Na Seči vše připraveno

13.10.2010 22:37 | Mistrovství Čech mládeže do 10 let 2010

V pátek 15. října 2010 bude v Seči slavnostně zahájeno Mistrovství Čech mládeže do 10 let a Otevřené Mistrovství Čech mládeže do 8 let 2010. Pořadatelem Mistrovství Čech mládeže je z pověření Šachového svazu České republik...

V pátek 15. října 2010 bude v Seči slavnostně zahájeno Mistrovství Čech mládeže do 10 let a Otevřené Mistrovství Čech mládeže do 8 let 2010. Pořadatelem Mistrovství Čech mládeže je z pověření Šachového svazu České republiky Šachový klub Světlá nad Sázavou.
V mistrovské kategorii do 10 let hrají chlapci, kteří si postup museli vybojovat v předchozím mistrovství či v krajském přeboru. Účast děvčat je otevřená. Mistrovství Čech mládeže do 8 let je otevřené a budou v něm startovat i zahraniční hráči. Pro hráče, kteří se do mistrovství neprobojovali či nesplňují podmínku věku, jsme připravili OPEN Seč.

Všechny turnaje se uskuteční v prostorných sálech JUNIOR centra Seč. Zde má také všech 200 účastníků zajištěno ubytování včetně stravování. Mistrovství bude probíhat po dobu 3 dnů.

Příznivci královské hry také budou moct sledovat hru nejlepších mládežníků v přímém přenosu, neboť jsme připravili on-line přenosy ze 3 šachovnic. Mezinárodní rozhodčí Jaroslav Benák bude po dohrání každého kola aktualizovat výsledky, pořadí a rozlosování.

Slavnostní zakončení je na programu v neděli 17. října ve 13:15. Nejlepší hráči získají nejen poháry, medaile, diplomy a věcné ceny, ale i postupy na Mistrovství České republiky. Mladí talenti mají tedy o co bojovat.

Odkazy:

web
Výsledky
0x 1691x
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat