Šachový národ sobě

27.03.2011 12:43 | Soutěže družstev 2010/2011

Tak snad jste dnes všichni zvládli nástrahy letního času a usedli včas za druholigové i jiné šachovnice. Na programu bylo předposlední, desáté, kolo a je tedy celkem jasné, že žízeň po výsledcích stoupá – některým týmům jde ...

Tak snad jste dnes všichni zvládli nástrahy letního času a usedli včas za druholigové i jiné šachovnice. Na programu bylo předposlední, desáté, kolo a je tedy celkem jasné, že žízeň po výsledcích stoupá – některým týmům jde již opravdu o hodně. I proto najdete v článku kompletní tabulky všech 2. lig, abyste se rychle zorientovali.
Ve skupině A došlo na pražské derby rozhodující nejspíš o postupu do 1. ligy – Vyšehrad B nebo OAZA? V béčku byl na pořadu pravděpodobný zápas o záchranu, Nový Bor C proti Ústí nad Labem, v céčku jsou karty rozdány celkem jasně, čeká se na nějaké překvapení. Ve skupině D si to Polabiny s Třebíčí rozdají o postup až příště, dnes bude zajímavější spíš boj o záchranu, stejná je situace i ve skupině E, o postup by si měly příště zahrát Kroměříž a Znojmo. Ve skupině F se zdá být již téměř rozhodnuto, uvidíme, zda si to dnes Caissa nerozmyslela.

2. liga – skupina A

Poř.DružstvoVRPBodySkórePartie
1.OAZA Praha8012447.536
2.Sokol Vysehrad B8012445.532
3.Sokol Plzen 15221741.526
4.SK Line A5221739.026
5.Sokol Plzen Letna A4141339.021
6.Sokol Platan Pisek4141336.022
7.Sachovy klub Viktoria Zizkov4141335.519
8.Sokol Tabor A4051237.524
9.Sokol Domazlice4051232.018
10.SK Cesky Krumlov135631.014
11.SSK HerNyr108324.512
12.Sokol Tabor B108323.013
LosNázev družstva1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
1.Sokol Plzen 1 X 6 64   4
2.Sokol Domazlice2 X 15 53   5 3
3.Sokol Vysehrad B7 X 25   5
4.Sokol Tabor B2 3 X    5
5.Sokol Plzen Letna A 4 X   5 3
6.Sachovy klub Viktoria Zizkov6  X 41 5 
7.SK Cesky Krumlov3 3  4 X 24 24
8.OAZA Praha 5   76 X 55 6
9.Sokol Platan Pisek   43 X 5
10.Sokol Tabor A  6 3 X
11.SSK HerNyr 33 332 3 X  
12.SK Line A4535  4  X
10.kolo - 27.03.2011
SK Line A-SSK HerNyr
Sokol Plzen 1-Sokol Tabor A
Sokol Domazlice-Sokol Platan Pisek
Sokol Vysehrad B-OAZA Praha
Sokol Tabor B-SK Cesky Krumlov
Sokol Plzen Letna A-Sachovy klub Viktoria Zizkov

2. liga – skupina B

Poř.DružstvoVRPBodySkórePartie
1.ERA-Poštovní spořitelna "B"7112244.531
2.ŠK Viamont Teplice7022149.040
3.Karlovarský šachklub Tietz6212041.530
4.MARTY BANÍK Most6121942.530
5.ŠK Kladno5131638.522
6.SK Děčín4141333.021
7.TJ Baník Hexion Sokolov3151032.517
8.Šachový klub Spartak Ústí n.L.3151031.519
9.1. Novoborský ŠK "C"216733.519
10.Šachový oddíl TJ DUKLA Praha216732.020
11.TJ Krásná Lípa207625.015
12.ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany126528.517
LosNázev družstva1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
1.Šachový oddíl TJ DUKLA Praha X 343 5   6
2.ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany5 X 42 43   3
3.1. Novoborský ŠK "C"4 X 1  
4.ŠK Viamont Teplice 67 X 36   65 7
5.Karlovarský šachklub Tietz 45 X   45
6.SK Děčín 2  X 3 22 4 
7.ŠK Kladno 54  5 X 3
8.Šachový klub Spartak Ústí n.L.3 5   X 24
9.MARTY BANÍK Most  2 46 X 5
10.TJ Krásná Lípa   3 6 X 1
11.ERA-Poštovní spořitelna "B"  34 56 X  
12.TJ Baník Hexion Sokolov251  4 3 7  X
10.kolo - 27.03.2011
TJ Baník Hexion Sokolov-ERA-Poštovní spořitelna "B"
Šachový oddíl TJ DUKLA Praha-TJ Krásná Lípa
ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany-MARTY BANÍK Most
1. Novoborský ŠK "C"-Šachový klub Spartak Ústí n.L.
ŠK Viamont Teplice-ŠK Kladno
Karlovarský šachklub Tietz-SK Děčín

2. liga – skupina C

Poř.DružstvoVRPBodySkórePartie
1.JOLY Lysá nad Labem "B"8012445.536
2.ŠK AD Jičín "B"6121941.527
3.Sokol Kolín4321538.018
4.TJ Pankrác "B"4321537.524
5.TJ Slavia Hradec Králové "B"4231437.523
6.Stadion Kutná Hora4231436.519
7.TJ Neratovice3331236.524
8.ŠK Zikuda Turnov "B"3151034.519
9.Desko Liberec306927.517
10.TRW autoelektronika Vlašim216736.524
11.ŠK Bohemia Pardubice216732.021
12.Sokol Bakov nad Jizerou216728.516
LosNázev družstva1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
1.TJ Slavia Hradec Králové "B" X 3 26 54 54   3
2.TJ Pankrác "B" X 4 546   5 4
3.TJ Neratovice 54 X 3   44 5
4.JOLY Lysá nad Labem "B"6 X    6
5.Desko Liberec 23½ X    5 3
6.ŠK AD Jičín "B"3 4  X 5 5 
7.Stadion Kutná Hora 4 5   X 54
8.ŠK Zikuda Turnov "B"3 2  3 X 4
9.Sokol Bakov nad Jizerou 4  2 X
10.ŠK Bohemia Pardubice  4 33 X 23
11.TRW autoelektronika Vlašim 3 436 X  
12.Sokol Kolín5435  4 4 5  X
10.kolo - 27.03.2011
Sokol Kolín-TRW autoelektronika Vlašim
TJ Slavia Hradec Králové "B"-ŠK Bohemia Pardubice
TJ Pankrác "B"-Sokol Bakov nad Jizerou
TJ Neratovice-ŠK Zikuda Turnov "B"
JOLY Lysá nad Labem "B"-Stadion Kutná Hora
Desko Liberec-ŠK AD Jičín "B"

2. liga – skupina D

Poř.DružstvoVRPBodySkórePartie
1.2222 SK Polabiny B8012453.041
2.SK Caissa Trebic A8012450.037
3.SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B6121939.023
4.SK Chrudim6031839.026
5.SK Vysoke Myto4231437.523
6.Lokomotiva Brno4231437.023
7.Sokol Zajecice4051233.517
8.Jiskra Usti nad Orlici3151029.516
9.AKIS Pardubice216731.512
10.SK Caissa Trebic B216729.513
11.Sokol Bedrichov135628.515
12.Jiskra Litomysl018124.09
LosNázev družstva1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
1.SK Vysoke Myto X 5 34 43   5
2.2222 SK Polabiny B X 85   7
3.Jiskra Litomysl X 33   4
4.SK Caissa Trebic B3 05 X 53   4
5.Sokol Zajecice 53 X    533 5
6.SK Chrudim5 5  X 5 53 
7.Lokomotiva Brno 4   X 34
8.AKIS Pardubice4 3  3 3 X
9.SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 5   53 5 X 4
10.SK Caissa Trebic A   5 X 66
11.Jiskra Usti nad Orlici 1 5 42 X  
12.Sokol Bedrichov3½443  4 2  X
10.kolo - 27.03.2011
Sokol Bedrichov-Jiskra Usti nad Orlici
SK Vysoke Myto-SK Caissa Trebic A
2222 SK Polabiny B-SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B
Jiskra Litomysl-AKIS Pardubice
SK Caissa Trebic B-Lokomotiva Brno
Sokol Zajecice-SK Chrudim

2. liga – skupina E

Poř.DružstvoVRPBodySkórePartie
1.Slavia Kroměříž6212042.032
2.SPgŠ+G Znojmo6212040.024
3.ŠK Zlín C5221737.525
4.ŠK HPM TEC Hustopeče5131639.527
5.ŠK Staré Město B4321540.527
6.ŠK Staré Město C5041535.523
7.TJ ŠK Veselí nad Moravou3151037.024
8.SK Prostějov3151033.017
9.TJ Spartak Adamov306935.524
10.SK Boršice234934.524
11.TJ Sokol Postoupky216726.516
12.ŠK Holešov207630.514
LosNázev družstva1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
1.Slavia Kroměříž X 47 4  
2.TJ Spartak Adamov X 33 55   3 6
3.SK Boršice 45 X 43 62  3 4
4.ŠK Staré Město B4 X 4   57 4 5
5.SK Prostějov 1 54 X    333 6
6.ŠK Zlín C 52  X 45 5 4 
7.TJ ŠK Veselí nad Moravou3 6  4 X 23
8.ŠK HPM TEC Hustopeče4 3  5 36 X 525
9.ŠK Holešov  3 533 X
10.ŠK Staré Město C   1 6 X 35
11.SPgŠ+G Znojmo 5 54 54 55 X  
12.TJ Sokol Postoupky2432  ½ 3 3  X
10.kolo - 27.03.2011
TJ Sokol Postoupky-SPgŠ+G Znojmo
Slavia Kroměříž-ŠK Staré Město C
TJ Spartak Adamov-ŠK Holešov
SK Boršice-ŠK HPM TEC Hustopeče
ŠK Staré Město B-TJ ŠK Veselí nad Moravou
SK Prostějov-ŠK Zlín C

2. liga – skupina F

Poř.DružstvoVRPBodySkórePartie
1.Labortech Ostrava9002753.545
2.KVS EKODIVIZE Opava7112246.535
3.Baník Havířov6121941.531
4.BŠŠ o.s. Frýdek-Místek5311839.527
5.TJ VOKD Poruba5041537.525
6.Sokol Dobrá4141334.021
7.MSA Dolní Benešov3241132.023
8.Mittal Ostrava3151035.520
9.TŽ Třinec3151030.021
10.T.J. Sokol Šumperk207629.516
11.ŠK Šenov126531.020
12.TJ UNEX ŠK Uničov009021.510
LosNázev družstva1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
1.KVS EKODIVIZE Opava X 6 543  
2.TJ VOKD Poruba2 X 2   2 5
3.TŽ Třinec X 4½   62
4.Mittal Ostrava3 X 3   5 4
5.BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 4 45 X    55 43 5
6.TJ UNEX ŠK Uničov  X ½2 3 
7.Labortech Ostrava 56   X 57
8.MSA Dolní Benešov  3 X 44
9.T.J. Sokol Šumperk  3 3 3 X 2
10.ŠK Šenov  24 6 4 X 3
11.Baník Havířov 6 64 555 X  
12.Sokol Dobrá33  1 4 6  X
10.kolo - 27.03.2011
Sokol Dobrá-Baník Havířov
KVS EKODIVIZE Opava-ŠK Šenov
TJ VOKD Poruba-T.J. Sokol Šumperk
TŽ Třinec-MSA Dolní Benešov
Mittal Ostrava-Labortech Ostrava
BŠŠ o.s. Frýdek-Místek-TJ UNEX ŠK Uničov

Odkazy:

Databáze soutěží ŠSČR
Nejnovější české aktualizace na Chess-results
22x 1405x Viktor
Fotogalerie
Komentáře (22) Aktualizovat
27.03.2011 21:20 | Autor neznámý

to PetrK - Domažlice poslaly partie spolu s hlášením výsledku (jako to ostatně dělají téměř vždy), počty tahů se pohybují mezi 8 a 30.

27.03.2011 20:49 | Autor neznámý

Zápisy z partiií 2.ligy A Domažlice - Písek budou jistě zajímavé, bude to chtít trošku kreativity si je vymyslet. 

27.03.2011 20:26 | Autor neznámý

Reportáž k Baník Hexion Sokolov - ERA Poštovní spořitelna B 1,5:6,5 i s obrázky na www.chessteam-litomerice.cz.

27.03.2011 18:30 | Autor neznámý

krátká reportáž z duelu Teplice-Kladno 3,5:4,5 na www.skteplice.cz

27.03.2011 18:08 | Autor neznámý

2. liga C je kompletní na svazovém webu.

 

27.03.2011 17:49 | Autor neznámý

2. liga C: Kolín - Vlašim 3:5

27.03.2011 17:45 | Autor neznámý

Teplice - Kladno, 3,5:4,5

27.03.2011 17:31 | Autor neznámý

2.liga F : BŠŠ 3,5 : 4,5 Uničov

27.03.2011 17:27 | Autor neznámý

2liga E Adamov-Holešov 4,5-3,5

27.03.2011 17:13 | Autor neznámý

2.liga E: Staré Město B - Veselí nad Moravou 4,5:3,5; Kroměříž A-Staré Město C 4:4

27.03.2011 16:56 | Autor neznámý

 KP2Z PDŠS - Polabiny E - Polička C 3:5, Bohemia Pardubice B - Polička B s největší pravděpodobností také 3:5, domácí už jen upravovali skóre. O postupu do KP1 se rozhodne za 14 dní přímo v Poličce. Reportáž brzy na policka.chesspce.cz

27.03.2011 16:52 | Autor neznámý

Litomyšl x AKIS 5,5:2,5

27.03.2011 16:43 | Autor neznámý

KS západ KHŠS

Trutnov vers. AD Jičín C 0,5 : 7,5. O postupu Jičína již bylo rozhodnuto před zápasem a tak výsledek jen potvrdil výraznou převahu Jičína v soutěži, který postoupil bez ztráty bodu.

27.03.2011 16:39 | Autor neznámý

2. liga C

Desco Liberec vers. AD Jicín B 3,5 : 4,5 a Liberec zústává namočen v boji o záchranu.

27.03.2011 16:30 | Autor neznámý

2.liga D:

Vysoké Mýto - Třebíč A 2,5:5,5

A z doslechu: Bedřichov - Ústí n.O. 2,5:5,5

Třebíč B - Loko Brno 2,5:5,5

Polabiny - Duras 5,5:2,5

A AKIS prohrál v Litomyšli minimálně 5,5.

27.03.2011 16:12 | Autor neznámý

2. liga - B

Dukla A - Krásná Lípa A 5-3

27.03.2011 15:53 | Autor neznámý

2.liga C: Liberec - Jičín B 3,5:4,5

27.03.2011 15:46 | Autor neznámý

2.liga "B"

Sokolov - Litoměřice "B"  1.5:6.5

27.03.2011 15:18 | Autor neznámý

2.ČL B: Nový Bor C - Sp. Ústí n.L. 5:3.

Oba o záchranu, Céčko Boru poprvé v "ligovém životě" hrálo jedna až osm, my bez 1.hráče (nemoc) a nejúspěšnějšího (zahraničné služebka).

  Za Bor dokonce i Bolek, který včera večer zde psal, že nebude on-line neb je sám dnes na výletě; Náš kapitán však nás rychle varoval, že by N.Bor platil pokutu neb Bolek nehrál ještě ani jednou...a opravdu přišel... a vyhrál na osmičce ). No tak dělali jsme co jsme mohli, byli jsme všude o 100 až 300 elo slabší, na prvních pěti dokonce 3:2 pro Ústí, ale nestačilo.

27.03.2011 15:10 | Autor neznámý

2.ČLB: Vary x Děčín 5:2 a hraje se poslední partie Čontoš x Janda.

27.03.2011 14:13 | Autor neznámý

2.liga "B"

Sokolov - Litoměřice "B" zatím 1.5:4.5, v obou zbývajících partiích stojí o chlup lépe hosté.

 

27.03.2011 13:21 | Autor neznámý

KSv KHŠS: Česká Skalice - Niki TJ Náchod C 4 : 4 po zajímavém boji.