Vede Lysá n/L “C“

20.11.2012 03:43 | Druholigový souhrn 2012/2013 – skupina B

Po loňském sestupu céčka Nového Boru se už jen jediný klub v republice může pochlubit účastí ve všech stupních ligových soutěží. Lysá nad Labem kromě Extraligy a první ligy úspěšně působí i ve třetí nejvyšší soutěži d...

Po loňském sestupu céčka Nového Boru se už jen jediný klub v republice může pochlubit účastí ve všech stupních ligových soutěží. Lysá nad Labem kromě Extraligy a první ligy úspěšně působí i ve třetí nejvyšší soutěži družstev, kde se navíc po třech kolech může pochlubit stoprocentní bilancí. V utkání dosud bezchybných týmů si Lysá svůj devátý bod připsala s Děčínem a nezastavila ji ani překvapivá porážka IM Špačka s bývalým předsedou ŠSČR Sejkorou na nejvyšší šachovnici.

Pořadí po 3. kole (upraveno z databáze ŠSČR)

Krok s Lysou drží už jen další rezerva extraligového klubu – Turnov “B“. Ten měl sice poměrně náročný los úvodních kol (Neratovice, Jičín “B“ i Dukla Praha patří dle průměrného ratingu do „lepší“ poloviny tabulky), ale i tak svou stoprocentní bilanci uhájil. V posledním kole zdolal po jednoznačném průběhu oslabenou Duklu 5:3, a to ještě nedotáhl několik velmi nadějných pozic. Kralupy n/V získaly během úvodních dvou kol pouhý bod, v kole třetím proti Hořicím sice svůj dosavadní zisk hned ztrojnásobily, avšak k bodům to ani nyní nepomohlo. Jen malou útěchou může být alespoň první vyhraná partie. Jen o bod lepší zisk má svém kontě Mladá Boleslav, která si premiérový zisk připsala proti Neratovicím, jejichž posílená sestava jistě očekávala lepší bodový zisk než dosavadní 4 body. V dalších dvou utkáních již k překvapení nedošlo, když Jičín “B“ i bez přítomnosti jednoho titulovaného hosta či volného hráče uspěl v Ústí nad Labem 5:3, stejným poměrem si s Deskem Liberec poradila i ERA Poštovní spořitelna “B“ a nikterak jí nevadil ani výpadek 0:2 na zadních šachovnicích.

Diskuze pod článkem je pro Vás ideálním prostorem pro prezentaci postřehů z dalších druholigových utkání, popřípadě pro přidání odkazů na Vaše stránky s reportážemi. Na tomto místě pouze v krátkosti zmíníme první dvě skupiny, kde již průběžný vedoucí není stoprocentní – ve skupině E vede dvojice Lokomotiva Brno a Hustopeče, kteří ztratili za remízu s Durasem Brno “B“, resp. s Napajedly, v efku je situace ještě vyrovnanější, protože vedoucí Opava remizovala s Kroměříží “B“, která při třech remízách doplácí na tříbodový systém.

Partie

Odkazy

databáze ŠSČR – skupina A
databáze ŠSČR – skupina B
databáze ŠSČR – skupina C
databáze ŠSČR – skupina D
databáze ŠSČR – skupina E
databáze ŠSČR – skupina F
Chess-results.com
9x 2096x Martin Vaculík
Fotogalerie
Komentáře (9) Aktualizovat
21.11.2012 09:12 | Autor neznámý

Existuje takový bonmot : K čemu je dobrý IE ? Abyste si v něm stáhli Mozillu !

21.11.2012 08:53 | Autor neznámý

Re: Oma z DC:

Tento problém jsme zjistili na počátku tvorby krajských stránek, v novém prostředí, před dvěmi lety. Od té doby vše běží v pořádku. Níže popsané chyby jsem se dopustil po dvou letech. Pokud si nový aktivní přispěvovatel, který obdrží přístup vkládání příští týden, níže uvedené přečte a bude vkládat psaním přímo nebo z Wordu ale přes "poznámkový blok" (programy-příslušenství-pozn. blok) nikoliv přímo z Wordu, bude fungovat zase skvěle než to někdo z nás zase jednou nedopatřením zvoře. Ale to se stává jen jednou za dva roky......

20.11.2012 23:28 | Autor neznámý

Zdeňku nemyslím si, že je IE nejpoužívanější. Nejpoužívanější je rozhodně Chrome, za ním Mozzila, IE využívá asi každý 7 a v podstatě každým měsícem užívanost klesá. To je ale vedlejší.

Doufám, že se stránkami nebude tolik probémů Pavle Ch

20.11.2012 21:26 | Autor neznámý

Ad odkaz na krajské a otevírání z inter.explo.

Chyba se našla, šlo oteřít v Mozille a Chromu, nikoliv IE. Dostal jsem i další email z jiného kraje, že i na jiných a to  profi stránkách firem pro zákazníky se občas objeví tato chyba pro IE. Může být i jiných přičiněním, především však chybným vložením článku.

Já odborník vůbec nejsem, vkládám jak mne webmaster naučil. Vím, když si napíši ve Wordu, musím přetáhnout přes "zápisník", který zničí "vedlejší účinky" Wordu. Neudělá-li se to, stane se právě toto, co bylo od neděle do teď na našich krajských stránkách (V IE po otevření pomršeno).
  A asi jsem dal CtrlC+CtrlV správně do zápisníku. Ale pak již jsem nedal znovu CtrlC, ale chybně rovnou CtrlV, tak se vložil text, přímo z wordu, ačkoliv jsem se domníval, že dávám ze zápisníku.
  Tak vím zas o něco více, případně tím mohu někomu poradit když se s podobným setká a připomínka Zdeňka Jandy byla účinná. Otevírám v Mozille, tak bych jinak nevěděl.
   Článek zmíněný k lize byl na www.ukss.cz smazán, kopii vložím lépe ve 22.hod. znovu.

20.11.2012 15:15 | Autor neznámý

Pavle, je to tak , ještě jsem se s tím nesetkal. IE 9 to neotevře, Mozzila je OK. Chtělo by to asi něco s tím udělat, myslím,že IE je používanější.

Jinak analýzy,komentáře našeho zápasu v Lysé na stránkách Dč1 : http://skdecin.ic.cz/   nebo Dč2 : http://bandicrash.webnode.cz/

20.11.2012 14:55 | Autor neznámý

Již jsme si to se Zdeňkem Jandou v klidu telef. vysvětlili. Některé explolery s nenaistal. příd. zaříz. neotevírají některé typy stránek. Doma má Mozillu, kterou to poté otevře. Proto viděl jen dva články bez možnosti prokliknutí a dalšího okolí.

20.11.2012 12:14 | Autor neznámý

Nevím kam jsi se trefil Ty Zdeňku, ale tam to je. Hned druhý článek na titulce. A jaké jen 2 články??? 8 článků za týden snad. No zda je to chudé na krajské stránky, to se Ti tedy povedlo. Kalužný tam dává za mládež, já za TMK (a i ligu dosp.), teď se přidal nově i Tvůj žák. Asi jsi kliknul jinam než na můj příspěvek. 

20.11.2012 11:54 | Autor neznámý

Pavle, proč se divíš, že s krajskými stránkami nechci spolupracovat. Kdyby sis kliknul na ten svůj odkaz , tak se o žádném shrnutí nic nedovíš . A jen 2 články, to je dost chudé na krajské stránky , nezdá se Ti?

20.11.2012 07:02 | Autor neznámý

Již od nedělního večera na krajských stránkách www.ukss.cz  shrnutí jak B tak i A skupiny.

Jíčín vyhrál zaslouženě u nás v ÚL a jistě se jim líbilo, vydrželi až do večerních hodin. Jen k článku, s pěti nekmenovými si prostě z nich vybrat  musí.