Simultánní turné č. 6 - TJ Mariánské Hory

22.04.2012 12:43 | Šachový festival Ostravský Koník 2012

Pouhých 12 zájemců čekalo Lukáše Klímu na jeho šesté simultánce konané v ostravském klubu TJ Mariánské Hory. Příčinou byl patrně souběžně probíhající turnaj veteránů na porubském VOKD. Mariánskohorští si tak sami trochu z...

Pouhých 12 zájemců čekalo Lukáše Klímu na jeho šesté simultánce konané v ostravském klubu TJ Mariánské Hory. Příčinou byl patrně souběžně probíhající turnaj veteránů na porubském VOKD. Mariánskohorští si tak sami trochu zkomplikovali své šance uspět proti ostravskému mistrovi a získat slevu na FIDE turnajích pořádaných v rámci blížícího se festivalu Ostravský koník 2012, který začíná již příští sobotu.
Nikolaj Petrov i Jiří Snopek sahali po kýženém úspěchu, nicméně vymstil se jim nižší počet účastníků simultánky, kdy hráčům nezbýval na tah dostatek času a už se u nich objevil sprintující Lukáš. Mariánské Hory prohrály s Lukášem Klímou 11:1.

Poslední třetina simultánního turné odstartuje v úterý 24. 4. v Orlovně ve Slavkovu u Opavy.

Kalendář je již téměř plný, zbývá poslední volný termín pro další případné zájemce z řad moravskoslezských klubů. Náklady simultánní produkce jsou hrazeny pořadateli festivalu Ostravský koník. Aktualizovaný program naleznete na stránkách www.ostravskykonik.cz.

Fotografie

Zdeněk Kamaryt, Jakub Linart

Ludvík Linart, Nikolaj Petrov

Jiří Snopek, Ladislav Hlaváček

Jan Koki, Milan Herič

Miroslav Bagar, Otakar Fišer

Petr Grygar, Antonín Šumbera

Zdeněk Kamaryt - remíza

Nikolaj Petrov - druhá letošní remíza

Odkazy

Šachový festival Ostravský koník 2012
propozice - Ostravský koník 2012
0x 4799x tucnak
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat