Mistrovství Čech do 16 let pořádá RP šachy

21.06.2021 21:52 | Zprávy

Michal Mach je od těchto dnů součastí RP šachy a bude mít na starosti organizování turnajů. Ten první, na který vás dnes zveme je Mistrovství Čech do 16 let. Vítám Michala v RP šachy a těším se na akce, které bude připravovat pro šachisty.


Vítám Michala v našem týmu a jak jsem psal, bude mít na starosti organizování turnajů, přednášek, táborů a festivalů. Michal je zkušený pořadatel, kamarád a jsem moc rád, že přijal naší nabídku. V těchto dnech připravujeme propozice na turnaj Amatérů a vlastně potkáme se na Mistrovství Čech do 16 let. 


Rozhovor s Michalem bude na těchto stránkách už zítra ráno. 


Moc se těším na spolupráci s Michalem. Pro RP šachy je to velká posila a pořádání turnajů je další naší cestou, po které chceme jít. Můžeme slíbit, že do organizování tohoto turnaje dáme srdce a pokusíme se všem hráčům i doprovodu připravit příjemné překvapení. 


Tímto článkem bych chtěl nejenom přivítat Michala v RP šachy, ale i poděkovat všem lidem, kteří anonymně denně posouvají naše sny v RP šachy dál a dál. Ať už se starají o facebook, účetnictví, e-shop,  Facebook, youtube,  tyto stránky a nebo i organizování turnajů.  Dokonce i právníka máme v týmu. 

Už dávno to není jen Robert a Petr. Díky!

6x 1208x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (6) Aktualizovat
21.06.2021 22:47 | sarmatam

Luhačovice, supeeeer ... Tam je hotelů kotel :-)

21.06.2021 22:39 | Petr Koutný

Já díky Pedro za komentář. Je to opravdu neuvěřitelný příběh. Skoro jako příběh z garáže a vzpomínám si jak jsem po večerech nahrával videa, na které se nikdo nekoukal. Vzpomínám si, jak jsem slavil dvacet fanoušků a jak jsem poprvé slavil, když o nás psaly tyto stránky. Dnes se kouknu a je to jako sen co vše se podařilo. Samozřejmě mám horkou krev a spoustu věcí jsem pokazil sám. Ono málokdo si umí představit jaké to je, když kluk z malé vesnice a který nic moc neznamená, najednou cokoliv napíše je poměrně ostře sledováno. Malinko to vyhrotím a mám sto komentářů na facebooku. Lidi které ani neznám mě nesnáší, někteří závidí a někteří přejí pád na kolena. Nespočítám kolik lidí jsem články pobouřil, urazil a dotknul se jich. Někdy úmyslně a někdy náhodou. Ale další lavina lidí nám fandí a dávají energii. Někdy je to vše dost pod tlakem, někdy utíkám a někdy mě Robert strašně brzdí a vlastně radí jak dál. Někdy se to valí a já bych tak rád něco řekl, ale musím mlčet. Kolikrát něco napíšu a pak mě to mrzí a kolikrát něco řeknu a pak mě to bolí. Co bych si přál, je jít do ústranní a pomalinku předávat aktivity RP na jiné lidi. Ale o tom nebyl tento komentář. Tento komentář byl o dalším neuvěřitelném záběru, který RP má a jsem rád, že jde do toho s námi Michal Mach!

21.06.2021 22:29 | Pedro Morales

Díky Petře!

21.06.2021 22:25 | Petr Koutný

Michal má plánování, organizování turnajů ve své kompetenci a uvidím s čím příjde příště. Vím že teď připravuje propozice Amatérů a snad se nám to podaří naplánovat do Luhačovic, ale jak říkám je to na něm. Musí vyjednávat s hotely, s vedením města o zapůjčení reprezentačních hracích sálů atd atd a vše dobře naplánovat, sepsat a připravit. Je to strašně moc práce a jak jsem psal, je skvělé že máme Michala v týmu. Pedro, k dotazu na přenos s panem Danadou. Tomáš to technicky nevzládnul a video nemělo kvalitu, kterou vyžadujeme aby bylo publikováno pod naší značkou a proto bylo video smazáno. Nabízíme organizátorům možnost mít přímý přenos, oni musí mít ale dostatečně silný internet, počítač a potřebují i mikrofon. Tedy signál, obraz a zvuk. Když něco z toho chybí, je to špatně a je to další ponaučení do budoucna. Petr 

21.06.2021 22:17 | Pedro Morales

Paráda! Když se to dělá srcem, je to vidět! Doufám že brzo budete dělat MČR mužů! Dotaz - kde můžu vidět přenosy ze slovenska s panem Dindou? Nemůžu to najít. Díky.

21.06.2021 22:17 | sarmatam

to se mi líbí,jen tak dál SUPEEEER,palec nahoru