„Dnes pomůžete vy nám a příště pomůžeme my vám“

28.11.2012 18:47 | 34. ročník turnajů šachových nadějí

Vážení příznivci šachové hry. Jak je vám jistě známo, tak Beskydská šachová škola o.s. (dále jen BŠŠ), je neziskovým sdružením, jehož činnost je financována výhradně z vlastní činnosti při organizaci především tréninkov...

Vážení příznivci šachové hry. Jak je vám jistě známo, tak Beskydská šachová škola o.s. (dále jen BŠŠ), je neziskovým sdružením, jehož činnost je financována výhradně z vlastní činnosti při organizaci především tréninkových a soutěžních aktivit šachové mládeže ve Frýdku-Místku a blízkého okolí, dále významnou každoroční dotací z města Frýdku-Místku a v neposlední řadě ze sponzorských darů a uzavřených smluv na reklamní činnost. Je tedy zřejmé, že bez nějakého hlavního sponzorského partnera, je bytí a nebytí sdružení záležitostí každodenního hledání nových zdrojů financí a vyvíjení trvalých aktivit v této oblasti.

V letošním roce jsme se mimo jiné projekty pokusili zapojit i do projektu významné firmy našeho regionu – pivovaru Plzeňský prazdroj a.s., Radegast – 11. ročníku programu PRAZDROJ LIDEM. Tento projekt je organizován pravidelně a od roku 2008 již takto bylo přispěno na 270 projektů částkou převyšující 60 mil. Kč.

BŠŠ letos vstoupila do soutěže s projektem „34. ročník turnajů šachových nadějí“, který byl jedním ze 61 přihlášených projektů a Rada reprezentantů složená z osobností Moravskoslezského kraje, která se sešla v Nošovicích dne 4. října rozhodla, že náš projekt postoupil do veřejného hlasování v soutěži s dalšími 21 projekty, které probíhá od 9. 10. do 30. 11. 2012 prostřednictvím internetu = 1 hlas, DMS zpráv = 2 hlasy + 27,- Kč. Každý z vás a třeba i vašich známých může přispět až 3 hlasy! Prostředky z programu rozdělí mezi organizace Rada reprezentantů, která se znovu sejde v prosinci letošního roku. Velmi důležité budou při jednání rady výsledky veřejného hlasování.

O tom, kolik který z projektů získá ze sponzorského grantu, nakonec rozhodnete vy svým hlasováním, do kterého se můžete zapojit několika formami – viz odkazy níže.

Jelikož naší prioritou je rozvoj mládeže šachovou hrou a naplnění volnočasových aktivit mládeže ušlechtilou zájmovou aktivitou, tak věříme, že nás svým hlasem podpoříte a přispějete tak k co nejvyššímu podílu BŠŠ na možnosti získání financí z grantu PRAZDROJ LIDEM.

Podpořte veřejným hlasováním 34. ročník TŠN

hlasování do 30. 11. 2012

Podpořte svým internetovým hlasem TŠN!
Podpořte TŠN pomocí DMS!

33. ročník TŠN 2012
Videookénko do minulosti TŠN
3x 841x
Fotogalerie
Komentáře (3) Aktualizovat
30.11.2012 09:10 | Autor neznámý

Snad to vyjde, v tom seznamu je to jeden ze smysluplnějších projektů (letmým pohledem).

30.11.2012 08:41 | Autor neznámý

Dnešek 30. 11. 2012 je posledním dnem, kdy ještě můžete podpořit turnaj pro mladé šachisty z celé Evropy (loni i z Afriky) - 34. ročník turnajů šachových nadějí.
Pro informaci trocha statistiky ze FB stránky Prazdroj lidem:
V internetovém hlasování jste rozdali již více než 4 400 hlasů. Zároveň jste také odeslali téměř 900 DMS zpráv v celkové hodnotě více než 24 000 Kč, které získají podpořené projekty.

28.11.2012 20:23 | Autor neznámý

pekne samozrejme ze sachy podporuju proto sem taky uz poslal esemesku a i na internetu hlasoval,a jako byvaly zamestnanec prazdroje sem rad ze firma tohle stale provozuje.