RP šachy drtí drahotu

07.03.2023 20:28 | Zprávy

Tomáš Baťa vyvolal svojí prodejní akci „Baťa drtí drahotu“ první nákupní horečku v Československu. Od 1. září 1922 snížil cenu svých bot o padesát procent. Riskantní krok, jemuž se ostatní obchodníci zpočátku smáli, zlínskému obuvníkovi vyšel.

Drtíme ceny a nabízíme knížku pana Jansy za neskutečných 200Kč!! 


Knížka české šachové legendy pana Vlastimila Jansy stála původně 400Kč. Dnes jí nabídneme za mimořádnou cenu 200Kč! Toto je knížka, která nemůže zklamat a ba naopak, udělá vždy radost. 

https://www.rpsachy.cz/vse/knizky/vcera-a-dnes-kniha-vlastimila-jansy/

Další naší akcí, je oblíbený balík pěti knih. To je nabídka nejenom pro sběratele, ale hlavně pro každého, kdo chce mít celou sérii doma a hlavně i tento balíček je s výbornou cenou!  Původní cena 1 500Kč!!https://www.rpsachy.cz/vse/knizky/alexander-aljechin-nejlepsi-partie-balicek-5-knih/

Abych nezapomněl, za nákup u nás ještě můžete získat dárek! 

Máme i očekávanou novinku. Knížku od Andrew Soltise. Na Vánoce jsem prodávali jeho první knihu a během pár dní se vyprodala. Tak dnes máme novinku a nevypadá vůbec špatně! 


Andrew Soltis, americký velmistr a jeden z nejznámějších popularizátorů šachu, shrnul své celoživotní zkušenosti s touto hrou do souboru pěti set otázek a odpovědí, které pomohou začátečníkům i těm zkušenějším stát se lepšími šachisty. Otázky jsou rozděleny do 25 témat, jež pokrývají všechny aspekty hry: dozvíte se, jak je to s talentem, jak často musíte trénovat a studovat, jak pracovat s taktikou, jaké můžete udělat chyby, jak vybrat správné zahájení, kdy je čas na oběť, jak být lepší v koncovce, jaké existují v šachu styly… a ještě mnoho dalšího.

Fundované rady a doporučení jsou prokládány velkým množstvím komentovaných zajímavých partií, jejichž analýza vás jako hráče posune ještě dále. 500 šachových otázek a odpovědí je nepostradatelná kniha pro každého, kdo to myslí s šachem opravdu vážně!

https://www.rpsachy.cz/hledat/?search=soltis

Máme radost z našich partiářů! Vždy tiskneme várku 20 000Ks a druhá várka bude brzy vyprodaná. Cena a kvalita je tou nejlepší reklamou! 


https://www.rpsachy.cz/vse/pro-oddily/partiar-sachovy-samopropisovaci/


Máme i šachy od nejznámějšího výrobce v Evropě, rodinná firma Wegiel je známá nejenom svou kvalitou, ale někdy i vyšší cenou. Díky našim množstevním slevám, umíme nabídnout i takové šachy mnohem levnějši, než konkurence. 


https://www.rpsachy.cz/hledat/?search=wegiel

Co znamená Wegiel v šachových dřevěných soupravách, tak podobnou legendou je firma DGT a opět u nás koupíte nejenom levně a kvalitně, ale i s dárkem za nákup! 


https://www.rpsachy.cz/hledat/?search=dgt

Jsme jeden z největších šachových e-shopů u nás. Stále aktivně hledáme nové příležitosti nabídnout novinky na trhu a díky naší síti dodvatelů a množstevním slevám nakupujeme za ceny, které nám dávají příležitost prodávat tak, jak málokdo dokáže. 

Děkujeme za nákup u nás! Díky vám jsme se vypracovali od nuly, za dva roky v hodně úspěšný e-shop, který má ambice být tím nejlepším místem pro šachisty u nás! 

www.rpsachy.cz

11x 3924x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (11) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované
Wir
Chápu, na mistrovství amatérů patří amatérská angličtina.
+0 /-2 | 10.03.2023 01:12

Petr Koutný

To víme, to jsou speciální partiáře na MČR Amatérů, samozřejmě ostatní jsou dle regulí a správně. Na Amatéry cjsme si vytiskli něco speciálního, taková limitovaní edice..:) 

+1 /-0 | 09.03.2023 20:31

Wir
Pozor, výsledek se řekne Result, nikoliv "Resulet".
+0 /-1 | 09.03.2023 18:38

ciki333

Je dobře, že šetříte. 1.1.2024 očekávám od tebe na mém účtu 5 000,- Kč za prohranou sázku.

+2 /-1 | 01.03.2023 20:28

Petr Koutný

Jestli ti pošlu 5000kč, tak pošlu dalších 15 000Kč na Ukrajinu. :) 

+2 /-1 | 01.03.2023 20:52

honzales77

Nebo směrem do Turecka na následky zemětřesení.Tam jsou na tom bledě bez střechy nad hlavou.

+1 /-0 | 02.03.2023 00:24

Petr Koutný

Co mě nejvíc baví na těch slevách? Nepotřebujeme placenou reklamu. Když si představíte, že na internetu platíte normálně z proklik 3-5Kč, tak jenom jeden článek nám ušetří 5-10 000Kč za reklamu. Ročně ušetříme i 100 000Kč za reklamu díky tomu, že máme tyto stránky a oslovíme spoustu šachistů. A samozřejmě, tato reklama je výborná v tom, že je zadarmo a má velkou úspěšnost. Od doby, co vyšel tento článek do teď jsme získali 18 objednávek. Za dvě hodiny prostě skvělý!! To je jenom poděkování všem za nákupy a radost, že když drtíme ceny, má to smysl. Díky PK

+3 /-0 | 01.03.2023 19:58

hejdic

Dobře vy sad

+0 /-0 | 01.03.2023 21:28

golemcz
Nevím co tím sledujete, ale mě tím říkáte, že až budete příště nabízet novou knihu v předprodeji aby jste si zajistili hotovost na vydání, tak nekupovat a pouze čekat.....
+2 /-0 | 01.03.2023 20:45

Petr Koutný

Odpovím.  Makáme na tom, aby v září vyšla kniha pana Horta. Pan Hort napsal vše co měl  teď dopisují čeští a slovenští velmisti rozbory jeho partií, tak aby se v knize ukázal zajímavý pohled pana Horta jako hráče a předních našich velmistrů s pohledem dnešní doby. David Holemář už je v polovině knihy, kterou s ním píší zajímaví hosté a Milan Babula má napsáno, jen se redukuje počet stran a kapitol.

 

Jde o prostory, casch flow, obrat, získání nových zákazníků, získání většího podílu na trhu na úkor ostatních a hodně levnou reklamu. Protože , když už si u nás někdo něco koupí ve slevě, často mrkne po něčem jiném a když si k tomu koupí třeba šachy, co má konkurence. Pak je jisté, že si stejné šachy roky nekoupí u nikoho. Takže, my získáme zákazníky, získáme spokojeného zákazníka, který se bude vracet za pár let a ještě oslabíme konkurenci. Navíc ještě prodáme skladové zboží a díky novým penězům můžeme koupit další zboží ve větším množství a tím získat u výrobců lepší ceny. Nejhorší peníze jsou ty, které máme na účtě. Peníze musí pracovat a nepracují, když leží ve skladě. 

 

To je odpověď co s tím sledujeme. Přesně to, co sledoval Tomáš Baťa, když slevnil zboží na polovinu a do pár let získal celý trh. 

+1 /-1 | 01.03.2023 21:01

Kalendárium

Víte o významné šachové
události na dnešní den?

Dejte vědět naší redakci
petr.boleslav@nss.cz