Open Praha - 7. kolo

16.01.2007 08:00 | Turnaje

Nic nového na čele – partie na prvních 5 stolech totiž skončily remízami. Podstatná z tohoto kola je tak jediná věc – díky výhrám Zváry nad Srbou, Blaska nad Kleckerem a Jüptnera nad Forthofferem se skupina pronásledovatelů vedouc

Nic nového na čele – partie na prvních 5 stolech totiž skončily remízami. Podstatná z tohoto kola je tak jediná věc – díky výhrám Zváry nad Srbou, Blaska nad Kleckerem a Jüptnera nad Forthofferem se skupina pronásledovatelů vedoucího IM Ninova rozrostla o tři nové členy a nyní čítá plnou devítku borců.

A Boráci? Marek Vokáč se těsně za Ninova nedostal.
Sice se bílými dlouho snažil uplatnit drobnou výhodu, ale Baryshpolets se nakonec dokázal i v náročné koncovce ubránit. Výhra Lukáše Klímy je pro mě velkým překvapením. Ne snad že by Lukáš nebyl favorit, ale při mém odchodu z hrací místnosti stál na pokraji prohry. Asi ale přepnul z autopilota na vyšší rychlostní stupeň a výsledek se dostavil. Já jsem dnes hrál velmi slabě a zasloužil jsem si prohrát. „Den blbec“ však potkal i soupeře a výsledkem byla pro oba nezasloužená remíza.
0x 1158x Martin Vaculík
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat