Databáze FIDE – nutné k vyplnění pro trenéry, rozhodčí a organizátory akcí

14.03.2021 09:56

Šachisti jso malí páni. To FIDE řídí kokrání. Takže, je tady další nesmyslný požadavek od FIDE, se kterým nic neuděláme. Kdo potřebuje, musí se znovu registrovat.

Světová šachová organizace FIDE vyvíjí cílené vylepšení své databáze, které spočívá v kontrole údajů týkajících se rozhodčích, organizátorů a trenérů. V návaznosti na to by měl každý rozhodčí, trenér a organizátor s titulem FIDE osobně potvrdit stav své činnosti vyplněním formuláře, který je k dispozici od 1. března do 31. října 2021 zde:

https://dbenhancement.fide.com

Nevyplnění tohoto formuláře v daném termínu bude mít automaticky za následek, že rozhodčí, trenér nebo organizátor budou označeni jako „neaktivní“. To by znamenalo, že nebudou moci být jmenováni jako rozhodčí, organizátor, oficiální trenér nebo „vedoucí delegace“ na jakékoli oficiální akci FIDE, dokud nenapraví situaci. Případné další informace FIDE poskytuje na emailu privacy@fide.com.

Z pohledu ŠSČR se jedná o nesmyslnou aktivitu (záznamy českých hráčů jsou v pořádku), ovšem FIDE na ní trvá plošně. Prosíme tedy všechny české rozhodčí, trenéry a organizátory o vyplnění formuláře. Naštěstí to nezabere více než pár vteřin.


0x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0)

Nezobrazuje se Vám pole pro psaní komentářů? Klikněte zde

Aktualizovat