Armén i počtvrté s nulou

19.10.2007 08:00 | Turnaje

V Hoogevenu po dnu volna opět pokračovala dalším, tentokráte 4. kolem korunní skupina. V něm diváky příliš nenadchla partie Van Wely – Mamedyarov, kde gründfeldka skončila po hromadných výměnách rychlou remízou. Za stejný výsled...

V Hoogevenu po dnu volna opět pokračovala dalším, tentokráte 4. kolem korunní skupina. V něm diváky příliš nenadchla partie Van Wely – Mamedyarov, kde gründfeldka skončila po hromadných výměnách rychlou remízou. Za stejný výsledek by jistě byl rád i čerstvý juniorský exmistr světa Zaven Andriasian – na turnaji ho čekala 4. partie a skončila stejně jako všechny předchozí, porážkou. V scheweningenu ho totiž i černými jednoznačně přehrál Rusla
n Ponomariov.


Zaven Andriasian, juniorský mistr světa 2006, nebude na svůj první superturnaj vzpomínat příliš v dobrém. Ze 4 kol nezískal ani jedinou půlku.

Open na programu žádný volný den nemá a od našeho předchozího článku tak uběhla další 2 kola. V nich si dosud vedoucí GM Postny (2599) připsal 2 remízy, čímž umožnil dalším hráčům dotáhnout se do vedení. Výhrou a remízou se to povedlo domácímů GM L´Amimu (2577) a belgickému GM Winantsovi (2504). Ve skupině těsně za vedoucí trojicí na svou šanci mezi dalšími 8 hráči čeká i GM Hort (2483), který v předcházejících kolech remizoval s GM Smeetsem (2558) a GM Nijboerem (2559), tedy elitními domácími velmistry.

Další informace nabízejí oficiální stránky, kde mj. najdete řadu fotografií, ale také online přenos hned 9 partií. Zítra se začíná ve 14:00, v sobotu pak v pravé poledne.
0x 2522x Martin Vaculík
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat