Sledujte živý přenos z European Poker Tour Praha

15.12.2014 17:24 | European Poker Tour

Sledovat nejlepší hráče světa v souboji o jednu z nejprestižnějších trofejí navíc můžeme v přímém přenosu s českým komentářem oblíbených komentátorů Václava Rychtaříka a Luďka Staňka.

Pomáhat jim bude také uznávaný pokerový odborník a coach na Poker-Areně Lukáš „Alkaatch“ Horák.

Přímý přenos ze 4. hracího dne můžete sledovat zde.

Nejsledovanějším turnajem EPT je ale hlavní turnaj s buy-inem 5,300€. I ten letos překonal loňský rekord v počtu účastníků, když konečný počet registrací do turnaje dosáhl čísla 1107, což je přesně o 100 více než loni. Na vítěze turnaje čeká 969,000€ a po třetím hracím dni má Česká republika mezi posledními 61 hráči tři zástupce. Ve čtvrtém dni se dokonce u stejného stolu představí dva coachové portálu Poker-Arena.cz Petr „Jelly“ Jelínek a Jakub Šlemr.

Zajímavostí je, že Jakub hlavní turnaj EPT hraje díky sázce s Petrem. Oba se vsadili na začátku roku, že Jakub do konce června zhubne o 20 Kg a vydrží nekouřit. V sázce byl 5,300€ vstup do turnaje EPT. Jakub vstupenku do turnaje vyhrál a navíc se mu jí daří perfektně zužitkovat, všichni zbývající hráči už mají jistotu výhry minimálně 14,230€.

Petr Jelínek navíc drží mezi postupujícími do čtvrtého dne průběžné 5. místo.

Oba kamarády ale nečeká nic jednoduchého, soupeřkou u stolu jim bude mimo jiné nejlepší hráčka na světě Vanessa Selbst.


Zahrajte si zdarma vánoční turnaje o iPhone 6 a desítky tisíc Kč

Baví vás poker a chtěli byste si zahrát na internetu? Poker-Arena.cz ve spolupráci s těmi největšími online pokerovými hernami přichystala pro své čtenáře sérii vánočních turnajů, ve kterých si hráči mohou zdarma zahrát o zbrusu nový mobilní telefon iPhone 6 a navíc se v turnajích bude hrát o finanční odměny!

Zajímá vás to? Zahrajte si zdarma o iPhone 6 a desítky tisíc korun


18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

PR článek Pokerarena.cz

0x 9633x
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované