MČR mládeže - reakce Standy Stárka

29.03.2024 12:12

Po lavině emocích a reakcích ke skončenému MČR mládeže v Koutech nad Desnou chci poděkovat za objetivní a férové shrnutí turnaje Standy Stárkem. V mých očích nejde dělat nic jiného, než souhlasit. Jestli ty emoce měly smysl, pak příští ročník bude lepší.

Facebook : Klub šachistů Říčany 1925 

Co říká Standa, to bych s hned podepsal. Po organizační stránce pěkný turnaj. Kaňkou na turnaji jsou ceny jídla, která byla přepálená. Mým pohledem, kdy se upozorní veřejnost na tuto kaňku , bylo zbytečné tu kaňku víc rozmazávat. Přesto RP šachy pak už jen reagovaly na né zrovna šťastné vyjádření, která tuto kaňku nechtěla vidět. 

Protože jediné o co nám všem jde, jsou šachy. Jsou šachy, které máme rádi. Jsou šachy, které chceme prožívat a když už se něco nepovede, pak to není útok, ale snaha o zlepšení. Třeba příští ročník bude i v tomto pohledu lepším a povedenějším. 

A jestli ano, pak toto vše mělo smysl. Děkuji každému z vás z reakce. Za komentáře a děkuji i lidem, co s tímto článkem a informací nesouhlasili.. 

Ať máte pohled na tento turnaj jakýkoliv. Společně jsme otevřeli spoustu otázek a možná nemáme na ně dnes ty správné odpovědi. Přesto i cesta je cíl. Udělat první správný krok, nebo najít lepší cestu, může být tím nejlepším co můžeme udělat pro šachy dnes. 

3x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (3) Aktualizovat
30.03.2024 18:06 | PanPohoda

Dobré video!

29.03.2024 18:23 | Petr Koutný

Přesně tak capjare..

Né každá kritika, je útokem na svaz. Né po každé kritice se musí vyrojit včely a snažit se útočit. protože každý dobrý včelař ví, že včela bodne jenom jednou a pak umře. 

Tahleta kritika měla jediný smysl. Ukázat na turnaj, který příště určitě bude lepší. A o to šlo. A že při tom mediálně zemřelo pár včeliček? Inu, to je život. 

29.03.2024 17:42 | capjar

Přesně tak. Taky bych rád, aby se šachy u nás, v rámci ČR zlepšovaly. V konkurenci jiných sportů a volnočasových aktivit je jen na nás šachistech, jestli jsme toho schopni.