4.Simultánka - Peter Michalík

23.09.2020 07:22 | Zprávy

Jedem s medem. Tentokrát s medem pojede Peter Michalík. Takže, středa 23.9 od 18:00 si proti vám zahraje špičkový velmistr. Po minulé drtivé výhře Marka Vokáče máte další příležitost o repete. Živě bude komentovat Peter. Těšíme se na vás!

Další simultánka  a další akce pro šachové fanoušky. Peter Michalík bude ve středu 22.9 od 18:00 hrát na lichess.org simultánku možná proti vám! není potřeba se registrovat. Stačí přijít tak deset minut před začátkem akce a vstoupit do místnosti pro simultánky a připojit se k naší simultánce.

Odkaz na lichess : https://lichess.org/simul/0v9aOSE2


Celá akce je pro každého bezplatná a každý kdo má chuť si může zahrát. Ve středu budou zajímavé partie na těchto stránkách. Jako bonus nabízíme živý komentovaný přenos, kde bude Peter vysvětlovat své tahy a hodnotit svojí pozici. Může být zajímavé poslouchat a koukat se na partie, které vám velmistr vysvětlí. 

Odkaz na tento přenos máte v tomto článku a já vás zvu na další šachovou akci, kterou děláme pro vás! 

Těšíme se na vás!

Petr Koutný

4x 4045x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (4) Aktualizovat
23.09.2020 19:33 | Morphynista

To se bohužel stát může. Já jsem kdysi dávno hrál turnaj na playchess, v partii měl bílé, udělal první tah, soupeř nikde, vůbec nepotáhl, takže mám bod , říkám si. No jo, jenže po skončení kola jsem u své partie uviděl výsledek 0 : 1... takže jsem znechuceně s turnaje odstoupil. Ale k podobným věcem dochází i na vrcholných událostech, psal jsem o on-line olympiádě, kde k problémům s připojením došlo i ve čtvrtfinále a dokonce ve finále, proto je mnohými označována za ostudu a frašku...

23.09.2020 19:26 | Petr Koutný

Zas to dnes nešlo....Omlouvám se...První výpadek spojení jsme vyřešili nahozením novým streamem, ten druhý výpadek spojení už jsme se museli rozhodnout, jestli založit další stream a nebo se pokusit vrátit do lichess...Rozhodnutí bylo dohrát simultánku, ale bez streamu. Neutáhl to opět internet. Takže po měsíci utrpení s přenosy je asi dobře, že tento měsíc končí. Uvidíme co bude dál....Zaplji se omlouvám, nevím jestli to byla tvoje chyba a nebo ne....Petr

23.09.2020 19:21 | Zaplji

Moje partie s gm Michalikem skoncila nejakou poruchou spojeni s lichess.org. Mel jsem 17 minut a cas bezel Michalikovi!! Jeho 6.tah se na mem tabletu nezobrazil a cas jakoby bezel jemu! Misto toho jsem ja prekrocil cas, coz jsem zjistil az ted, kdyz jsem se sem zvovu napojil a koukal se, jak stoji v ostatnich partii. Mrzi mne to a panu Michalikovi se onlouvam, i kdyz to neni moje vina!! Hraji na liches.org pravidelne uz 5.mesic a nic takoveho se mi jeste nestalo!

 

23.09.2020 19:17 | Zaplji

Vložte obsah