Most po 6 odehraných kolech

06.07.2006 08:00 | Turnaje

Naposledy jsme o turnaji v Mostě informovali po 4. kole, kdy vedla trojice mladíků Hrbolka, Vágner a Herskovič. Mezitím se odehrála další 2 kola a my se podívejme, co se zde událo nového: 5. kolo Výsledky 5. kola příliš situaci na š...

Naposledy jsme o turnaji v Mostě informovali po 4. kole, kdy vedla trojice mladíků Hrbolka, Vágner a Herskovič. Mezitím se odehrála další 2 kola a my se podívejme, co se zde událo nového:

5. kolo
Výsledky 5. kola příliš situaci na špici turnaje nevyjasnili, spíše naopak ještě více zamotaly. Klíčové partie Herskovič – Hrbolka a Vágner – Horák (čili partie mezi prvními 4 nasazenými) totiž skončily remízou.
A díky výhře 5. nasazeného Švarce (Kadaň) nad Vrchotkou (Bonex Teplice) se vedoucí trojice rozrostla dokonce na čtveřici.

6. kolo
V 6. kole udělal důležitý krok k vítězství v turnaji Ladislav Hrbolka ml. Bílými dokázal porazit Švarce a protože partie jeho největších konkurentů – Herskoviče a Vágnera skončila remízou – tak se před vstupem do závěrečná třetiny turnaje osamostatnil na 1. místě. Půl bodu ztrácejí právě Herskovič a Vágner, další již mají bodovou nebo dokonce větší ztrátu. Vzhledem k tomu, že Hrbolka již s oběma hlavními soupeři hrál, tak si troufám tvrdit, že pokud vyhraje i v následujícím kole nad Vrchotkou, tak by o vítězi turnaje mělo být rozhodnuto.
0x 1461x Martin Vaculík
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat