Znojemská Rotunda OPEN 2024

19.02.2024 13:07 | Turnaje

Vážení šachoví přátelé, nastal nový rok, a s tím i nový ročník Znojemské rotundy OPEN! Letos oproti loňskému roku v novém termínu: 22. – 30. 6. 2024.

Věříme, že vás všechny loňský rok oslovil, a že se bude líbit i ten letošní, do kterého jsme po vícero dotazech přidali turnaj D – Rapid.

Velkou změnou je určitě i to, že se turnaj A v rámci festivalu bude konat jakožto přebor JmŠS v kategoriích D18, H18, D20, H20, muži, ženy, senioři a seniorky v klasickém šachu. To vše s velmi pěkným cenovým fondem začínající první cenou za umístění v turnají A na 15.000 Kč.

Tradičně bude i turnaj B do 1900 ELO a kromě těchto dvou i Turnaj C – Blitz.

Velkou devizou je pro milovníky a nadšence ochutnávka místních vín hned zpočátku festivalu a pro účastníky hlavních turnajů A a B také možnost se zdarma podívat na jednu z městských památek díky našemu partnerství s městem Znojmem!

Mimo to je také mnoho dalších důvodů, proč do Znojma zavítat, ať už zájem o historii, přírodu, turistiku, cyklistiku a mnoho, mnoho dalšího vyžití...

Na stránkách znojemska-rotunda-open.cz se můžete blíže seznámit s propozicemi a jako organizátoři budeme nejraději, když Vás buď loňská pozitivní zkušenost, propozice a nebo samotné okolí Znojma podpoří k využítí našeho přihlašovacího formuláře!

Ohlasy na loňský ročník byly velmi pozitivní, a oproti loňskému roku jsme dělali i vše pro to, abychom napravili své chyby a svá zaváhání, a věříme, že to jako účastníci budete moci ocenit!

Budeme jistě i rádi, pokud se rozhodnete nás sledovat na Facebooku, kde budeme zvěřejňovat fota z jednotlivých kol a případné další zajímavé informace.

Budeme se na všechny těšit,
Za organizátory festivalu

Zdeněk Molík a Jakub Marek


0x 1185x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované