Jedno velké přání

11.11.2021 17:45 | Domácí zprávy

Tento článek měl původně jedno velké přání. Z jednoho přání , zbylo jedno velké poděkování. Marku děkuji ti za vše!

Nechám mluvit Marka z našich videí. Ale před tím napíši pár slov. Když mi radil, vysvětloval a nebo jen povídal, vždy jsem si to užíval. Je to jako v šachové partii. Někdy uhodnete každý tah soupeře, někdy ani jeden. U Marka jsem vždy věděl, že to co řekne, bude mít svou váhu, smysl a rozum. 

Marku ještě jednou děkuji!
Vzpomínám si, jak jsem tě ještě neznal. Hráli jsme spolu partii, pěkně jsi mě porazil. V posledním kole jsi obcházel s notýskem turnajový sál a psal sis výsledky svých protihráčů. Počítal jsi pomocné hodnocení. Z mé vyhrané partie, byla prohraná. Cestou z místnosti jsem tě minul a ty jsi někomu říkal, že tví protihráči vše prohráli a že zas z toho bude brambora. Jedním z nich jsem byl já. Měl a mám štěstí, že jsi mne inspiroval svými články v Československém šachu, v Šachinfu, při každém setkání či telefonu. Říkám si, že je možná správný čas ti veřejně poděkovat. Děkuji za sebe, možná nejenom za sebe, za vše co jsi udělal pro šachy u nás! 

A stále mám jedno velké přání! Přeju si, aby byly další tvoje videa, články a inspirace.

Těším se na to! Tímto článkem ti přeji to, co je v životě opravdu nejdůležitější.

A těším se na další spolupráci! 

Marku díky moc! 

1x 4049x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (1) Aktualizovat
sarmatam

přesně tak,v šachinfu hodně vyskytující se jméno,a v Československém šachu taktéž, před dvaceti lety jsem se byl podívat na Kotěrovu ulici ve Zlíně,a nějaký klub z Prahy,tam zrovna hráli, měli dresy jak hokejový rozhodčí,a mám takové tušení ,jestli tam nebyl i pan Vokáč Marek,asi tak, hezká vzpomínka.......

+0 /-0 | 04.11.2021 06:02