Co mají společného luxusní šachy a sušené plody?

14.05.2024 08:51 | Domácí zprávy

Na MČR Amatérů jsme nabídli sušené plody. Zájem byl tak obrovský, že slovo dalo slovo a náš e-shop je má v nabídce. Po roce jsme opět dovezli to nejlepší z italské rodinné firmy Italfamy a máme luxusní šachy.

 Na Amatérech jsme měli možnost ochutnat sušené plody, a kdo tam byl a ochutnal, může jen potvrdit, že to jsou opravdové lahůdky.

Někdy se věci dějí osudově. Znáte člověka desítky let a ani nevíte, že má firmu na sušené plody. Až jednou přijede na náš turnaj, vytáhne pár sáčků a položí je večer k vínu na stůl. Znáte to. Ochutnáte jeden kousek a snažíte se přestat. Po dalším ochutnaném kousku už se ani nesnažíte přestat a ochutnáváte vše. Je to skvělé!

Další rok už neváhám a domlouváme se, že nabídneme tyto lahůdky šachistům na našem turnaji. A opět vás nepřekvapí, když vám řeknu, že to byly nejprodávanější produkty na turnaji. Nedá se nic dělat, cesty osudu jsou nevyzpytatelné a my se domlouváme na další spolupráci.

Naší vizí v e-shopu je nadále prodávat šachy a vše, co k nim patří, ale jednou to bude jen menší část naší nabídky. Nejsem si jistý, jestli se zaměříme na potraviny, oblečení nebo knihy, ale vím, že právě toto je naše cesta, kterou se vydáme. Budeme chtít mít tisíce položek skladem, kamenné obchody a toto je možná náš první krůček. 

No nebudu sem dávat všechny obrázky. Koukněte na náš e-shop a třeba na něco dostanete chuť?!

https://www.rpsachy.cz/vse/mnamky/


V nadpisu jsem psal i o luxusních šachách. Ano, italská rodinná firma Italfama je značka luxusu a kvality. Vše je ruční práce a šachová krása! Každoročně nakupujeme a brzy máme vše vyprodáno. Jestli někdo z vás chce mít doma něco vyjímečného, pak tady  to najde. Kupujeme vždy jen jeden, maximálně dva kusy. Potom nabízíme krásu, kterou nebude mít doma každý. 
Kouknětě: https://www.rpsachy.cz/sachy/for-english-speaking/


Italfama se vznikla v roce 1976 ve Florencii díky Aldu Marsilimu a jeho vášni pro šachovou hru a jeho manuálním dovednostem v řemesle. Italfama je již více než 45 let přední světovou společností v řemeslné výrobě šachů a šachovnic. Italfama nabízí nekonečné množství šachovnic v klasickém, současném i moderním stylu, stejně jako historické tématické šachovnice, jako jsou reprodukce slavných bitev a postav z dávné i nedávné historie. Šachové soupravy Italfama vyrobené ze vzácného dřeva, mosazi, bronzu jsou povrchově upraveny na minimum detaily a jsou velmi oceňovány šachisty a sběrateli, ale především jsou považovány za luxusní výrobek a vyjímečný dárek pro vyjímečné životní okamžiky. 

A nakonec to nejlepší. Dali jsme do balíčku všechna videa, který kdy natočil Robert na prodej a nabídli je šachistům. Říkali jsme si, že nabídneme jen 20 balíčků. Překvapením bylo, že těch balíčků, které jsme takto prodali je několikrát víc a pro velký zájem, tuto akci ještě o pár dní prodloužíme. Tak, kdo má zájem mít šachový materiál na roky a roky, pak tady je vyjímečná nabídka...

https://www.rpsachy.cz/vse/sachova-videa/mimoradna-akce-39-videi-roberta-cveka/

A v září nabídneme knížku Roberta Cveka.....

4x 1048x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (4) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované
hejdic

super ty mnaky dou s šachama výborně dohromady. rád jím oříšky.

+0 /-0 | 14.05.2024 17:59

Petr Koutný
Jsou opravdu skvěle...
+0 /-0 | 14.05.2024 18:53

Robo18

 

 

Zdravím Petře, výrobky vypadají skvěle, jen jsem tam neviděl CZ text na obalech. Bacha na to, protože to může být problém s prodejem. ČOI je neúprosná. Robert

 

 

 

+0 /-0 | 14.05.2024 17:49

Petr Koutný
Díky, určitě v další várce budou české etikety.
+0 /-0 | 14.05.2024 18:53