Česko nebo Slovensko? Buď reprezentantem i ty a rozhodni to

03.04.2020 13:04 | Zprávy

Vyzývám Vás na zápas mezi Českem a Slovenskem! Jsou lepší šachisté Češi a nebo Slováci? Pojď to rozhodnout a pojď reprezentovat svojí zem? Zápas mezi Čechy a Slováky se blíží.

Pojďme rozhodnout nekonečnou otázku, jestli jsou lepší Češi a nebo Slováci !? Pojďte si splnit sen a pojďte reprezentovat a být součásti tohoto zápasu. Zápasu mezi Čechy a Slováky v šachu na internetu!


Když pošlete emailem přihlášku na email: kamil.mihalik1@gmail.com a napíšete jméno, ELO, Věk a Česko nebo Slovensko, přiřadíme Vás do toho správného tábora. Vybereme hernu a datum a napíšeme Vám email, že jste byli přijati do zápasu. Může to být zápas 50 hráčů proti 50 hráčům a nebo 100 proti 100. Losovat budeme hráče tak, aby dle výkonnosti hráli proti sobě stejní hráči a aby to bylo spravedlivé.  Celý tento přenos budeme vysílat na Robert a Petr šachy a možná i na Bratislavské šachové Akademii, protože by se hrálo na dva zápasy, tedy druhý den otočené barvy a stejní hráči. Jako předskokanem akce by byl mezistátní zápas Vlčnov - Bziny..:) 


Družstvo které v zápase získá víc bodů - získá bod. Zápas vyhrává družstvo, které získá jako první dva body! V případě nerozhodného výsledku po dvou zápasech, rozhodnou partie na 15 minut. 

Tempo hry: 60 minut na partii, zápas s odvetou!

Rozhodčí: bude naše svědomí, v případě podvádění, bude celé "národní družstvo kontumováno" a nechtěl bych být tím, kdo to zaviní. 

Myšlenka této akce je si zahrát zápas za svojí zemi a dokázat že Češi jsou lepší než Slováci a nebo že Slováci jsou lepší než Češi! Hledejme za tím legraci, setkání se s přáteli a jeden pohodový den lidí, co mají rádi šachy. 

Do přihlášky uveďte jestli Vám vyhovuje hrát: 1.kolo  -12.4 ( neděle). od 18:00 a odveta  19.4.(neděle) od 18:00 a napište že budete hrát čestně bez podpory enginů. 

Můžu se mýlit a nebude o tuto akci zájem. Ale zkusím to, protože jediné co by mě mrzelo je to nezkusit. Možná Vás tato akce chytne. Možná na pár minut budete reprezentanti a budete hrát za svojí zemi. Možná to bude pěkná akce, na kterou budeme jednou vzpomínat. A možná ne, uvidíme. Je to na Vás! 

první kolo přímým přenosem na:BŠA Akademia 

( Za vysílací práva nabídl tento kanál nejvyšší cenu  - přátelství a podporu za ty léta co se známe )

druhé kolo přímým přenosem na: RaP šachy

Přihlásíte se? Zkusíte to? Jsou lepší Češi a nebo Slováci? 


0x 4599x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat