„Babí léto“ pod Sečskou přehradou

13.10.2010 05:43 | 30. ročník Palučinského šachového tábora

Ve dnech 8.-10. 10.2010 pořádala Palučinská šachová škola podzimní soustředění. Do dětského tábora Evona v Seči u Chrudimi se sjeli nejen účastníci ve věku od 7 do 17 let, ale také zástupci z řad rodičů.Soustředění bylo zam

Ve dnech 8.-10. 10.2010 pořádala Palučinská šachová škola podzimní soustředění. Do dětského tábora Evona v Seči u Chrudimi se sjeli nejen účastníci ve věku od 7 do 17 let, ale také zástupci z řad rodičů.
Soustředění bylo zaměřeno především na rozvoj šachových vědomostí a dovedností a to ve čtyřech tréninkových skupinách vytvořených na základě věku a výkonnosti. Nejvyšší skupina pracovala pod vedením známého chrudimského trenéra Pavla Němce.

(zdroj: Fotogalerie Oldřicha Vedrala)

Dostatek času zbýval i na volnočasové aktivity jako jsou „Palučinské hry“ v lese a táboře, fotbálek, turnaj v pingpongu, společenské hry zvané „Deskovky“ a v neposlední řadě posezení u táboráku s kytarou.
Dobrá nálada byla podtržena krásnou všemi barvami hrající podzimní přírodou a rozverným počasím, které nás překvapovalo jak ranní jinovatkou, tak příjemně hřejícím sluníčkem.

Palučinská šachová škola plánuje uspořádat v příštím roce již 31.ročník tradičního Palučinského tábora. Zároveň také bude pokračovat v pořádání dalších víkendových akcí.

(zdroj: Fotogalerie Oldřicha Vedrala)

Odkazy

Stránky Palučinské šachové školy
Fotogalerie
0x 4290x sachista
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat