IM Jan Krejčí v samostatném vedení

19.11.2010 06:43 | Open Brno 2010

I. ročník mezinárodního šachového festivalu OPEN BRNO 2010 pokračoval v hotelu Myslivna, který je situován v krásném lesním prostředí v Brně - Kohoutovicích dalšími koly hlavního otevřeného turnaje. V 6. kole porazil mezinárodn

I. ročník mezinárodního šachového festivalu OPEN BRNO 2010 pokračoval v hotelu Myslivna, který je situován v krásném lesním prostředí v Brně - Kohoutovicích dalšími koly hlavního otevřeného turnaje. V 6. kole porazil mezinárodní mistr Krejčí dosud vedoucího Poláka Szablowského a dostal se do čela soutěže. Szablowski vyhrál letos dva turnaje seriálu Czech Tour – v únoru Novém Boru a v říjnu v Liberci. Na brněnském openu měl na mále během obou partií se Španěly, ale dokázal z nich vytěžit 1,5 bodu. Ve včerejším sedmém kole IM Jan Krejčí potvrdil svou vedoucí pozici s Hantákem, kterého porazil a zůstal v samostatném vedení se 6/7.