Harrachov opět ožil šachem

24.10.2010 05:43 | Mistrovství Čech mládeže do 16 let 2010

V Harrachově ve Skicentru dnes předseda KM ŠSČR Ing. Zdeněk Fiala slavnostně zahájil Mistrovství Čech mládeže do 16 let 2010, HARRACHOV FIDE OPEN 2010 a NÁRODNÍ OPEN 2010. Pořadatelem Mistrovství Čech mládeže, HARRACHOV FIDE OPENu a ...

V Harrachově ve Skicentru dnes předseda KM ŠSČR Ing. Zdeněk Fiala slavnostně zahájil Mistrovství Čech mládeže do 16 let 2010, HARRACHOV FIDE OPEN 2010 a NÁRODNÍ OPEN 2010. Pořadatelem Mistrovství Čech mládeže, HARRACHOV FIDE OPENu a Národního OPENu je z pověření Šachového svazu České republiky Šachový klub Světlá nad Sázavou. Na startovních listinách najdeme celkem 339 hráčů a hráček, přičemž v mistrovských kategoriích hraje 190 mládežníků a ve FIDE OPENu a v Národním OPENu startuje 149 šachistů.

Kromě ředitele turnaje přivítal účastníky ředitel Hotelu Skicentrum pan Vorlíček. Dále hlavní trenér Mistrovství Čech mládeže pan Ing. Evžen Gonsior představil svůj tým trenérů ve složení : IM Pavel Šimáček, IM Richard Biolek a IM Martin Petr. Hlavní rozhodčí IA Jaroslav Benák představil rozhodčí v sestavě : Marian Sabol, Mariana Olšarová, Vlastimil Mareš a Martin Štukheil.

Zdeněk Fiala, Evžen Gonsior, Pavel Šimáček a Martin Petr. (zdroj: of. fotogalerie)

Na webu pořadatele naleznete průběžně doplňované výsledky, fotogalerii a další informace z místa konání. Diváci doma u svých PC mohou také sledovat on-line přenosy ze 4 šachovnic.

Pro účastníky turnajů a jejich doprovody pořadatelé připravili bohatý šachový i nešachový doprovodný program. Dnes večer se koná společenský večer s hudební skupinou Český Slavoj, Na zítřejší dopoledne si připravil IM Martin Petr přednášku na téma "Od opožděného k volnému pěšci". A mezitím můžou účastníci poznávat krásy Harrachova a okolí.

Odkazy:

web soutěže
výsledky
on-line přenos partií
0x 2368x
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat