4.Simultánka - Peter Michalík

23.09.2020 07:22 | Zprávy

Jedem s medem. Tentokrát s medem pojede Peter Michalík. Takže, středa 23.9 od 18:00 si proti vám zahraje špičkový velmistr. Po minulé drtivé výhře Marka Vokáče máte další příležitost o repete. Živě bude komentovat Peter. Těšíme se na vás!

Další simultánka  a další akce pro šachové fanoušky. Peter Michalík bude ve středu 22.9 od 18:00 hrát na lichess.org simultánku možná proti vám! není potřeba se registrovat. Stačí přijít tak deset minut před začátkem akce a vstoupit do místnosti pro simultánky a připojit se k naší simultánce.

Odkaz na lichess : https://lichess.org/simul/0v9aOSE2


Celá akce je pro každého bezplatná a každý kdo má chuť si může zahrát. Ve středu budou zajímavé partie na těchto stránkách. Jako bonus nabízíme živý komentovaný přenos, kde bude Peter vysvětlovat své tahy a hodnotit svojí pozici. Může být zajímavé poslouchat a koukat se na partie, které vám velmistr vysvětlí. 

Odkaz na tento přenos máte v tomto článku a já vás zvu na další šachovou akci, kterou děláme pro vás! 

Těšíme se na vás!

Petr Koutný

4x 4840x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (4) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované
Morphynista

To se bohužel stát může. Já jsem kdysi dávno hrál turnaj na playchess, v partii měl bílé, udělal první tah, soupeř nikde, vůbec nepotáhl, takže mám bod , říkám si. No jo, jenže po skončení kola jsem u své partie uviděl výsledek 0 : 1... takže jsem znechuceně s turnaje odstoupil. Ale k podobným věcem dochází i na vrcholných událostech, psal jsem o on-line olympiádě, kde k problémům s připojením došlo i ve čtvrtfinále a dokonce ve finále, proto je mnohými označována za ostudu a frašku...

+0 /-0 | 23.09.2020 19:33

Petr Koutný

Zas to dnes nešlo....Omlouvám se...První výpadek spojení jsme vyřešili nahozením novým streamem, ten druhý výpadek spojení už jsme se museli rozhodnout, jestli založit další stream a nebo se pokusit vrátit do lichess...Rozhodnutí bylo dohrát simultánku, ale bez streamu. Neutáhl to opět internet. Takže po měsíci utrpení s přenosy je asi dobře, že tento měsíc končí. Uvidíme co bude dál....Zaplji se omlouvám, nevím jestli to byla tvoje chyba a nebo ne....Petr

+0 /-0 | 23.09.2020 19:26

Zaplji

Moje partie s gm Michalikem skoncila nejakou poruchou spojeni s lichess.org. Mel jsem 17 minut a cas bezel Michalikovi!! Jeho 6.tah se na mem tabletu nezobrazil a cas jakoby bezel jemu! Misto toho jsem ja prekrocil cas, coz jsem zjistil az ted, kdyz jsem se sem zvovu napojil a koukal se, jak stoji v ostatnich partii. Mrzi mne to a panu Michalikovi se onlouvam, i kdyz to neni moje vina!! Hraji na liches.org pravidelne uz 5.mesic a nic takoveho se mi jeste nestalo!

 

+0 /-0 | 23.09.2020 19:21

Zaplji
Vložte obsah
+0 /-0 | 23.09.2020 19:17