Fotoreportáž z Murecku

03.08.2012 10:41 | MEU mládeže

Dobrá zpráva na úvod - celá česká výprava dorazila do Murecku na Mistrovství Evropské unie mládeže v pořádku. Poprvé za posledních pět let bydlíme na stejném místě. Penzion Stocker je sice vzdálen od hrací místnosti 13 kilometr...

Dobrá zpráva na úvod - celá česká výprava dorazila do Murecku na Mistrovství Evropské unie mládeže v pořádku. Poprvé za posledních pět let bydlíme na stejném místě. Penzion Stocker je sice vzdálen od hrací místnosti 13 kilometrů, ale přesto se nám v něm líbí. Strava je výborná, má pouze jedno minust - je jí opravdu moc... Letos reprezentuje Českou republiku celkem čtrnáct hráčů. Trenérsky se o ně starají IM Petr Pisk, Pavel Benčo a o dva své svěřence také FM David Kubečka.

První kolo zvládli naši mladí reprezentanti vcelku slušně, zaznamenali v něm sedm bodů. Druhé kolo však bylo poznamenáno řadou hrubých chyb. S výsledkem 4, 5 bodu rozhodně nemůžeme být spokojeni. Stoprocentní bilanci si zatím drží v U14 Jan Petr, který je již v Murecku popáté, a v U12 Jan Vykouk. Nálada v týmu je však skvělá, o volných chvílích chodíme na koupaliště – samozřejmě s šachovnicí. Večer také hrajeme fotbálek, kterého se účastní i holky. Nutno uznat, že hrají výborně! Budeme jistě bojovat dále, tak nám držte palce.

Fotogalerie:


autorka fotografií: Barbora Bittnerová

Česká reprezentační výprava

Naše barvy jsou v turnajovém sále vidět

Rozbor partií s trenéry

Pohled přes řeku Mur do Slovinska. Kdo by ji přehodil kamenem, získal by zmrzlinu. Nepodařilo se to nikomu.

Přesto zmrzlina na řadu přišla. Byla výborná

Večerní fotbálek

Koupaliště

Relaxace před dalším soutěžním dnem

Penzion, ve kterém jsme ubytováni

Julie Vilímová

Odkazy:

Stránky MEU mládeže
Startovní listiny na Chess-results
0x 2454x
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat