Pozvánka na Zlosin Open 2024

05.06.2024 16:20 | Turnaje

Tímto krátkým článkem bych vás chtěl pozvat do podhůří Jeseníků, na 5. ročník otevřeného rapid turnaje Zlosin open, který se uskuteční v sobotu 8. června v moderním prostorném prostředí Areálu Zdraví ve Velkých Losinách.

 Hlavně díky velkému množství pozitivních ohlasů jsme se rozhodli uspořádat další ročník. 


Ilustrační momentka z minulého ročníku

 

Nemá smysl zde vypisovat veškeré technické údaje o turnaji, ty si můžete přečíst v propozicích, pouze zmíním systém a tempo – 9 kol a 2 x 12 min + 3 s/tah. Bufet je tentokráte v rukou zkušených restauratérů zajišťujících profesionální catering, po kterém jsme již delší dobu volali. Vedle tradičního sortimentu bude na výběr guláš, řízek, smažený pstruh nebo těstovinový salát s možností ochutnat i místní pivo pivovaru Zlosin.

Dopravní obslužnost je zajištěna jak vlakovými, tak autobusovými spoji, kde doporučujeme v obou případech vystoupit na zastávce Velké Losiny zámek, vzdálenost od hrací místnosti cca 300 m.


Obhájce stupňů vítězů: GM Štěpán Žilka, Jakub Vaculík

 Na závěr bych chtěl zmínit, že ačkoliv jsou prostory relativně velké a můžeme tedy zorganizovat turnaj pro poměrně velký počet hráčů, kapacita není neomezená, proto na nic nečekejte a registrujte se ještě dnes!

0x 759x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované