Šachová Akademie - za pár dní začínáme

19.05.2024 08:59

Připravujeme pro šachisty možnost s námi každý den trénovat. Rozdělíme šachisty dle výkonosti do skupin a slibujeme, že z nich uděláme lepší a silnější šachisty. Každý trénink bude nahráván a bude k dispozici z něj záznam.


 Už za pár dní oficiálně představíme náš nový projekt. Myšlenkou šachová akademie, která nabídne zájemcům on-line každodenní tréninky. Od září do června, každý den, jeden trénink. Každý den domácí úkol, každý den rozbor, příprava na partii, příprava na turnaj.

Rozebereme spolu vše. Od teorie zahájení, umění strategie a samozřejmě po koncovky. Plánujeme rozdělení šachistů do skupin, dle výkonosti a s každou skupinou budeme mít jiný trénink.

Přesto na nss bude sekce " Akademie ", kde budete mít přístup a tam, budou všechny tréninky nahrané a vy se tak k nim budete moct vracet. 

Plánujeme finančně podporovat talentované šachisty, tak aby mohli jezdit po turnajích a mohli šachově růst. Plánujeme finančně podporovat šachy u nás a samozřejmě našim cílem je vychovat silné šachisty, kteří projdou naší akademií. 

Postupně budeme chtít přidávat nejlepší trenéry naší země do naší akademie. Tím narážím, že tato akademie nebude zadarmo. Na druhé straně dostanete osobního trenéra, každodenní trénink a bude toho mnohem víc. 

Už za pár dní povíme více. 

PK


0x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat