Chcete nás podpořit?

16.10.2022 06:00 | Zprávy

RP šachy jsou tu pro vás. Nadále pojedeme na 100% a nadále budeme dělat články na nss, natáčet videa na YouTube, budeme dělat online turnaje a turnaje naživo, online simultánky, natáčet (videa) zajímavé turnaje a šachové akce...

 Budeme se snažit podporovat nejrůznější šachové akce, vydávat knihy a možná je i psát :-) Budeme vděčni za vaši podporu, která nám hodně pomůže v těchto projektech.

Pokud se stanete podporovatelem kanálu Robert a Petr šachy, pak nejenom, že nás finančně podpoříte, ale také budete mít přístup do sekce videa pro členy (to je jen pro platící členy). Těchto videí je tam už 79 (!) Jsou to videa, které dělám jen já - Robert Cvek. Videa točím dva týdně a chtěl bych tento formát zachovat.  

Už jsme měli mnoho zajímavých témat, namátkou vyberu:
 • Moje cesta - jak jsem šel šachově nahoru, co mne ovlivnilo, klíčové partie atd.
 • Zápas Capablanca x Aljechin
 • Psychika v šachu
 • Makáme aneb životosprávou nejenom k lepšímu šachu
 • 10 minutovky aneb jak přemýšlí velmistr
 • Netradiční šachová historie
A co bych chtěl dělat v budoucnu:
 1. Nadále pokračovat v tom, jak přemýšlí velmistr, tedy hrát desetiminutovky a vysvětlovat podrobně, proč tak přemýšlím a proč tak hraji, jak tedy pracuje moje hlava. Možná vyzkouším i delší tempo, abych mohl do větší hloubky rozvést jak a proč přemýšlím. Pevně doufám a věřím, že to pomůže spousta šachistům, když uvidí jak a proč přemýšlí velmistr.
 2. Chtěl bych se zaměřit na nešachové věci (psychika, koncentrace atd.), na šachovou historii a na vaše dotazy.
 3. Ukázat zajímavé partie, nápady, překvapení a inspiraci.
 4. Rád bych zvolil nové téma a sice přechod zahájení střední hra. Tedy vybrat si nějaké zahájení a ukázat vzorovou partii. A na ní vysvětlit, jak je důležitá pro celé zahájení.
A jak nás můžete konkrétně podpořit? Stát se členem na Youtube Robert a Petr šachy. Jsou čtyři možnosti.
 • Bronzové členství 29,90 měsíčně
 • Stříbrné členství 89,90 měsíčně
 • pak je ještě Zlaté a Diamantové členství
Velkou podporou je pro nás i Bronzové členství. Rozdíl služeb mezi různými členství není žádné. Ať už budete mít jakékoliv členství, budete mít přístup do sekce videa pro členy a budete každé nové video pro členy dostávat.

Jak se stát členem na YouTube Robert a Petr šachy viz zde: ( pod každým videjkem je možnost PŘIPOJIT SE), stačí kliknout a během minutky je vše zařízené...
Chtěli bychom ještě více podpořit naše členy a udělat pouze pro ně šachové akce a další zajímavé výhody.

Těm z vás, kteří už nás podporujete, bych chtěl moc poděkovat. RP šachy je i váš projekt a díky vám se může rozvíjet. A všem vám, kteří nás podpoříte, bych chtěl také moc poděkovat. Jak často tvrdím a říkám, RP šachy je projekt vás všech, kteří nám fandíte a podporujete


Robert Cvek
12x 3023x Robert Cvek
Fotogalerie
Komentáře (12) Aktualizovat
honzales77

Ještě jsem si všiml,že ta 79 a další čísla jsou poněkud pod čarou.Budeme vděčni špatně odsazené.Videa točím dva týdně.Videa točím dvě týdně.Videií točím dvě týdně.Nevím nejsem češtinář.Co je dobře,když už jsme u toho?Beru to v pohodě nikoho nechci urážet.

+0 /-0 | 17.10.2022 19:21

lubomir1959

Fascinuje mě, že když někdo nechce nebo neumí diskutovat věcně, místo tématu diskuze řeší gramatiku českého jazyka. To je opravdu to rozhodující, je-li otazník za větou s mezerou nebo bez ní! Nebo jestli je stoprocentní s mezerou nebo bez ní...co kdybyste někteří spíš hledali věcné argumenty než tyto výmluvy?

+2 /-0 | 17.10.2022 19:07

tsonga6
kto chce podporit, podpori, kto nechce, nepodpori. Nech sa pochvalia ti, co tu kritizuju, co vytvorili - predpokladam, ze nic, ale necham sa prekvapit
+5 /-0 | 17.10.2022 08:18

Poutnik

Vymahač - vy jste vtipnej. Všimnete si, a bazírujete na otazníku na webu, kde ja každá druhá věta špatně. Například tento článek, hned v úvodu je napsáno 100% ovšem to se čte "stoprocentní" mělo být 100 % s odsazením mezi číslovkou a procenty. Ale my to neřešíme, víme, že Cvek rozumí šachům a připravuje dobré články, že neumí gramatiku je marginální. 

+5 /-0 | 16.10.2022 22:32

Petr Koutný
Davide - RP šachy je silnou značkou díky našim fanouškům a já jím děkuji za jakoukoliv podporu. Koukáním se na tyto stránky, na YouTube, finanční podporou, informacemi, rady, technickou pomocí, nákupem v e-shopu, hraním na našich turnajích a je toho mnohem víc za co bych chtěl poděkovat. Například v pátek mi přišel rukopis nové knížky, kterou pro nás píše pan Hort, Milan Babula dopisuje knížku, snad brzy začne psát Robert a začínáme psát knížku o RP šachy. Začneme brzy na TV seznam a to vše je možné jen díky našim fanouškům. Nekoukáme se dozadu, vždy dopředu a tam vždy vidíme naše fanoušky, kamarády a přátelé. Lidi co nás nemají rádi respektujeme i s jejích názorem umíme lehce žít. Jak jsem říkal, toto co děláme , děláme při naše fanoušky a za to jsme, jim patří obrovský dík.
+5 /-0 | 16.10.2022 21:35

xdavx x
No pane jo. To jsou mi tady borci. Odsazeny otazník a vy jste si museli plivnout? To už je skoro nemoc.
+5 /-0 | 16.10.2022 21:22

honzales77

Dobrý večer.Pane Vymahač snad to nebudete vymáhat soudně.Vysvětlete mi,kde je chyba?

+4 /-0 | 16.10.2022 20:34

Karel Vymahač
V češtině psát mezeru před otazníkem? Neznáte naši řeč a chcete podpořit? Trhněte si.
+1 /-5 | 16.10.2022 19:20

Karel Vymahač
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+1 /-1 | 16.10.2022 19:19

Rubinus

Aha, jak píše pan Mihálik, obchod na nic. Rozhodně nikdy nikam neukládám svou kartu, aby z ní mohl kdosi cosi stahovat, kdykoliv si vzpomene. Stejná hovadina, jako na chess.com. Kartu mám pro internet trvale zamčenou a odemykám ji jen pokud já sám chci něco zaplatit, pak zase hned zamykám. To bych musel mít speciální kartu jen na tohle, abych si tam držel minimum peněz pro takové platby.

+3 /-0 | 16.10.2022 17:08

Kamil Mihálik
Klobúk dole pán veľmajster, že čo pre šachy robíte. Ja by som aj podporil, ale rodičov neukecám na to kvôli spôsobu platby.. Inak sa platiť nedá bohužiaľ. Keby sa dalo priamym prevodom na účet, tak už mám to dávno. Aj tak mne stačia bohate aj tie videá, čo sú zadarmo. Tempo je neskutočné. Niekedy ani nestíham to všetko pozerať... Len tak ďalej.
+0 /-0 | 16.10.2022 10:44