1. Novoborský ŠK A vs Spartak Žandov

22.02.2004 08:00 | Turnaje

Na šesté kolo k nám zavítali tuto sezónu již podruhé soupeři ze Žandova. Museli jsme k zápasu přistoupit zodpovědně, jelikož Žandováci potrápili Krásnou Lípu Ba vytěžili ze zápasu alespoň bod za remízu. Zápas se však již br...

Na šesté kolo k nám zavítali tuto sezónu již podruhé soupeři ze Žandova. Museli jsme k zápasu přistoupit zodpovědně, jelikož Žandováci potrápili Krásnou Lípu Ba vytěžili ze zápasu alespoň bod za remízu. Zápas se však již brzy začal pro nás vyvíjet podle našich představ. Rychlá výhra Viktora Novotného, remíza Suchardy nám dala do začátku malý náskok.
Po chvíli přišel důležitý bod na páté šachovnici, kde sváděl boj Jarda Kučera s panem Šůmou. Na dalších šachovnicích se již začalo vyjasňovat Honza Vrána svou materiální výhodu s přehledem využil k vítězství. Vláďa Dufek se soupeřem v klidné pozici dali remis. Opět zabodoval pan Frommel na osmé šachovnici, kde černými přehrál svého soupeře. Jedinou naší prohrou skončila partie Petra Kučery. Poslední se dohrávala partie na druhé šachovnici. Jelikož skončila vítězstvím konečné skóre je 6:2!
0x 8050x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat