Už po desáté jedem s medem na Streamu

28.01.2023 17:16

Po rekordním posledním videu, které nasbíralo více jak 33 000 zhlédnutí je tady další sobota a další video. Je to naše už desáté video na Streamu, tedy desátý víkend jedem s medem s vámi i tady a děkujeme za to, že i tyto videa na Streamu sledujete.

Jak ten čas letí! Deset týdnů je minulostí. Minulost, za kterou jsme rádi. Každý začátek je těžký, ale s vámi a našimi fanoušky je to vždy pořádná jízda! Máme neskutečnou podporu od vás. Děkujeme za ní a i díky ní jedem s medem a nebrzdíme. 

Celý projekt najdete v tomto odkazu:  

https://www.stream.cz/nesmrtelna-sachove-partie

Poslední video, čeká na vás právě v tomto odkazu: 

https://www.stream.cz/nesmrtelna-sachove-partie/brilantni-partie-emanuela-laskera-lasker-vs-stenitz-1894-64540415

Díky

3x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (3) Aktualizovat
30.01.2023 23:06 | hejdic

Videa sou perfekní věřím že to budete točit ještě dlouho wink myslíš že ta vaše kniha Schody a schody je nejprodávanějši? Já tvrdim že jo kamarád ale říká že ne že prej nějaký předchůdci té knihy od Kaspariva byly prodávanější (ani sem netušil že Schody měli nějaké předchůdce. Ty do toho vidíš víc jak to je? Máte super plány tak držím pěsti! K tomu přecedovi nevíš kdo by to mohl být?

 

30.01.2023 19:43 | Petr Koutný

Hejdic - díky. Tento seriál je zatím naplánován bez konce. Budeme v něm pokračovat tak dlouho, dokud bude bavit lidi a budou se na něj dívat. Jakmile zájem bude klesat, začneme natáčet jiný seriál. Na Streamu, ale chceme pokračovat a hodně v něj věříme.  Volby se nás jako RP šachy netýkají. Chtěli jsme změnu, ale RP šachy si žijí svým životem, kde ŠSČR je někde na posledních místech našich žebříčků. Tento rok chceme vydat až čtyři knížky a jen v nákladech to je více jak 1 mil Kč. Budeme pořádat MČR amatérů a tady jsou náklady všech tří turnajů více jak 150 tis Kč ( docela pohodička, proti minulému MČR mládeže, kde jsme měli rozpočet cca 750 tis) . Chceme vydat novou kolekci oblečení pro rok 2023, zvětšit podíl na Československém trhu tak, abychom měli většinu tohoto trhu a tady bych vám nepřál ten tobogán, který se jmenuje casch-flow. Mít na účtě ležící peníze, je hřích a točíme je opravdu rychle.  Na svaz nemáme čas a ani chuť, takže když si šachisté odhlasují, že chtějí ve svém čele podvodníky a lidi co si hrabou pro sebe, je to jen jejich volba. Náše vize jsou v RP šachy a stále věříme, že jsme teprve na začátku. Vidíme velké věci, jsme blízko. 

30.01.2023 18:57 | hejdic

A kolik partií máte připravných? To musí být hodně práce ne? Jak dlouho se vyrábí jeden díl? Ste ůžasný super duo. De vidět že ván de o šachy. Snad to klapne i ve volbách. Myslím petře že bys klidně moh dělat přecedu schopný manažer určitě si. Se podívej co ste všechno dokázali!hats off