CZECH OPEN 2006 - pozvánka na 15.7.

15.07.2006 08:00 | Turnaje

Dovolujeme si vás upozornit a pozvat na zajímavé akce, které se budou konat v sobotu 15. 7. Od 9 do 13:30 bude v ČEZ Areně probíhat šachová simultánka mezinárodního velmistra Viktora Lázničky. V pátek večer bylo na simultánku přihlá...

Dovolujeme si vás upozornit a pozvat na zajímavé akce, které se budou konat v sobotu 15. 7.
Od 9 do 13:30 bude v ČEZ Areně probíhat šachová simultánka mezinárodního velmistra Viktora Lázničky. V pátek večer bylo na simultánku přihlášeno 13 dětí účastnících se MS školních týmů. Další místa budou volná pro širokou veřejnost a velmistra Lázničku může vyzvat kdokoliv z příchozích.

Od 17:00 se v Ideonu koná veřejný křest knihy Rošády pod Špilberkem, která referuje o letošním mistrovství republiky v šachu. Kniha obsahuje 66 komentovaných partií, rozhovory s hráči nejen o šachu a krátké, vtipné medailony šachových osobností. Kniha obsahuje řadu svěžích ilustrací a karikatur ilustrátorky Jany Komárkové. Křtu se zúčastní jeden z autorů, mezinárodní mistr Lukáš Klíma, který knihu napsal spolu s Robertem Cvekem. Dále také vítěz mistrovství, nejmladší vítěz v historii mistrovství ČR v šachu, velmistr Viktor Láznička. Křest bude spojen s autogramiádou obou šachistů.
0x 1335x
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat