolem první časové kontroly se však již zápas začal lámat, během chvíle byl stav 5:1 a bylo prakticky rozhodnuto. Partie, která zprvu vypadala, že skončí jako první remízou se naopak hrála nejdéle. Pan Vladyka v remizové koncovce stejných střelců tak dlouho tlačil na pilu až pozici pokazil. Honza Vrána toho zkušeně využil a tak podtrhl konečné vítězství.
Závěrečné kolo mělo rozhodnout o vítězi Regionálního přeboru. V domácím prostředí jsme nezaváhali a zvítězili 7:1! Takovýto výsledek asi málokdo čekal v souboji dvou vedoucích celků soutěže. Dlouho držel stav 0:0, na většině šachovnicích byly pozice nejasné. Větší tlak si vytvořil zpočátku Jarda Kučera. Soupeř se však trpělivě bránil. Po hrubé chybě soupeře rozhodla materiální převaha.
0x 6648x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat