TJ UD HAMR - 1. NOVOBORSKÝ ŠK "D" 1- 7

03.12.2006 08:00 | Turnaje

A máme tu třetí kolo OP družstev. Dnes jsme jeli do Stráže pod Ralskem jako favoriti (podle ELA) pro vítězství. Po necelé hodince Doležal Jiří otevírá skoré. V dámském gambitu dává soupeřovi mat a vedeme 1-0. Langr Tomáš odmít...

A máme tu třetí kolo OP družstev. Dnes jsme jeli do Stráže pod Ralskem jako favoriti (podle ELA) pro vítězství. Po necelé hodince Doležal Jiří otevírá skoré. V dámském gambitu dává soupeřovi mat a vedeme 1-0. Langr Tomáš odmítá remízu a po několika tazích dává také mat. Sirota Sergej v caro-cannu zvyšuje svojí převahu a soupeř musí v 19.
tahu vzdát, hrozila ztráta figury nebo mat. Vedeme 3-0.
Majstr Jiří ml. svojí partii vede dobře, soupeře postupně přehrává a zakončuje partii matem. stav 4-0.
Novotný Viktor s přehledem postupně přehrává soupeře, který musí obětovat kvalitu a nakonec dává čistou figuru a partii vzdává 5-0. Bohužel Dufek Vladimír podcenil Estočáka a ten snižuje na 5-1. Ve skotské Kučera Jaroslav ve vyrovnané partii se lépe orientuje v koncovce a soupeře přehrává. Ten před matem vzdává 6-1. Já už v zahájení přehrávám soupeře, ale vloudila se chybička a musel jsem bojovat až do 80 tahu. Po pěti hodinách jsem konečně soupeře porazil a upravil na konečných 7-1.

Jaroslav Holub - Sergej Sirota 0-1
Vladimír Drahotský - Kučera Jaroslav 0-1
Martin Estočák - Dufek Vladimír 1-0
Stanislav Černý - Majstr Jiří 0-1
Vladimír Čapek - Novotný Viktor 0-1
Vladimír Křenčil - Majstr Jiří ml. 0-1
Maxim Savjolov - Langr Tomáš 0-1
Pavel Mrlík - Doležal Jiří 0-1
0x 1792x jiri
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat