OPEN Klatovy 2024

22.06.2024 10:00 | Turnaje

Stejně jako každý rok, tak i letos se počátkem letních prázdnin (29.6.-7.7.2023) uskuteční v Klatovech mezinárodní šachový festival O pohár města Klatov – UNILESING Open.

 Jubilejní 30.ročník tohoto populárního turnaje bude stejně jako vloni probíhat ve třech hlavních turnajích, kdy se kromě tradičních turnajů A (ELO nad 1800) a B (ELO pod 2000) se bude hrát „seniorský“ turnaj C pro hráče 50+ (hráči nar. 1974 a starší).

Účastníci mohou také využít širokého doprovodného programu, jako turnajů v bleskovém šachu, v rapid šachu, beachvolejbalu nebo si zahrát fotbal či stolní tenis.

Celkový cenový fond festivalu činí 125.000 Kč, z toho 100.000 Kč určeno na finanční ceny ve 3 hlavních turnajích. Více o turnaji je možné se dočíst na stránkách www.openklatovy.cz nebo se obrátit na pořadatele na e-mail: sachklub.klatovy@seznam.cz či zavolat o informace na tel: 737 337 955. Pořadatelé rádi v Klatovech přivítají šachové nadšence všech věkových kategorií.


Šachklub Sokol Klatovy pořádá  - 30. ročník mezinárodního šachového festivalu 

                    O pohár města Klatov 2024


Datum :  29.6. – 7.7. 2024

Pořadatel :  Šachklub Sokol Klatovy

Místo konání :  Kulturní dům Klatovy 

Rozpočet turnaje :  cca 220 000 Kč

Počet účastníků  :  cca 200

Stručná charakteristika  turnaje:   Šachklub Sokol Klatovy již řadu let pořádá počátkem letních prázdnin mezinárodní šachový turnaj jednotlivců konaný pod záštitou starosty města Klatov a Hejtmana Plzeňského kraje. Turnaj, který patří mezi největší šachové turnaje v České republice, se již 26 let hraje jako přebor České obce sokolské. Mezi cca 200 hráči především z České republiky můžeme najít několik hráčů české šachové špičky, celou řadu hráčů Extraligy a 1. ligy, mnoho medailistů z mládežnických turnajů. Velkou předností tohoto turnaje konaného v době klatovské pouti a mezinárodního folklórního festivalu je vysoká organizační kvalita.

Pořadatelé připravují pro účastníky celou řadu doprovodných akcí, které slouží k odreagování účastníků a k pobavení diváků, mezi něž patří turnaj v bleskovém šachu, turnaj v rapid šachu, turnaj mládeže nebo turnaj seniorů. Některé doprovodné akce, jako např. turnaj ve fotbalu, v beachvolejbalu, stolním tenisu  již svou popularitou nabývají významu samostatné společenské události. 

Pro partnery

Reklama:   Šachklub Sokol Klatovy nabízí zájemcům vzájemnou spolupráci, která na jedné straně umožní klatovskému oddílu uspořádat tento turnaj na vysoké úrovni, na druhé straně dává svým partnerům celou řadu možností na propagaci své firmy. V případě zájmu je možné se domluvit na celoroční nebo i víceleté spolupráci, protože oddíl pořádá během roku celou řadu menších akcí především pro mládež. Možnosti vzájemné spolupráce jsou orientačně uvedeny níže, vše závisí na vzájemné dohodě, formu a rozsah vzájemné spolupráce je možné realizovat podle potřeb partnera.


  • Generální partner (25 000 Kč a více) : Jméno tohoto partnera bude součástí názvu celého festivalu. Zároveň bude uvedeno na všech akcích, které v průběhu roku klub pořádá. Propagace se bude týkat především těchto médií: Kino Šumava (cca 30x promítnutý reklamní spot), Klatovský deník,  FILMPro, webové stránky turnaje, Facebook, ČS Šach, propozice turnaje, plakáty. Velmi pravděpodobná je i účast televize (toto však nelze garantovat)

 

  • Hlavní partneři (10 000 – 25 000 Kč) : Jméno partnera bude součástí jednoho ze třech hlavních turnajů „A“ , „B“ nebo ,,C‘‘ nebo některého z dalších doprovodných turnajů. Propagace se bude týkat především těchto médií : Kino Šumava (cca 30x promítnutý reklamní spot), Klatovský deník,  internet, plakáty, hrací místnost, ČS šach, Facebook.


  • Ostatní partneři (do 10 000 Kč, popř. věcné ceny do dané hodnoty) : plakáty, hrací místnost a některé další propagační materiály a tisk


Speciální nabídka

Šachklub Sokol Klatovy nabízí svým významnějším partnerům (generální, hlavní) zajištění promítání reklamních spotů s propagací jejich firmy po dobu jednoho měsíce buď v červnu, září nebo říjnu v kině Šumava (před každým promítáním po dobu několika vteřin vyjma filmového klubu a dětských představení).  U generálního sponzora a hlavních partnerů (nad 20 000 Kč) bude tato forma reklamy realizována po dobu 1 měsíce. U generálního sponzora zahájení Open turnaje spolu se starostou města a slavnostní ukončení s předáváním cen, možnost propagace sponzora v informačním centru v průběhu turnaje.


propozice:  https://www.openklatovy.cz/openklatovy/propozice.asp0x 1188x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované