Podzimní Meteleskum Bleskum

27.09.2021 08:42

Na podzim budeme pokračovat s turnajem Meteleskum Bleskum. Je to pohodový turnaj hraný na 13.kol v meteleskovém tempu 3 minuty a 2 vteřiny bonus za každý provedený tah. Hrát může každý a do turnaje nevybíráme startovné.

Budeme věnovat 3 knihy pana Jána Plachetky  - Osem stretnutí s Michailom Taľom 

Knihu vyhraje vítěz turnaje, pak jako cenu útěchy jí získá 36. hráč v pořadí a 45. hráč v pořadí. Ty čísla nejsou náhodné. Michail tal se narodil v roce 1936 a proto odměníme 36.místo a pan Ján Plachetka se narodil v roce 1945  a proto odměníme 45.hráče v pořadí. Knížky pošleme výhercům poštou. 

Zahrát si tento turnaj je lehké, tady je postup.

1) je nutné se na lichess zaregistrovat do týmu RP šachy, kde je aktuálně už 975 členů! 

https://lichess.org/team/rp-sachy

2) kliknout na tento odkaz a kliknout na přidat se a jste v turnaji. Pak už jen stačí přijít 28.9.2021 v 18:00 na tuto adresu a dobře si zahrát!

https://lichess.org/swiss/Ig9NeVZY

Občas se někdo snaží podvádět. S tím nic neuděláme. Mrzí nás každý pokus, který lidem kazí tento turnaj. Každýho podezřelého hráče hlasíme na lichess a ten jej po kontrole blokuje. Hráč, který bude blokován je okamžitě mimo pořadí. 

Na velký Vánoční Meteleskum Bleskum budeme věnovat několik ročních předplatných Československého šachu, knížky z e-shopu rpsachy.cz  a máme i cenu v hodnotě 10 000Kč a tou je vytvoření rodokmenu. Ale to bude až na Vánoce. 

Živý přenos bude komentovat David Holemář a není to náhoda. Protože už v pondělí 27.9.2021 je připravená simultánka s Davidem Holemářem a to opět tradičně od 18:00. Simultánka bude s jeho živým komentářem. Kdo si bude chtít zahrát, napište mi na email koutnyy@gmail.com a každý desátý dostane ode mne email s potvrzením, že má rezervaci na tuto simultánku. 

Další simultánka bude s Robertem Cvekem, Petrem Koutným a určitě připravíme i nové tváře, kteří si s vámi během podzimu zahrají. 

Podzim se blíží a RP šachy připravují pro vás simultánky a turnaje. Pojďme si to společně užít! 

1x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (1) Aktualizovat
19.09.2021 11:11 | PanPohoda

Mám rezervaci na simultánku. Huráááá. A díky.