S Navarou opět na Navarov

03.09.2017 14:50 | Nové knihy

Nová kniha nejlepšího českého šachisty Davida Navary vyjde v září a pokřtěna bude v sobotu 23. září na zřícenině hradu Navarov v severních Čechách.

Křest bude spojen s výletem, příjemnou cestou podél říčky Kamenice až na Spálov k jejímu soutoku s Jizerou, kde pro účastníky proběhne simultánka velmistra Navary.

Výletu se může zúčastnit každý fanoušek či kamarád Davida Navara, je třeba se jen předem přihlásit emailem (prazska.sachova@gmail.com). Všichni přihlášení obdrží emailem informace o času a místu srazu a itineráři dne.
Kniha velmistra Navary Můj světový šach volně navazuje na knihu Můj šachový svět, která vyšla před dvěma roky, byla rovněž pokřtěna na Navarově a před dvěma měsíci vyšlo její druhé (doplněné a opravené) vydání.

Můj světový šach obsahuje nejzajímavější Navarovy partie z let 2012 až 2016, které sehrál proti hráčům ze světové špičky. Všechny partie jsou autorem pečlivě okomentovány a doplněny jeho vzpomínkami na turnaje, zápasy a olympiády, kde je sehrál. Tuto knihu si budete moci zakoupit přímo při výletu na zříceninu hradu Navarov, nebo si ji můžete objednat s doručením poštou na dobírku (cena: 390 Kč + poštovné). Objednávat ji můžete emailem (prazska.sachova@gmail.com).


Na zřícenině hradu Navarov jsme křtili již předchozí Navarovu knihu Můj šachový svět. Na snímku její autor s jejím vydavatelem, předsedou Pražské šachové společnosti Pavlem Matochou...

 
...a tady všichni účastníci výletu s Navarou na Navarov v roce 2015.


Na zříceninu hradu Navarov můžete letos vyjít společně s nejlepším českým šachistou v sobotu 23. září a být při křtu jeho nové knihy Můj světový šach


A poté pokračovat podél říčky Kamenice až na Spálov...


...kde si budete moci zahrát proti Davidu Navarovi šachy.


zdroj: Pražská šachová společnost

4x 5182x
Fotogalerie
Komentáře (4) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované
pogous
Výlet do Španělska, s Navarou do provincie Navarra je dobrý tip!! Hlašte se, kdo byste jeli, a dáme to dohromady! :-)
+0 /-0 | 04.09.2017 19:42

MaX

ještě existuje Nissan Navara

+0 /-0 | 04.09.2017 12:31

David Navara
Jen chci upozornit, že tato kniha je rozsahem (okolo 140 stránek) i počtem partií (13 2 fragmenty) podstatně menší než ta první, takže je spíše jakýmsi dodatkem, který doplňuje celkový počet (celých) partií do počtu šedesáti čtyř. Myslím si, že by bylo vhodné to v článku zmínit.
+0 /-0 | 04.09.2017 11:45

Poutnik

Navarov, to už tu bylo. Buďte originální, co třeba Navarro? smiley

+0 /-0 | 04.09.2017 07:16