Jiráskův memoriál

10.04.2018 19:04 | Uživatelské zprávy

Jiráskův memoriál žije, letos jubilejní 30. ročník! Od roku 1989 pravidelně v Rakovníku pořádáme turnaj, který dnes patří k nejstarším tohoto typu v ČR. Záštitu nad ním převzalo Město Rakovník, hlavním partnerem a sponzorem bude Rakovnický pivov

  

Jiráskův memoriál žije, letos jubilejní 30. ročník!

Od roku 1989 pravidelně v  Rakovníku pořádáme turnaj,  který dnes patří k nejstarším tohoto typu v ČR. Záštitu nad ním převzalo Město Rakovník, hlavním partnerem a sponzorem bude Rakovnický pivovar Bakalář. Na letošní rok se opět podařilo zajistit reprezentativní hrací místnost – sál Kulturního centra, nebude chybět ani pověstný turnajový bufet. Vedlejšími doprovodnými akcemi budou  nohejbal, minigolf, mariáš, cyklovýlet do okolí (podle zájmu účastníků), chystáme průběžný bleskový turnaj, sázky na výsledky partií, apod. Tahákem bude určitě exkurze do pivovaru Bakalář, o účasti GM Vlastimila Horta zatím jednáme. V historickém městě českého středozápadu si můžete prohlédnout mnoho kulturních památek, navštívit blízký hrad Křivoklát nebo ochutnat výtečné rakovnické pivo Bakalář. Propozice turnaje jsou zveřejněny na našich stránkách (www.sachyrakovnik.cz). Rádi vás uvidíme, těšíme se. Udělejte si ve svém sportovním kalendáři volno, přijeďte si do Rakovníka zahrát šachy a pobavit se, v termínu od 4. do 11. srpna 2018.  Svojí účastí přispějete důstojnému průběhu jubilejního 30. ročníku Jiráskova memoriálu.

Váš přípravný výbor: Jiří Spilka, Jaroslav Satranský, Karel Košnar, Jaromír Verner, Pavel Lev, Miroslav Beneš, Václav Pokorný, Jiří Grulich. 

0x 4677x POFO
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat