Diskusní článek - diskuze o čemkoliv

13.04.2021 13:55 | Zprávy

Diskuzní článek je otevřený prostor pro každého, kdo chce na cokoliv reagovat. Kdo chce sdělit svůj názor a nebo jen tak si s někým popovídat. Není tady omezené téma. Toto je diskuzní článek nss.cz

Pravidla diskuze:

1. Do diskuze smí přispívat každý registrovaný čtenář serveru nss.cz, který neporušil pravidla diskuze.

2. Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat.

3. Diskutující nesmí propagovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost či diskriminaci či jinak porušovat platné právní předpisy.

4. Nepřípustné jsou urážky, pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování jednotlivce nebo skupin osob. Nepřijatelná je neúcta vůči zemřelým a jejich rodinám.

5. Diskutující nesmí vyhrožovat násilím jednotlivci ani skupinám lidí.

6. Diskutující nesmí propagovat nezákonné činnosti či jinak společnosti škodlivé aktivity.

7. Neplacená reklama není povolena. Diskutující nesmí propagovat komerční aktivity a výrobky.

8. Je možné uvádět pouze odkazy na internetové stránky, které souvisejí s danou diskuzí.

9. Šíření spamu v diskuzích není povoleno.

10. Diskutující musí respektovat soukromí jiných osob, nesmí zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy či soukromé informace o nich.

11. Diskutující nesmějí zveřejňovat identifikační údaje obětí trestných činů.

12. Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, zejména ty, které nesouvisejí s tématem diskuze a které porušují pravidla diskuze.


13385x 276665x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (13385) Aktualizovat
15.04.2021 07:33 | Jirikovka@post.cz

Zaplji! David Holemář je velice silný šachista! Pokud by ses s ním utkal,dal by sis zabrat!

15.04.2021 07:26 | Zaplji

Doporucuji pisen Jarek Nohavica, Letely bacily ..

15.04.2021 07:22 | Zaplji

Jirkovka, v sobotu pochody KCT nejsou! Ale mame akci v nedeli v Bilovicich nad Svitavou! Jedu tam s kamaradem z Olomouce pres Ceskou Trebovou a Blansko! Tam na mne bude cekat David Holemar, ktereho jsem 20 let nevidel! Jdeme smer Ochozka jeskyne pres Ranc u jelena, kdy bude vydejni ojenko s pivem a razitkem! Pujdeme trasu 15 km.

15.04.2021 07:22 | Jirikovka@post.cz

Pane Čapek! Vybral jste to dobře! Šikovné děvče Sina! Z Vaší hudební nabídky ,ale u mě jednoznačně vítězí Linda Perry se svou písní! Kdybych vybíral písně pro dnešní den a na ni narazil rozhodně bych ji vybral! Linda Perry se svou písní je pro mě zážitek! Tentokrát jste se pane Čapek ztrefil do mého vkusu na 100%! Díky Vám!

15.04.2021 07:08 | Pavel Capek

15.4.1968 se narodil Ed O'Brien  kytarista Radiohead.

https://www.youtube.com/watch?v=XFkzRNyygfk

15.04.2021 07:06 | Pavel Capek

15.4. se narodila Linda Perry. V klipu se skupinou 4 Non Blondes a jejich největším hitem.

https://www.youtube.com/watch?v=6NXnxTNIWkc

15.04.2021 07:04 | Jirikovka@post.cz

Ač padl zákaz pohybu mezi okresy do lesa stále nelze kvůli špatnému počasí! Zataženo a zima! Zaplji! Půjdeš v sobotu na výšlap,nebo počkáš až na pěkné počasí?

15.04.2021 07:04 | Zaplji

Hura, vojaci clenskych zemi NATO se konecne stahnou z Afganistanu! Americane to slovy prezidenta Bidena chteji zvladnout bejpozdeji do 11.zari 

15.04.2021 07:03 | Pavel Capek

15.4.1948 se narodil Phil Mogg zpěvák, frontman a zakládající člen skupiny UFO.Jejich asi nejznámější skladba "Doctor Doctor", bicí part si v tomto coveru vzalo na starost šikovné  děvče Sina ( aby měl pan Fiala na co koukat ).

https://www.youtube.com/watch?v=iev2GsJyAdo

A tady jsou UFO v oficiálním klipu ke skladbě Only You Can Rock Me :

https://www.youtube.com/watch?v=C8LAhjKLhro

   

14.04.2021 21:15 | david brazina

DP moje hulvatstvi platí na každého. Hlavně teda proto že je za ním intelekt srovnatelný s genialitou :D. Navíc v drtivé většině případů ty argumenty mám. :)

14.04.2021 21:10 | david brazina

Nenajde :D co jim zbývá když argumenty nejsou...

14.04.2021 21:08 | HumphreyvanWeiden

Morphynista je hulvát, který lidi uráží, bez toho, aby se obtěžoval odpovědět na jejich argumenty. To je známá věc. Stejně tak Semod a ostatní obhájci Demo-opozice. Najde se mezi voliči Pirátů, ODS, TOP09 atd. aspoň jeden člověk, který je schopen ARGUMENTOVAT?

14.04.2021 20:48 | Pavel Capek

A v reklamě nad diskuzí je : Český herec děsí odborníka laugh

Podle mě je zbytečné se hádat. Zkušenost je nepřenosná a každá další generace si musí na ta rozpálená kamna sáhnout znovu ( čest vyjímkám !).

14.04.2021 20:03 | Druid.Panoramix

Btw, není ČRo veřejnoprávní médium a na rozdíl od ČT nemá s nikým žádné velké problémy. A já už možná vím i proč. Protože nechá na své půdě mluvit i lidi, kteří se svým názorem odlišují, to mi u ČT, který se veřejnoprávním médiem taky, chybí. Asi to bude chtít u ČT nějaké rozsáhlé změny v managementu. :o)) 

14.04.2021 19:58 | Druid.Panoramix

Morphynisto, vy sem taky kopírujete spoustu neslyslů z fóra24 a dalších pokleslých zpravodajských serverů a tak jsem to sem dal, aby i zde byla různorodost názorů. Vy si to tapetování a skryté urážky nemůžete nechat od cesty,že?  Na vás asi platí hulvátství Davida Bražiny, u mě jste si tak nějak jist, že vám nebudu oplácet stejným -- tak si to nechejte od cesty a ty podpásovky si odpusťte.

Že vy mu to státní vyznamenání závidíte? :o))

14.04.2021 19:54 | david brazina

Ale výlevy odpůrců Hradu, Babiše či SPD sem kopírovat zbytečné není. Jsi nemocný člověk.

14.04.2021 19:39 | Morphynista

Myslím, že je zbytečné sem kopírovat výlevy Ivana Vyskočila. Tento průměrný herec už řadu let působí jako hlásná trouba a patolízal Hradu, což mu vyneslo i " zasloužené " státní vyznamenání . Rozumný člověk to ví a jeho výpady proti opozičním stranám, politikům a Senátu už ani nečte...

14.04.2021 19:37 | Jirikovka@post.cz

To je sranda! Dánsko zastavilo očkování vakcínou Astra Zeneca! Hamáček okamžitě zareagoval a chce od Dánska odkoupit tuto vakcínu! Jestli Češi pozdechají na základě této problémové vakcíny, to je jedno,hlavně,že bude počet vakcín!

14.04.2021 19:15 | Druid.Panoramix

Část osmá - O panu Rakušanovi a křupavém salátku.

„Vážený pane Rakušane, dovolím si Vás oslovit přímo,“ obrací se Ivan Vyskočil na předsedu hnutí STAN. „Když už nám doporučujete takové pitomosti, co byste Vy sám řekl třeba tomuto. Ne, že bych vám to přál, ale co kdybyste musel podstoupit nějakou vážnější zdravotní operaci? A pan profesor, třeba prof. Pirk, by Vám řekl: „Bude vám to dělat medik. Ale nebojte se! On tedy ještě není doštudovaný a nikdy tu operaci neviděl… jo, ale jednou už operoval žábu…, ale zato je mladý, plný elánu, energie a entuziasmu, takže můžete být úplně klidný“! No, chtěl bych vidět, jak byste se mu s nadšením svěřil. A tohle doporučujete nám?“ neskrývá naštvání Ivan Vyskočil.„Mám silné podezření, že nemyslíte na naše blaho, ale hlavně na své! A na vaše kumpány, abyste se konečně dostali k lizu! Pane Rakušane, když se tak bijete za ty mladé, já Vás tedy znám jen z fotografií a z televize, ale byl bych na Vašem místě opatrnej! Koukám totiž, že Vy sám už také nejste žádnej „křupavej salátek!!“

„Milí čtenáři, přeji vám i sobě z celého srdce, abychom se neocitli v rukách nadšených a energických neumětelů!“ vzkazuje na závěr Ivan Vyskočil čtenářům

14.04.2021 19:13 | Druid.Panoramix

Část šestá - O mládí, staří, entusiasmu a životní moudrosti.

„Minule jsem psal, jak to s námi myslí dobře pan Rakušan. Od té doby, co se přifařil k Pirátům - to jsou další adepti na průser - mu náramně stouplo sebevědomí. Už teď si tzv „strojí hubu do žebřin“, jak se říká na venkově. Tak zase vypouští bláboly převlečená za moudra. Tentokrát se to týkalo toho, že starší a stará garnitura politiků musí odejít a bude nahrazena mladou partou, vzdělanou a plnou energie a entuziasmu,“ dostává se k dalšímu tématu Ivan Vyskočil a přidává příklad ze svého mládí.„Tak jen tak trochu vzpomínám, jak jsem na střední škole, a dlouho ještě potom, byl také mladý, energický a plný entuziasmu. Měli jsme tenkrát ke škole takzvanou výrobní praxi. A nebylo to vůbec na škodu. Plný elánu a nadšení jsem svůj první výrobek v dílnách podniku Tesla Hloubětín přinesl hrdě ukázat mistrovi. A ten se na to okem odborníka podíval a rovnou to hodil do odpadu ke zmetkům. A teprve pod jeho vedením ta moje věc byla jakž takž k použití. Odedávna byli učedníci, pak ještě tovaryši a ti museli jít do světa, aby se podívali, jak se to dělá jinde a pak teprve se mohli ucházet o to být mistry a konkurovat svým učitelům,“ vysvětluje a dodává.„Věřte, že i v tom hereckém řemesle to není jinak. Máte-li štěstí, že se ocitnete vedle opravdových mistrů, jako byl u mne třeba pan Lukavský, Sovák, Menšík a další, můžete se něco naučit! To nemluvím o medicíně, kde se studenti musí sakra dřít a chodit na praxi, než je z nich doktor. A politika, myslete si co chcete, ale je také jenom řemeslo a má-li být dělána dobře, můžete mít sto procent entuziasmu a nadšení, ale bude vám to platné, jak v ponorce padák. A můžete si být jistí, že takoví mladí nadšenci nadělají stejný bordel a neštěstí jako ti mladí a nadšení svazáci v letech padesátých. A já bych to opravdu nechtěl zažít znova a vy, věřím, určitě také ne!“ pokyvuje Ivan Vyskočil a podotýká.„Konečně zářným příkladem mladého pirátského vedení je pražský primátor Hřib. Nenapadlo mě, že se jednou budu v duchu omlouvat Pavlu Bémovi a říkat: jo, to byl někdo, klobouk dolů! Po něm tu máme spoustu věcí a tunel Blanka. A po téhle houbě, co zbyde? Stačí tři centimetry sněhu a Praha stojí. Zato budeme mít pěkné fotky z jeho účasti na Pride Parade!“ kroutí hlavou nevěřícně herec.

14.04.2021 19:10 | Druid.Panoramix

Část šestá - Tchaiwanec Vystrčil a parta škodičů ze Senátu

„To víte, že výkřiků proti účasti ruského Rosatomu se nemohl neúčastnit také Tchaiwanec-Vystrčil. Honem přispěchal se svou troškou do mlýna, aby snad, probůh, nezůstal pozadu. Z Bruselu k nám účastně promluvil pan Pospíšil. Dále parta škodičů ze Senátu, Drahoš, Fischer, Hilšer a další si také museli zasloužit dobré oko u západních kamarádů,“ vypočítává Ivan Vyskočil a podotýká. „Ale ve svém pohrdání námi, obyčejnými lidmi, zapomněli, že většina z nás některé věci ví. Třeba to, že všechny naše atomové elektrárny jedou na ruské palivové články. Naše hospodářství a domácnosti na ruský plyn a také z části na ruskou ropu. A žádné vydírání se už třicet let nekoná. Vladimir Vladimirovič nám nezavřel kohoutek přes naše patolízalství k Západu. Přes naše uvalování sankcí na Rusko, provokativního přejmenovávání náměstí a porážení pomníků. Dokonce velkoryse přehlédl i toho blázna, co jel na multikáře vyhlásit Rusku válku. (myslím, že náš „úžasný“ ministr zahraničí se za toho cvoka ani neomluvil.) Tak o jakém vydírání to ti zaprodanci pořád melou?“ nechápe here

14.04.2021 19:08 | Druid.Panoramix

Část pátá - Za ruce s Aňou Geislerovou.

„Podobně se tato nedovzdělaná osoba vyjadřuje k vakcíně Sputnik a k dostavbě jaderné elektrárny Dukovany,“ pokračuje herec dál. „K hysterickým výkřikům proti připuštění do tendru k dostavbě elektrárny také Ruska, se připojila i další, „vysoce erudovaná“ v oblasti jaderné fyziky, Aňa Geislerová. Ty dvě by se mohly vzít za ruce a jít přednášet o atomové energii. Nechtěl bych si nechat ujít jejich přednášku. Zajisté bych se tam dozvěděl věci, o kterých jsem neměl ani zdání. A ještě lépe bych takovou přednášku doporučil odborníkům v oblasti jádra hmoty. Škoda, že už nejsou mezi námi Oppenheimer a Einstein, ti by čuměli,“ nešetří sarkasmem herec a následně mimo jiné vzpomíná i slova své maminky.„Já jsem v určitých věcech úplně blbej, a proto, když mluví někdo, kdo tomu rozumí, tak poslouchám a s otevřenou pusou koukám, jak jsou někteří lidé chytří a vzdělaní a snažím se aspoň něco málo z toho pochopit. Ale rozhodně, a ani omylem, se nepokouším do toho kecat. Pak vůbec nechápu, proč tyhle dvě a další „odborníci“, kteří o tom vědí stejné prd, ze sebe dělají taková vemena z kachny a pouští si hubu na špacír, jak říkávala moje maminka! To by zrovna mojí mámě mohla říct, tahle husa, že Protektorát byl autonomie. Moji sourozenci mi dosvědčí, jakou moje hodná maminka uměla dát facku.“

 

14.04.2021 19:06 | Druid.Panoramix

Část třetí - O Čapím hnízdu a klofancích paní Adamové- Pekarové.

„V rámci svého duševního zdraví neposlouchám podrobně zprávy, nepouštím si pana Moravce a do novin většinou jen tak zběžně nahlédnu. A stejně se nestačím divit. Opět se objevila nikdy nekončící komedie Čapí hnízdo,“ dostává se k prvnímu tématu Ivan Vyskočil a dodává. „Je to takový trapný sit-com našeho soudního systému. Když se na konci léta začnou houfovat vlaštovky a žloutnout listí na stromech, je to neklamný signál, že se blíží podzim. Když se objeví kauza Čapí hnízdo, je to neklamný signál, že se blíží volby. A já bych snad mohl vsadit boty, že kdyby byl pan Babiš odsouzen, dozvíme se to hned tak týden před volbami. Ale kdyby byl nějakou „chybou soudního systému“ snad opět osvobozen, máme dost času, my plebs, se to dozvědět až po volbách.“

Část čtvrtá - O mdlém duchu.

„A teď zase z jiného soudku,“ pokračuje dál Ivan Vyskočil. „V Praze má být nějaká důležitá mezinárodní konference a začalo se hledat místo, kde by mohla probíhat. Hodně padlo návrhů, že také na Pražském hradě. Ani se mi nechtělo věřit, že paní Pekarová-Adamová souhlasila. Označila Pražský hrad za dobré místo, ale hned jí to nedalo a musela si klofnout. Vadu na kráse by to mělo prý pouze tu, že je tam nájemník, který je poněkud ducha mdlého! Že má holka tu drzost a že ji hanba nefackuje? Tak to je politička? Dokonce předsedkyně politické strany a nemá ani za mák vychování?“ žasne herec a dodává.„Tedy za prvé, ona, která se ještě nedávno učila chodit na nočníček, si dovolí sprostotu vůči staršímu člověku? Za druhé, urážku hlavy státu! Přitom ona sama je součástí, byť v opozici, ale stále součástí státního zřízení, svojí funkcí v parlamentu ČR. Tím totiž celé státní zřízení snižuje a činí jej nedůvěryhodným. A za třetí? Jak si může dovolit někdo, kdo je schopný říci, že protektorát Čechy a Morava bylo autonomní zřízení, kritizovat někoho, kdo je vysoce vzdělaný a myslí mu to neuvěřitelně i v jeho věku? Tak jestli někdo vypouští z úst takovéto hovadiny, tak nevím, kdo je tady „ducha mdlého“? Jestliže politička je schopna dopustit se takto v řadě jdoucích faux pas, nemá v politice co dělat. A s takovou nevymáchanou hubou by se měla ucházet tak leda o zaměstnání domovnice v nějakém žižkovském baráku,“ nebere si servítky Ivan Vyskočil.

14.04.2021 18:57 | Druid.Panoramix

Nějak to tady usíná, tak se to pokusím oživit pár věcmi.11.4.2021 v 08:41 bylo v ČRo Nedělní ráno s hercem Ivanem Vyskočilem.

Část první - O Bohu a lidech. 

„Začal bych takovou starou anekdotou, na kterou nyní často myslím v situaci, která nás postihla. A nejen nás, tedy naší republiku, ale vůbec lidi na celém světě,“ říká na úvod dnešního Nedělního rána Ivan Vyskočil a vypráví"„Sedlákovi chcípne kráva, shoří statek a on obrací oči k nebi a ptá se : „Pane Bože, proč mne tak trestáš“? A v mracích se otevře to Boží oko a dostane odpověd: „Já nevím, ale nějak mě sereš“!“„Myslím, že kdybychom se zeptali nejvyššího, proč nás trestá tou epidemií, dostali bychom stejnou odpověď. Jen by tam asi nebylo to..“nevím“. Protože on ví, a dobře ví, že ho serem vším, co tady vyvádíme a ty pitomosti, které tu vymýšlíme. Hlavně ty věčné rozmíšky, hádky a udávání, jako by nebylo dost jiných bolestí, o které bychom se měli starat,“ pokyvuje herec.

Část druhá - O Čapím hnízdu.

„V rámci svého duševního zdraví neposlouchám podrobně zprávy, nepouštím si pana Moravce a do novin většinou jen tak zběžně nahlédnu. A stejně se nestačím divit. Opět se objevila nikdy nekončící komedie Čapí hnízdo,“ dostává se k prvnímu tématu Ivan Vyskočil a dodává. „Je to takový trapný sit-com našeho soudního systému. Když se na konci léta začnou houfovat vlaštovky a žloutnout listí na stromech, je to neklamný signál, že se blíží podzim. Když se objeví kauza Čapí hnízdo, je to neklamný signál, že se blíží volby. A já bych snad mohl vsadit boty, že kdyby byl pan Babiš odsouzen, dozvíme se to hned tak týden před volbami. Ale kdyby byl nějakou „chybou soudního systému“ snad opět osvobozen, máme dost času, my plebs, se to dozvědět až po volbách.“

 

14.04.2021 18:13 | HumphreyvanWeiden

V Srbsku si lidé můžou vybrat z 5 ti druhů vakcín a očkují i přichozí cizince. U nás se očkuje tím co kdo odmítne a vybrat si nelze! To je výsledek členství ve slavné EU !

14.04.2021 18:12 | Jirikovka@post.cz

Pandemie kosí Poláky jako nikdy předtím! Minulý čtvrtek zabil 954 lidí! Přibylo nových 30 000 nakažených! V nemocnici 35 000 Covidových pacientů ! V těžkém stavu 3 300! Přední Polský imunolog prohlásil: Nacházíme se v kritické situaci,nutně potřebujeme pomoc ze zahraničí!

14.04.2021 11:55 | Jirikovka@post.cz

Protože jsem slyšel,že Romové- Cikáni pocházejí z Indie,tak v rámci bonusu by se mohl Hank také přijít omlouvat k nám! Již slyším na omluvu hlubokým hlasem odpověď: Co ty Gadžo tady budeš povídat!

14.04.2021 11:36 | Pavel Capek

Americký herec Hank Azaria se omluvil za namluvení kreslené postavy Inda Apua ze seriálu Simpsonovi. Právě na ni se už dlouho snáší kritika za to, že podporuje rasové stereotypy. „Část mě se cítí tak, že musím obejít každou indickou osobu v této zemi a osobně se jí omluvit,“ nechal se slyšet komik.

Hmm, tak do toho Hanku ! Bude to fuška je všechny obejít...

14.04.2021 11:24 | HumphreyvanWeiden

Úkolem České televize není nezávisle informovat o dění ve světě, ale "formovat" veřejné mínění k tomu "jedině správnému" názoru. Tak jako za socialismu. A stejně jako za socialismu ČT vystupuje proti "temným silám" - tenkrát to byly síly podporované "ideodiverzními centrálami" a "štvavými vysílači" ze Západu, dnes jsou to "proruští trolové" a "Putinovi agenti" z Východu. Jinak řečeno - manipulativní podstata ČT s za ta léta nezměnila. 

Váš problém Morphynisto je, že my starší máme pořád dobrou paměť a pořád chceme demokracii. Proto fandím novým lidem z Rady ČT, snad něco v jejím fungování změní k lepšímu.

14.04.2021 11:05 | Druid.Panoramix

Morphynisto, váš dnešní článek svědčí o tom, jak pravdivé je přísloví: "Po přízni, řízni." a v případě bratří Okamurů bych byl pro samurajský meč. A pro všechny - měli bychom si uvědomit, že ČT je hrazena v koncesionářských poplatků, je veřejnoprávní, nezávislá a měla by být i apolitická. Bohužel to už dávno není - delší dobu prezentuje upravené a neúplné zpravodajství nejen ze světa, ale i z ČR, o její nezávislosti asi můžeme povídat tady, ale realita je úplně jiná a apolitičnost vidíte v neděli u Václava Moravce, to už není ten pořad, když s ním Václav začínal, kdy měřil všem účastníkům stejným metrem, dnes už tomu tak bohužel není. Už jsem to tady psal několikrát a opakovat to už znovu detailně nechci, nejsem jako on. :o)) On ví, kdo.

Kruciš, temné motivy, nějak mi to začíná připomínat BLM a MIneapolis, ale pokud zapátrám v paměti, tak kdysi v letech 1989 - 1990 chodila po mailech zpráva o židoimperialistickém spiknutí. Morphynisto, berte zpátečku, nic z toho, co citujete, budete jen těžko dokazovat. Doba temna tu byla, jak psal Jirásek, asi 300 a nazýval tak dobu habrburské monarchie, aby se tak jednou nenazývala vláda EU nad evropskými zeměni, které raději nechaly lidi v těch zemích umírat než by dovolily očkování "ideově nesprávnou vakcínou" a myslete si o tom, co chcete, já si taky myslím svoje. 

14.04.2021 11:00 | Jirikovka@post.cz

Pane Druide! Zvolil jste hezké Folkové písničky! Už se mi ten hudební výběr zde začíná líbit!

14.04.2021 10:51 | Jirikovka@post.cz

Zaplji! Ti Piráti to je katastrofa! Ti občené si vůbec neuvědomijí koho volí! Piráti - to je Marihuana,rozvoj homosexuality a nebezpečí vpuštění migrantů do země! Jediné naše štěstí,že pro migranty nejsme lukrativní a budou pakovat do Německa,ale plně se na to nemůžeme spolehnout,kdyby se některým migrantům u nás zalíbilo! Kdyby politikové jídali vtipnou kaši,tak vystoupí v TV a občanům sdělí co od Pirátů mohou očekávat,aby se občanům otevřely oči!

14.04.2021 10:50 | Druid.Panoramix

Stálé zdraví vespolek,

písníčky pro budoucí generace:

Fleret - Zafúkané - https://www.youtube.com/watch?v=7II8qIRuI40

AG Flek s Vlastou Redlem -  Rehradice - https://www.youtube.com/watch?v=-0Zp10i_enQ

Pavle Čapku - díky za dnešní připomínku rockových bardů Slávka Jandy a Ritchieho Blackmoora a od toho bych sem dal jednu věcičku, kterou nahrál jak s Párply ( pak píšete), tak i s Rainbow - Difficult To Cure - https://www.youtube.com/watch?v=zeQe5AVo7hk

Rock je slušná muzika.

14.04.2021 10:06 | Zaplji

Na fb byl sdileleny text z Srdcedomova.eu Firmy krachuji, lide prichazeji o praci a pirati chteji dotaci 650 000 na homosexualisticky festival

14.04.2021 10:00 | Jirikovka@post.cz

No jsou to zajímavé boje v té ČT! Velkou výhodu má ten kdo pomocí TV může hovořit k občanům často a propagovat tak svoji stranu! Takže bojům o média se nedívím! Nyní boje na všech frontách budou směřovat k parlamentním volbám! Jde o všechno, jde o koryta a ty se snoubí s penězi a peníze jsou vždy až na 1. místě!

14.04.2021 09:50 | Jirikovka@post.cz

A jak je v líbivé písni ještě hezká ženská,tak to už je maximální ideál!

14.04.2021 09:47 | Morphynista

Za koalici SPOLU kandiduje do Poslanecké sněmovny i pan Hayato Okamura,.. „Na naší politické scéně je především Tomiově SPD trnem v oku existence hojně sledované a na konkrétních politicích nezávislé veřejnoprávní televize,“ udeřil bratr. Důvodem je prý to, že Česká televize se snaží občany informovat, ale také vzdělávat a vést k přemýšlení o existujících problémech, což se ale právě v SPD nelíbí. Pak doplnil, že doménou SPD je naopak propaganda. „Pravda a její poctivé hledání a nalézání Tomiovi a jeho straně překážejí v obelhávání voličů, „ždímání" jejich hlasů při volbách, v zisku velkých finančních obnosů (politika jako byznys), rozšiřování a upevňování vlastní moci,“ napsal. A tak bratr Hayato pokračoval: „Tomio a SPD - s prezidentem za zády a v dorozumění s prokremelskými kruhy v zákulisí politiky - chtějí využít, za pro sebe příznivé konstelace tiché koalice s ANO a s komunisty, své šance nasadit České televizi pro období před rozhodujícími sněmovními volbami pořádný „náhubek“,“ tweetoval... Bratr Tomio to však podle Hayato Okamury nedělá jen pro sebe, on má také „úkol“. A ten směřuje k říjnovým sněmovním volbám. „Jde o to, aby v říjnových volbách proruský a pročínský blok získal napříč stranami v nové Sněmovně většinu,“ vysvětluje. Právě proto je třeba umlčet Českou televizi, aby v ní nemohla probíhat svobodná diskuse o těchto temných motivacích. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Proto-Tomio-nici-CT-Hayato-Okamura-nasel-obrovske-spiknuti-660527

14.04.2021 09:46 | Jirikovka@post.cz

Pane Čapek! Děkuji Vám za umístění této krásné písně Jsi jak originálu ,tak pajcu pod modrý nápis! Jste perfektní!

14.04.2021 09:39 | Pavel Capek

Pro pana Fialu: pajc Rezek https://www.youtube.com/watch?v=wtf-cTb05qs

A originál Umberto Tozzi : https://www.youtube.com/watch?v=x39KPRT1BH8

14.04.2021 09:36 | Jirikovka@post.cz

Pane Čapek! Ta píseň Husličky je výborná! Ta se mi moc líbí!

14.04.2021 09:33 | Jirikovka@post.cz

Vybral jsem ještě jednu píseň pro dnešní den ! Petr Rezek - Jsi! Pokud by ji někdo dal pod modrý nápis byl bych rád!

14.04.2021 09:30 | Pavel Capek

14.4.1959 se narodil moravský bard Vlasta Redl.

Tak trochu folku : https://www.youtube.com/watch?v=ur2iYxMfUwo

14.04.2021 09:23 | Pavel Capek

14.4.1952 se narodil bratr Petra Jandy Slávek Janda frontman skupiny  Abraxas

https://www.youtube.com/watch?v=GWq24WEuMDQ

14.04.2021 09:15 | Jirikovka@post.cz

Za dnešní den přibylo 5 033 nakažených! PES 65 bodů st.3! Stoupá nám ,ale R= 1,07! V nemocnici 5 129 pacientů! Aktivních případů 81 118! Od dnešního dne se mohou hlásit na očkování občané nad 65 let!

14.04.2021 09:14 | Pavel Capek

14.4.1945 se narodil Ritchie Blackmore kytarista a zakládající člen Deep Purple.

Tento song hrají Párpli na koncertech dodnes :

https://www.youtube.com/watch?v=gZ_kez7WVUU

14.04.2021 08:50 | Jirikovka@post.cz

Moje písně pro dnešní den jsou buď stylu Pop,Rock,Pop rock,Country nebo Folk! I některý Hard rock se mi talé líbí jako píseň od Suzi Quatro s názvem Can the Can! A musí to být šlágry,velmi líbivé písně! I slavný zpěvák má šlágry,ale také nazpívá písně méně líbivé,které se ani nehrají! Což mnohdy můžeme shlédnout na jeho DVD ! Ne haevy metal nebo techno!

14.04.2021 08:40 | Jirikovka@post.cz

Pane ciki333! Děkuji Vám za umístění písně pro dnešní den Zaplji pod modrý nápis! Zaplji vybral krásnou píseň,ale není to moje Parketa,já vybírám úplně jiný žánr písní pro dnešní den! Ten nášup je perfektní jak malá puska řádí na bubnech!

14.04.2021 08:28 | ciki333

Nášup, speciálně pro pana Fialu:

https://www.youtube.com/watch?v=b0zFe6ia4D4&ab_channel=JUNNA

14.04.2021 08:25 | ciki333

14.04.2021 08:03 | Jirikovka@post.cz

https://www.youtube.com/watch?v=g3ENX3aHlqU

14.04.2021 08:03 | Jirikovka@post.cz

Zaplji! Tvoji píseň si nedokáží představit,musel bys někoho požádat,aby Ti ji dal pod modrý nápis! Možná vybrals dobrou píseň! Jen si vzpomínám jak jednou jsem v Praze utekl z opery! Již jsem neměl sílu dál ji poslouchat!

14.04.2021 07:59 | Jirikovka@post.cz

Další hezké číslo komentářů 13333!

14.04.2021 07:58 | Zaplji

Pisen pro tento den Time to say Goodbye Andrea Bocelli a Sara Brightman

14.04.2021 07:55 | Jirikovka@post.cz

Zaplji! Ti co podporují strany mají peněz tolik,že neví co s nimi! A tak Jágr dal peníze ptákostraně,ale možná víc dal kasinu! Reklama také působí na voliče jenže stojí velké prachy a každá strana si nemůže dovolit,aby města byla zahlcena blbordy jejich strany! Vzpomínám si na veliký bilbord Velkého Tomia na začátku Prostějova! Jak jsem jel vlakem do Prostějova ,tak jsem četl: Oddlužíme občany! Zda to Tomio splnil,po tom už jsem nepátral!

14.04.2021 07:14 | Zaplji

Vtip z fb na dnesni den. Blondyna na krizovatce naboura auto. Chlap vyleze a krici, delala jsi vubec ridicak, ty kravo?? A ona odpovi, rozhodne vickrat nez ty, debile!

14.04.2021 05:29 | Zaplji

Denik E 15 pise o nejvetsich sponzorech politickych stran. Nejvetsim byl pan Valenta ze spolecnosti Synot, venoval je ruznym pravicovym stranam vcetne Starostu nebo Trikolory. Potom Andrej Babis, ktery sve penize venoval pochopitelne hnuti ANO pri jeho zalezeni. Dale oak podnikatel Bakala.  No a hokejista Jaromir Jagr dal 30 milionu ptakostrane!

13.04.2021 22:31 | Jirikovka@post.cz

PLNĚ OČKOVANÝ OBČAN NAKAŽEN! Občan,který dostal 2 dávky vakcíny je nakažen jihoafrickou mutací Covidu! Má středně těžký průběh! Nejedná se o seniora! Potvrdilo se to,co se už tvrdilo dříve,že očkavání na mutace nezabírá! Čeká se na vakcíny 2. generace,které jsou na mutace účinné!

13.04.2021 22:25 | Jirikovka@post.cz

Hamáček po sjezdu zkolaboval! Už bude asi v pořádku! Sjezd je patrně nápor na nervy!

13.04.2021 22:10 | david brazina

hlavne se ti pravdolaskari docela dobre odkopavaji. 

13.04.2021 21:33 | Pavel Capek

Lidovec Bartošek chce prověřit, zda členka Rady ČT Lipovská neporušuje zákon. Boj o ČT vesele pokračuje.

13.04.2021 21:25 | david brazina

ČSSD si to posrala už Dienstbierem. Petříček a další mutanti už to pak měli snadné a tuto stranu pohřbili.. Honzo, lol :)

13.04.2021 21:12 | Pavel Capek

@ 20:57 | HonzaSvatoš : S tvým názorem na Petříčka a lidi, kteří lkají nad jeho odstraněním ( přestože by ČSSD nikdy nevolili ) naprostý souhlas ! Jen si myslím, že to socanům už nepomůže. Hami se spoustě lidí svým velkopanským chováním znechutil. A pokud nakonec vyměkne i Zaorálek a to zaminy vezme, tak to bude poslední hřebík do rakve. Ale mohu se mýlit a bude to asi těsné - kolem těch 5 %.

13.04.2021 21:08 | HonzaSvatoš

@david bražina: Tak já se "demo"opozici nedivím, že zuří, když jí Hamáček vyhodil jediného ministra, kterého ve vládě měla :-)

13.04.2021 21:00 | david brazina

Honza Svatoš. Jup. Aneb v duchu opozice čím hůř tím líp. Ministr je ten nejhorší do doby než je vyhozen, pak je to ten nejlepší ministr. Jen dement tohle nevidí nebo dokonce obhajuje.

13.04.2021 20:57 | HonzaSvatoš

Zdar, přispěji svou troškou do mlýna ohledně tématu průzkumů veřejného mínění a ohledně ČSSD:

 

Průzkumy: Obecně jim nedůvěřuji, agentury se již spletly, či "spletly" až příliš často. Z toho, co si vybavuji, tak asi nejkřiklavějším případem byly předposlední slovenské parlamentní volby, kdy několik agentur tipovalo Kotlebovu LSNS na nějaká 2-3 procenta, ve volbách získal Kotleba tuším kolem 9. Buď tedy všichni mají sakra špatnou metodiku a výběr, nebo se společně domluvily, že Kotlebovy preference uměle srazí. Nebo americké volby Trump - Clintonka, ty měla jasně Clintonka vyhrát, pak je měla vyhrát těsně, no a výsledek známe všichni. O průzkumech CVVM trefně říká Okamura, že na realitu se dostaneme, když preference ČSSD dvěma podělíme, a preference SPD dvěma vynásobíme. A tím se dostávám k ČSSD:

 

On Tomáš Petříček je asi hodný člověk, ale byl loutkou Miroslava Pocheho (zde jsem celkem ochoten věřit tvrzení anonymních socdemáků pro Parlamentní listy) a zejména: ti, kteří Petříčka tak moc mediálně chválí, nikdy ČSSD nevolili, a ani volit nebudou. Politicky je Petříčkovo místo v TOP09. Takže naopak tím, že Hamáček udělal po sjezdu s Petříčkem krátký proces a naznačil výrazný obrat ČSSD doleva, k běžným pracujícím lidem, získává ČSSD šanci, že se jí pár voličů od ANO nebo SPD vrátí a že se nad 5 procent dostane. Petříček jim svou hysterickou rusofobií a sinofobií bez debaty hlasy ubíral. Stejný smysl (obrat k pozici klasické levice) má Hamáčkem vyhlášený konec námluv se Zelenými. Stejně si ale myslím, že by ČSSD jedna sezóna mimo parlament prospěla.

13.04.2021 20:50 | david brazina

Pavel Capek, ale no tak :D 

13.04.2021 20:26 | HumphreyvanWeiden

Informace pro hulíňáka: Poslední rozloučení s panem Petrem Trávníčkem bude ve čtvrtek 15.dubna ve 14:40 v obřadní síni olomouckého krematoria.

13.04.2021 20:11 | Pavel Capek

@ 18:43 | HumphreyvanWeiden : Morphy jako studovaný právník pochopitelně ví, že v cizí armádě sloužit nesmí ! Za boj v cizí armádě hrozí českým občanům až 10 let vězení.

13.04.2021 19:50 | Jirikovka@post.cz

Náborové přízpěvky pro nemocnici v Karlovarském kraji! Primář- 500 000 Kč,doktor- 400 000 Kč,sestra 150 000 Kč! Musí se zavázat ,že v nemocnici musí být nejméně 3 roky!

13.04.2021 19:49 | ciki333

KSČM vypověděla dohodu o toleranci menšinové vlády hnutí ANO a ČSSD, řekl předseda Vojtěch Filip. Oznámil to premiérovi Andreji Babišovi, KSČM v ANO podle něj ztratila důvěru. Filip také řekl, že pokud by opoziční strany vyvolaly hlasování o vyslovení nedůvěry vládě, klub KSČM by hlasoval pro. Strana to ale sama iniciovat nebude.

13.04.2021 19:27 | Jirikovka@post.cz

Vypadá to na Rusko- Ukrajinskou válku v zastoupení! Na straně separatistů jsou nějaké oběti! V zastoupení to bude takové,že Rusové budou pašovat své vojáky k separatistům a NATO bude podporovat Ukrajince! Pochybují,že by USA nebo Rusko mělo zájem o nějaký vážný střet a případně rozpoutat 3. Světovou válku! Na Světě doutnají válečná ohniska ,která občas vzplanou,jako nyní na Ukrajině! Zatím není hasič ,který by na Ukrajině ohnisko uhasil!

13.04.2021 19:25 | david brazina

morfin je hrdina a valecny veteran zejmena na hube. sam ma plno kecu, ale byl by prvni ktery by se sesypal. takovy typicky EU bojovnk.

13.04.2021 18:43 | HumphreyvanWeiden

Největší sranda je, že zatímco NATO stojí za Ukrajinou, tak místní muži prchají do zahraničí, jen aby nemuseli narukovat. Boj proti Rusům není na Ukrajině v oblibě, vyjma místních nácků, ale těch je jen pár procent. Morphynisto, nechcete je nahradit a zabojovat si proti Rusku??? Osud demokracie visí na vlásku a čeká jen na vás!

13.04.2021 18:03 | Pavel Ch

Tak se máme (OSVČ) sami testovat, dnes negaticní.

tak aby nebylo zpochybněno, že test byl dříve-jindy - obrázek .

Jedu večer za klienty, tak ok, že rodina bude v klidu, že nepřijel někdo, kdo by je nakazil.

 

  A už zítra očkování, v časovém režimu mojí smlouvy ve školském zařízení DDM.

13.04.2021 17:54 | david brazina

chtelo by to aby v usa nastartovala drsna obcanska valka. naslapnuto maji dobre.

13.04.2021 17:34 | Pavel Capek

Hláška na netu : Biden bude válčit s Ruskem do posledního Ukrajince. laugh

13.04.2021 17:13 | Jirikovka@post.cz

Pro pana Messera56 k prohlášení v 15:12! Použiji tohoto pořekadla! Nebylo tak zle,aby nemohlo být ještě hůř!( Když volby vyhrají Piráti)!

13.04.2021 15:38 | david brazina

Šach, přesně tak.

13.04.2021 15:34 | Šach

Zlé Rusko si dovoluje přemísťovat armádu na svých hranicích, zatímco hodní Amíci chrastí zbraněmi tisíce kilometrů od domova.

13.04.2021 15:32 | Šach

Nikdy jsem ANO nevolil, ale po tom, co vyvádí opozice bude  mít hnutí ANO můj hlas. Letošní volby se rozhodnou mezi ANO a Piráty. ANO  je menší zlo. Kdo nechce, aby vyhrála extremistická, protinárodní, ultralevicová neomarxistická Pirátská strana, ať volí, byť se skřípějícími zuby, hnutí ANO.

13.04.2021 15:16 | david brazina

Ono si to NATO maluje, ale myslím si, že v obyvatelstvu tahle teroristicka útočná organizace moc důvěry nevyvolává.

13.04.2021 15:12 | Messer56

Je úplně jedno, jak dopadnou volby. Národní vlády již dávno ztratili možnost ovlivňovat dění.Boj proti korupci,odstraňování památníků, boj proti rasizmu, oslavování gayů a lesbiček, útoky na Venezuelu, Bělorusko, Rusko atd. vždy začne v jednu dobu a ve všech státech najednou. Jsme lokaji a to si musíme připustit. Jestli tam bude Hňup ( pardon překlep -Hřib), Babiš nebo Hamáček, nic se nezmění.

13.04.2021 15:10 | david brazina

Zastavte provokace a nebraňte se. My sice u vašich hraní pořádáme masivní cvičení s těžkou technikou ale vy provokujete a připravujete se.

13.04.2021 15:02 | Morphynista

Zastavte provokace a deeskalujte napětí, vyzval Rusko šéf NATO Jens Stoltenberg. Moskvu zároveň varoval před dalším shromažďováním svých vojenských sil u ukrajinských hranic a vyzval k ukončení podpory proruských separatistů na Donbase. „NATO stojí za Ukrajinou,“ prohlásil Stoltenberg po schůzce s ukrajinským ministrem zahraničí Dmytrem Kulebou. Masivní soustředění ruských vojenských jednotek na hranicích s Ukrajinou a na Krymu označil za „neopodstatněné, neodůvodnitelné a hluboce znepokojivé“. Aliance podle Stoltenberga neochvějně podporuje svrchovanost a územní celistvost Ukrajiny a nikdy neuzná nezákonnou ruskou anexi Krymu. „Nadále vyzýváme Rusko, aby ukončilo podporu ozbrojencům na východní Ukrajině a stáhlo své síly z ukrajinského území,“ řekl. Spojenci budou nadále poskytovat Kyjevu praktickou podporu, aby mohl lépe zajistit svou vlastní bezpečnost. Od výcviku ukrajinských jednotek, přes dodávky vybavení až po pomoc při reformách nutných pro případný vstup Ukrajiny do Aliance Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/nato/nato-ukrajina-rusko-donbas-stoltenberg-kuleby.A210413_123227_zpr_nato_inc

13.04.2021 14:30 | HumphreyvanWeiden

Kdyby soc-dem vykopala ty městské asociály už před 10 lety, tak dnes by byla stále velkou stranou. Obávám se, že prozřela příliš pozdě. Ale naději stále má.

13.04.2021 14:15 | david brazina

Kamtar měl největší odchylku prognóz od reálných výsledků. Jak koukali ODS TOP09, když došlo na sčítání.

13.04.2021 14:14 | david brazina

Stejně tak se ve dne odvolani Blatneho objevilo kňučení těch samých lidi, co mu vyčítali před tím každé slovo :D

13.04.2021 13:30 | paulz

Tak třeba na agenturu Kantar která dělá volební výsledky pro ČT kde jsou přímo zázračné výsledky pirátů se hodně rozčiluje ODS...Jinak není problém výběrem dotázaných dosáhnout kýženého výsledku. 

13.04.2021 13:26 | Jirikovka@post.cz

On ten volební průzkum se dá výrazně ovlivnit výběrem osob! Pokud se budou ptát mladých lidí a zejm.těch co mají na hlavě účes kohouta a pak naštvaných restauratérů,tak jsou pak výsledky jako dnes! Nebo mohou postupovat tímto způsobem: 1. Dobrý den paní,jak jste spokojena s naší vládou: Já jsem spokojena! Bojují proti Covidu a zajišťují očkování! Tak pracovník agentury ji řekne: Děkujeme vám paní a nashledanou! 2. Potkají další paní a té se taky zeptají: Dobrý den paní,jak jste spokojena s naší vládou? A paní odpoví: Nejsem spokojena! Já bych je tam z vlády všechny vyházela! Na to pracovník agentury odpoví: Děkujeme Vám paní za váš názor,jenže neřekne jí nashledanou,ale položí ji další otázku: A paní koho budete voli,pokud nám to můžete říci? A paní odpoví: Ale jistě,jedině Piráty! A na to pracovník odpoví: Paní váš názor si znamenáme! Děláme předvolební průzkum! Tak se to může také dělat!

13.04.2021 13:25 | hulíňák

To HumphreyvanWeiden: připojuji se žádostí o známení, s Petrem Trávníčkem jsme od sedmdesátýchlet  válčili v železničářském šachu u nás i v zahraničí

13.04.2021 13:22 | Morphynista

Jinak k té prognóze : ČSSD klesá stále níž a Petříček sice volbu předsedy prohrál, ale mezi delegáty ( 95 z 270 ) nemalé procento získal. A hlavně - sociální demokraty nevolí jenom členové strany . Teď. kdy došlo k babišizaci ČSSD , bude její voličská základna ještě menší. Tomáš Petříček byl totiž nadějí a velmi slušným politikem ...

13.04.2021 13:16 | Morphynista

Klidně se vsadím, že pokud bude kandidovat samostatně, do sněmovny se nedostane. Škoda, že zatím sázkovky nevypsaly kurs, pouze na komunisty je méně než 5,01 % za 2.16, což by vyjít mohlo...

13.04.2021 13:07 | paulz

To jirka: teď má ČSSD docela reálnou šanci se do parlamentu dostat. S Petříčkem byla šance prakticky nulová.

13.04.2021 13:05 | Jirikovka@post.cz

A dokonce si troufám tvrdit,že ani Piráti nebudou mít takový úspěch ve volbách ,jak jim přisuzuje prognosa tedy 30%! Zvlášť pokud Covid do voleb výrazně ustoupí!

13.04.2021 12:57 | Jirikovka@post.cz

Pane Morphynisto! Já na rozdíl od vás a od prognóz jsem optimisticky naladěn a sice jak dojde k Volbám,tak přece jen se ČSSD do parlamentu dostane! Volby nejsou prognosa!

13.04.2021 12:56 | paulz

Je to zvláštní jak zrovni ti co by nikdy ČSSD nevolili oplakávají Petříčka a preference ČSSD po odvolání....smiley

13.04.2021 11:58 | HumphreyvanWeiden

Jiří, teď jsem v práci, ale dám vědět večer. Je to pro nás Olomoučáky velká ztráta. Petr Trávníček byl velkou šachovou osobností.

13.04.2021 11:58 | david brazina

Morfine už to nehul. Petříček ve vládě byl nastrvenou loukou Pocheho což ví každý. Tak si ty bláboly nech od cesty. Btw, jak se cítíš?

13.04.2021 11:57 | david brazina

Pavel Capek. Vzhledem k tomu jaké nenávisti musí čelit ten, kdo v Rusku nevidí arcizlo.se mu ani nedivím.

13.04.2021 11:56 | Morphynista

Sociální demokraty téměř jistě po volbách ve sněmovně neuvidíme. Trapas či ostuda s výměnami ministrů jen dokazuje, že to nebude žádná škoda. Ministrem kultury má být člověk, který s ní neměl ani v nejmenším co společného , ministr zahraničí se odvolá z politických důvodů a částečně i ze msty a předpokládaný nástupce převzít funkci odmítne ... pokud chtěl Hamáček přijít o další voliče z těch, kteří mu ještě zbyli, svůj cíl splnil na jedničku...  

13.04.2021 11:49 | Zaplji

Hump van Weidene, v KOSi prises, ze umrel Pwtr Travnicek z Olomouce. Prosim Te napis, kdy ma pohreb do KOSe nebo sem!!! Zdenek Beil by mu chtel jit na pohreb. Dekuji Ti H v W

13.04.2021 11:28 | Pavel Capek

Zaorálek odmítá vést ministerstvo zahraničí.

No bodejť. Luboš má rozum. Na kultuře je klid. V situaci, kdy Rusko posiluje vojenské síly na ukrajinské hranici, americké válečné lodě plují do Černého moře, pandemie pokračuje, politická scéna se dohaduje o dostavbě Dukovan a o Sputniku - to by byl blázen ! Ještě navíc když do zahraniční politiky kafrá kde kdo...

13.04.2021 11:01 | david brazina

Morphynista - mozna by sis na tu hlavu mel vzit sekeru, evidentne ji nemas kvuli mozku:

https://www.lidovky.cz/domov/moznost-ockovat-v-cesku-ruskou-vakcinou-sputnik-vyvolala-ve-snemovne-bourlivou-d.A210310_194731_ln_domov_lihem

13.04.2021 11:00 | david brazina

BezJmena, mozna jde o formu. Mozna jde o to, ze je to reakce na nenavistne prispevky. A mozna jde i o to, ze me serou lidi, co ve sve nenavisti jsou schopni jit tak daleko, ze jim nevadi, ze ostatni umiraji. Me to tedy vadi dost.

13.04.2021 10:59 | Morphynista

Bražino, za ten druhý odstavec ( 10 : 27 ) by jsi měl neprodleně vyhledat nějakého odborníka na hlavu... A nejde o mě, ale o nesmyslné obviňování opozičních politiků ze smrti lidí, když o vakcínách nerozhodovali oni, ale vláda v čele s Babišem - kterého jsi ale vynechal...

13.04.2021 10:58 | david brazina

Pavel Capek, ne nezda - cloveku, ktery je schopen z ideologickych duvodu odmitat lek tem, kteri ho potrebuji a kterym by mohl treba zachranit zivot, nemam duvod neprat, at si prozije presne to, co si proziva clovek, ktery tu nemoc ma. Stejne tak nemam problem s tim prat smrt tem, kteri nekoho zavrazdili a to v takove podobe, v jake oni tu smrt jinemu zpusobili. Pokud s tim mas problem, OK. Ja s tim problem nemam, a vubec nevidim duvod proc brat ohled na nekoho kdo nebere ohled na jine.

13.04.2021 10:56 | BezJmena

@Bražina: Nojo, pro Koutného a jeho psy pravidla neplatí. :(

13.04.2021 10:55 | david brazina

Petan, bohuzel, zatimco si Rakousko, Nemecko, Italie, Spanelsko,Recko, Slovensko, Slovinsko, Madarsko nenechá mluvit do vntřních záležitostí, naše vláda ale zejména naše opozice, se neustale ohýbají pod požadavky EU. K čemu je CR SUKL, když přejimá rozhodnutí EMA, to by stačil vrátný se znalosti AJ aby překládal co EMA povoli a co ne. Ale naše opozice a jeji voliči budou neustále kvičet, Nadavali na Blatného, pak se dovíš že to byl vlastně super ministr, nadávají na Plagu, ale když měl skončit, byl to super ministr. Nesnáším tyto hlupáky, a ještě víc nesnáším hlupáký co tenhle hnůj dokaží volit.

13.04.2021 10:53 | Jirikovka@post.cz

Zaplji! Tak to je moc smutná zpráva,že zemřel Petr Trávníček,který byl oporou Olomouckých hráčů v 1. Lize- tenkrát nejvyšší šachové soutěže! Sehrál jsem s ním mnoho volných partií! Čest jeho památce!

13.04.2021 10:51 | david brazina

BezJmena :D :D :D ty chudaku

13.04.2021 10:48 | BezJmena

@Koutný, @Bražina: Dostane pan Bražina ban, když jinému přeje nemoc?

13.04.2021 10:44 | Petan

Re Hump: Tvrdé restrikce tu máme. Lockdown je u nás nejtvrdší široko daleko a počty úmrtí na 100 tis obyvatel také - jsou potřeba ještě nějaké důkazy, že lockdowny víc lidí zabijí než zachrání? Cesta je promořování (které se tak jako tak děje) a očkování. Tady mě trochu zaráží, že vládá na jedné straně tvrdí, že jsme skoro ve válečném stavu a virus je zabiják a zároveň nám říká, že si můžeme v klidu počkat pár měsíců, než nám EU dopřeje vakcíny. Trochu si pánové protiřečí.

13.04.2021 10:34 | Pavel Capek

@ 10:27 | david brazina  : Nezdá se ti, že přát někomu nemoc je už za hranou ?!

13.04.2021 10:27 | david brazina

Morphynista - ministr zahraniči jakékoli země, ma za úkol budovat přátelské vztahy ze všemi zeměmí, jak vyplývá z charty OSN. Velvyslance jmenuje tak, aby tito budovali přátelské vztahy mezi národy. Petříček svým jednáním blokoval a systematicky podkopával snahy těch normalních členů vlády, které požadovali nákup vakcín a společně s Blatným jednoznačně mají na svědomí stovky lidských životů.

Tímto se vroucně modlím k nejvýššímu panu Bohu, aby stvoření Morphynista chytlo co možná nejrychlejí těžký případ kovidu, aby poznal, čemu čelili umírající, kterým lidi jako Petříček, Blatný, Bartoš, Fiala, Pekarová neumožnili veškerou dostupnou lečbu a to jen a pouze ze svých zvrávených ideologických důvodů. Nechť má modlitba je vyslyšena.

13.04.2021 10:23 | Zaplji

V Koutku olomouckych sachistu se objevila smutna zprava. Zemrela legenda olomouckeho sachu Petr Travnicek

13.04.2021 10:06 | Zaplji

Moje pisen oro dnesni den je Hranice od dvojice Ortel Durica

13.04.2021 09:54 | Morphynista

A ještě nám prozraď, jaký vliv má ministr zahraničí ( bohužel již odvolaný , poněvadž zůstal slušným člověkem a odmítl se podřídit diktátu prokremelských vlastizrádců ) na nákup vakcín.

13.04.2021 09:50 | david brazina

Proto si myslím že lidi jako Blatný i Petříček by měli být souzeni. V podstatě z ideologických důvodu nechali umírat lid.

13.04.2021 09:47 | pawel

Přesně co říká Hump..W

 

Vše je na očkování, bez nej nic (včetně škol) nejde otevřít 2 roky.

Vždy, když se něco otevře, tak tio zase začne růst. Přes rok máme zkušenost.

Mezitím za 2-3 roky sebevraždy, odložené preventivní zákroky, krachy, deprese, šílenství atd.

 A státní rozpočet? Ještě by se 10x schodek prohloubil.  

Zkáza, která násobně překoná oběti covidu.

   Promořenost plus proočkovanost nás může do léta zachránit.

V Rakousku už jednaj o Sputniku, v Německu ho chtěj v licenci vyrábět, že je ok, jen aby měli výrobu pod kontrolou. 

13.04.2021 09:38 | HumphreyvanWeiden

To je jedno, jak se R počítá. Důležité je, že bez vakcín jsme schopni Covid omezit jen pomocí tvrdých restrikcí. A vakcíny nemáme díky ideologickým zabedněncům v Bruselu.

13.04.2021 09:11 | Jirikovka@post.cz

Za včerejšek přibylo 3 843 nakažených! R= 1,05! PES 60 bodů! 3.st! V nemocnici 5348 pacientů!

13.04.2021 08:47 | Pavel Capek

Číslo R roste ! To jsou ty velikonoce. Češi se okamžitě urvali z řetězu a apokalypsa začala nanovo. Příštích 14 dnů rozhodne. Povolejte Flégra s Kubkem, než bude pozdě !!

13.04.2021 08:39 | david brazina

Reakce na novinařské hyeny: Číslo R překročilo 1 a IQ autora článku 0 stejně jako včera. Vždyť jsem to přece včera psal, že R bude přes 1 ještě pár dní, protože se o svátcích netestovalo a počítá se poměr mezi posledními 7 dny a prvními 7 dny z posledních 12. 7+7 je sice 14 a ne 12, ale je tam překryv 2 dny. Tento postup zjednodušeného výpočtu čísla R vymysleli Němci. Velikonoce tedy toto číslo přestanou ovlivňovat ovlivňovat 12 dní po Velikonočním pondělí tzn. v sobotu. Nejhůř bude toto číslo vycházet zítra, protože v porovnávaném týdnu budou započítány celé Velikonoční svátky, kdežto v posledním týdnu žádné nebudou.. Ale takto s tím R hýbe i každý víkend. Důležité je porovnávat všední den se všedním dnem a svátek se svátkem s týdenním intervalem.

13.04.2021 08:24 | Jirikovka@post.cz

Pane Čapek! Děkuji Vám za umístění hezké písně a hezké zpěvačky včetně bonusu Hany Zagorové pod modrý nápis! Umístil jste to perfektně ,jste skvělý!

13.04.2021 08:17 | Jirikovka@post.cz

ŠACHOVÝ TURNAJ JAKO ZA STARÝCH ČASŮ! Dne 26.6.2021- 3.7.2021 se uskuteční v Prostějově šachový turnaj! Švýcarský systém na 9 kol! Turnaj bude započten na FIDE Elo i LOK! Ředitel turnaje Alda Hradský! Vstupné do turnaje 500 Kč! 1. cena 5,500 Kč! Přihlášky do 20.6.2021! Na Email- alda1900@seznam.cz ! V Přihlášce uveďte: Jméno,Příjmení a odd! Propozice by mohly být na ŠSOK a pravděpodobně i na stránkách Peter Mego! Informace u ředitele turnaje na č.777 276 736!

13.04.2021 08:14 | david brazina

jirikovka, jasne ze cislo R stoupa kdyz minuly tyden byly svatky. :) ale hezky se ukazuje co za hyeny ti novinari jsou.

13.04.2021 08:13 | david brazina

Moc se mi libil prispevek Morphynisty:

2.04.2021 21:02 | Morphynista

 

On pan Bražina se zde vydává za odborníka ve věcech, kterým vůbec nerozumí ( třeba i právo ) a v diskusi pak píše nesmysly. Jinak z článků a diskuse mám také smutný pocit., protože podobné vzájemné útoky a napadání sice přilákají čtenáře, ale šachovému sportu či hře nijak neprospějí , nic nepřinášejí a ve velké většině případů škodí...

 

Schvalně, poznáte proč se mi tento příspěvek moc líbí? :D

13.04.2021 08:11 | Pavel Capek

Pro pana Fialu : https://www.youtube.com/watch?v=dHh_5Dv7VPQ

A jako bonus pajc od Zagorky : https://www.youtube.com/watch?v=acq4f6o1niw

13.04.2021 07:36 | Jirikovka@post.cz

Píseň pro dnešní den ! Middle Of The Road- " Tweedle Dee,Tweedle Dum" Vše na You tube! Pokud by dal někdo tuto píseň pod modrý nápis ,byl bych rád! ( zpěvačka tam musí být mladá)!

13.04.2021 07:26 | Jirikovka@post.cz

To je teda naprču! Pokud je mi známo,tak čísla nakažených i pacientů v nemocnici klesají a číslo R stoupá! R= 1,05! Uvidíme jaká čísla budou dnes! Vychází po 8 hod!

13.04.2021 07:18 | Jirikovka@post.cz

Zaplji! Gratuluji Ti k remíze s panem Koutným! Podals výborný výkon! Pan Koutný je velice kvalitní šachista! Já jsem s ním hrál již vícekrát na rapidech,takže dobře znám jeho šachovou sílu! Jeho šachová síla je síla hráče 1. Ligy!

13.04.2021 07:07 | Pavel Capek

A 61 let dnes oslaví zakládají člen skupiny Visací zámek Michal Pixa.

A protože Známka punku je už taky dost ohraná, tak jinou : https://www.youtube.com/watch?v=BNmv2P2crqs

Anarchie a total chaos ? To zpívají o dnešní situaci ?  :-D

13.04.2021 06:57 | Pavel Capek

Dnes je to přesně 40 let, co tragicky zahynul Jiří Schelinger...

Holubí dům je už moc ohraný, tak jinou : https://www.youtube.com/watch?v=FZcFg55GPUY

13.04.2021 02:57 | Zaplji

Tak jsem si s Petrem Koutnym krasne zahral a s vysledkem 5-5 jsem velmi spokojen. Mebe uz pak s hrou cernymi figurami, tam mne Petr v zahajeni prehraval

12.04.2021 22:28 | david brazina

Humprey to s tím rakouském super. Btw, dneska jsem se byl naockovat Sputnikem. Je mi fajn. Jen nesmím nějakou dobu alkohol. To není problém. Kolega po pfitzeru byl první den taky ok. Dostal zimnici až po té druhé. Na druhou jsem zvědavý.

12.04.2021 20:37 | Druid.Panoramix

paulz - na Boží mlýny od Hřebejka jsem se díval a jsem z toho mírně rozpačitý. Nicméně první díly jsou vždycky takové nemastné neslané a navíc jsem měl v sledování pauzy, kdy jsem se věnoval něčemu jinému, takže se na to podívám ještě jednou. Zločiny velké Prahy náhodou docela ušly, i když viděl jsem již i lepší detektivní seriály, třeba  Případy prvního oddělení byla absolutní špička.

Njn, Rakušáci asi nemají před volbama a Kurzovi už se nechtělo čekat, zda mu někdo něco dodá a tak se rozhodl, nemá proti sobě kvíkající demagogickou opozici a rozhodl se. Kdyby něco podobného udělal Babiš, tak pro kvikot opozice neslyšíme zvuk sirén první středy v měsíci. :o))

12.04.2021 18:42 | HumphreyvanWeiden

"Milión dávek Sputniku míme na dosah", řekl kancléř Kurz. A Rakušáci nebudou čekat na liknavou EMu a otestují si Sputnik sami. Místní rusofóby z toho asi jebne :- D D

12.04.2021 18:31 | paulz

Jen tak pro zajímavost, dívali jste se někdo včera ve 20 hodin na ČT 1 a první díl seriálu Boží mlýny od Hřebejka? Nevím jaký kdo má na to názor, já teda vydržel celý díl, ale takovou blbost jsem teda na ČT snad neviděl. Zločiny velké Prahy které chodily před tím, bylo proti tomu umělecké dílo na které se navíc docela dalo koukat.

12.04.2021 17:31 | HumphreyvanWeiden

Řekl bych, že Demo-opozice v tom bude taky namočená a spolu s Babišem bude vidět v Šlachtovi největšího nepřítele. Zatím má Šlachta 2%, v budoucnu může být těm korupčníkům zdatným oponentem.

12.04.2021 16:25 | Druid.Panoramix

No nevím, vyšetřovací komise ještě nikdy nic nevyšetřila, spíše by to bylo na nějaké oznámení orgánům činným v trestním řízení. Na druhou stranu Šlachta si ještě pamatuje jak se zametaly kauzy pod koberec a jak vesele unikaly informace ze spisů. A proč ne demagogická opozice? Protože dobře ví, že lepší bude počkat až bude po volbách a budou to mít ošéfované, pak se to bude lépe prověřovat, teď by se jim nejrůznější politikové a jejich kamarádíčci vysmáli

12.04.2021 16:16 | HumphreyvanWeiden

Robert Šlachta chce prověřit všechny státní zakázky z nouzového stavu. Celkem logický požadavek. Proč o totéž neusiluje Demo-opozice? 

12.04.2021 13:20 | ciki333

Úsměvná kuriozita: FB Milion chvilek pro demokracii

Respondenti do výzkumu Milionu chvilek Milí přátelé, hledáme respondenty do několika našich interních výzkumů, které budou zaměřené na téma demokracie, blížících se voleb a také na náš web. Hledáme voliče i nevoliče, příznivce i odpůrce Milionu chvilek nebo také lidi, kteří o nás třeba nikdy neslyšeli. Výzkumy budu probíhat buď formou focus group (skupinová diskuze s moderátorem na zadané téma) nebo jako individuální rozhovory s výzkumníkem. Obě varianty budou online (nejspíš v google meet nebo zoom), obě varianty budou trvat 1-2 hodiny. Budeme moc rádi za každý kontakt (obzlášť na nevoliče). Pokud máte zájem zúčastnit se výzkumu, prosím vyplňte tento krátký dotazník. Zásady zpracování osobních údajů najdete https://milionchvilek.cz/privacy-policy. Za Milion chvilek srdečně zdraví, Marie Jahodová výkonná ředitelka

 

12.04.2021 08:42 | Pavel Capek

Dnes by oslavil 77 narozeniny Karel Kryl...

https://www.youtube.com/watch?v=_1qqFvEQ42o

12.04.2021 08:10 | Jirikovka@post.cz

Nyní v Prostějově pěkně svítí slunce,ač mělo pršet! Doufám,že to ještě nějaký čas vydrží! Pokud bych nepsal,ne,že bych nechtěl,ale nejsem na internetu!

11.04.2021 23:36 | Jirikovka@post.cz

Pamatujte! Na 3 hlavní věci pokud se Piráti dostanou k moci! 1. Marihuana,2. ,Teplouši,3. Migranti! Covid až na 4. Místě!

11.04.2021 22:18 | Pavel Capek

Tak Petříček jako ministr končí. Jak je to ve Švejkovi ? Zabili jste mi strejčka, tak tady máte přes držku ! laugh

11.04.2021 22:01 | Pavel Capek

@ 21:12 | ciki333 : Demontáž sochy Koněva inicioval Ondřej Kolář, což je starosta MČ Prahy 6 za Top 09. Nevím, jestli se piráti této akce nějak účastnili ( i když by ji patrně schválili ).

 

A off topic : sledoval jsem 168 hodin a o panu Minářovi opět nic. To už fakt vypadá divně...

11.04.2021 21:49 | strelec

11.04.2021 21:12 | ciki333 To jsem ale odbočil od hlavního tématu...

To v diskuzi o tohoto článku nejde....

11.04.2021 21:12 | ciki333

Pevně věřím, že covid19 tu s námi bude i na sklonku roku 2021. Proč? Protože tzv. konstruktivní opozice, konečně u vesel, dostane historickou příležitost ukázat občanům, jak zatočit s pandemií. Ivan Bartoš, coby nový premiér a krizový manager, jistě neviditelného broučka zahubí. Koneckonců primátor Hřib dnes a denně prokazuje své vynikající schopnosti. Pokud se Piráti se stejnou vervou s jakou demontovali sochu Koněva pustí do křížku s virem, občané ČR se nemají čeho obávat. Nebo jinak "kdo chce kam, pomozme mu tam." Byla by tudíž velká škoda, kdyby vláda A. Babiše nějakým rázným způsobem "zkrotila" pandemii do podzimních voleb 21. Dobré, v rámci solidarity české společnosti, by bylo, kdyby covid 19 zmutoval a začal kosit i řady třicátníků, čili voličskou základnu Pirátů v duchu hesla "padni komu padni." To jsem ale odbočil od hlavního tématu...Doufám, že Piráti svou šanci znemožnit se v očích české veřejnosti dostanou.  

11.04.2021 21:01 | Pavel Capek

Off topic ( i když to je tady vlastně každý druhý příspěvek ). Tato diskuze je pohodová, i když se to tady hádá a občas i uráží. Co mi ale vadí, že nejde odpovídat do vlákna ! Dotaz na admina : nešlo by požádat ajťáky, aby s tím něco udělali ?

11.04.2021 20:50 | Pavel Capek

@ 20:41 | Semod : Tak zaplať pánbůh, že ty západní fungují na 100% !

11.04.2021 20:44 | strelec

11.04.2021 19:48 | HumphreyvanWeiden

 Pokud vláda vyhlásí karanténu a opozice do toho hodí vidle, tak je odpovědnost na ní. 

A jak do toho může opozice hodit vidle?? "Vládla" tu sněmovní většina (ano,čssd,komunisti) a ta rozhodovala.

Vidle do tohoto stavu hodila až ksčm nyní, alespoň to tak vypadá.

11.04.2021 20:41 | Semod

Capku já to říkám pořád - desinfekce Made in China a Made in Russia je neúčinná.

11.04.2021 20:32 | Pavel Capek

@ 20:11 | Semod  : Nejhorší jsou trpaslíci ! Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množí.

11.04.2021 20:31 | Semod

Správně Capku, volby se blíží a Bureš jde s Kůží na trh.

11.04.2021 20:22 | Pavel Capek

@ 19:48 | HumphreyvanWeiden : No jo, ale volby se blíží...

11.04.2021 20:20 | Pavel Capek

Zeman prohlásil,že Petra Kellnera vyznamená in memoriam řádem Bílého Lva !

Tak když ho dostal i Prymula...

11.04.2021 20:11 | Semod

A úplně nejhorší opozičník je ten šikmooký Pitomio - ten háže Burešovi vidle úplně do všeho. Že se nestydí pitomec jeden - proč toho Bureše nenechá makat.

11.04.2021 20:02 | Jirikovka@post.cz

Zítra se ma prudce ochladit a v úterý má napadnout sníh!

11.04.2021 20:00 | Jirikovka@post.cz

Zeman prohlásil,že Petra Kellnera vyznamená in memoriam řádem Bílého Lva!

11.04.2021 19:57 | Jirikovka@post.cz

Pane Humphrey! To už před půlrokem říkali politikové opozice ,že by jsme se měli semknout proti Covidu! Ukázalo se,že to byly jenom kecy!

11.04.2021 19:48 | HumphreyvanWeiden

Zajímavé úvahy o odpovědnosti. Můj názor je, že pokud je nějaká živelná katastrofa nebo epidemie, tak jsou všichni na jedné lodi a zodpovědní, vláda i opozice. Pokud vláda vyhlásí karanténu a opozice do toho hodí vidle, tak je odpovědnost na ní. Ono stačí jen 10% nezodpovědných lidí a Covid má pré. Ledaže by je hned zatýkala, ale to by se řvalo o totalitě až by se hory zelenaly. Je to smutné, ale my místo toho abychom se semkli, tak se hádáme. Potom jsme "mistry světa" v Povodí.

11.04.2021 19:36 | Jirikovka@post.cz

Hospodští! Lidé si nebudou dělat Písíár test za 2000kč,když by šli na 2 piva! Technicky ani personálně se to zvládnout nedá!

11.04.2021 19:33 | Jirikovka@post.cz

Hamáček! Kdo bude chtít jít na pivo do restaurace bude musí mít Pisíar test!

11.04.2021 19:29 | Jirikovka@post.cz

Zeman je proti předčasným volbám! Pokud vláda by ve sněmovně nedostala důvěru,když by se trhli komunisté! Tak Zeman prohlásil,že tato vláda by dovládla v demisi! Tady je ukázka jak je funkce prezidenta důležitá! Jak by se v tomto případě rozhodl Jiří Drahoš,kdyby byl prezidentem?

11.04.2021 19:21 | Jirikovka@post.cz

Pane Druide o Zaorálkovi nic bližšího nevím!

11.04.2021 19:19 | Jirikovka@post.cz

Volební průzkum Kantar! 1.místo Piráti a Stan 30%! 2. ANO 23,5%! 3. ODS,KDU ČSL ,TOP 09 19% SPD 12%! ČSSD 3%!

11.04.2021 19:18 | Druid.Panoramix

Pane Fialo, nebude on pan Zaorálek spíše jmenován ministrem zahraničí a na jeho místo na kultuře zasedne zase někdo z ČSSD. Tak od ODS, TOP09 a KDU-ČSL jde o pěknou demagogii, kdysi tyto strany uvedly tuto zemi do velkého nepořádku a uklízet chtějí až po vládách ANO? To je, panečku, pěkně vypečená koalice, ale když chtějí uklízet, tak šup šup do nemocnic a na civodové jednotky, tam je spousta práce, tam se určitě uplatní. :o))

11.04.2021 19:11 | Jirikovka@post.cz

Zástupci ODS ,KDU - ČSl a TOP 09 podepsali dnes koalici do voleb! Jejich heslem je : Dáme ČR do pořádku!

11.04.2021 19:08 | Jirikovka@post.cz

Asi se bude měnit ministr kultury! V TV zazněl hlas,že Luboš Zaorálek je hrobařem České kultury!

11.04.2021 18:48 | Jirikovka@post.cz

Pane Paulz! U značné části politiků je tato posloupnost! 1. Napřed moje koryto- Tedy dostat se do sněmovny,nebo senátu a ideál Europoslanec s platem 500 000 Kč měs! 2. Pak dlouho nic! 3. Pak teprve zájem o občna! Kdo by byl výjimkou jako lidumil,mě nyní zrovna nikdo nenapadá!

11.04.2021 18:42 | Druid.Panoramix

Ono je těžké bojovat, když proti sobě máte širokou frontu opozice - od Pirátů až po KDU-ČSL, kteří neustále ječí a kritizují, jasně - ideální šance jak se zase dostat do sedel a přesměrovat penězotoky a za hranicemi EU, která chce v podstatě to samé, všechno řidit a všechno kontrolovat a kdyby Babiš požádal o Sputnik V oficiálně, to by byl řev, že by to bylo slyšet i na Marsu. Navíc, Babiš kvůli euro-dotacím nemůže zase tolik machrovat, poslali by sem OLAF a ten už by nebyl tak milý jako ten poslední kvůli Čapímu hnízdu. A že si Piráti jezdí pro rozumy do Bruselu je evidentní, pro ně je lepší nějaký eurohujer než Babiš ( o Zemanovi nemluvě - ten si hraje svoje hry a dost mě mrzí, že Babiše nepodržel - mohl otevřít dutinu tlamní a něco zásadního říct, Ovčáček by to potom kulantně omluvil).

11.04.2021 18:34 | Druid.Panoramix

paulz - pěkná akcička s vítězným koncem pro covid. :o)) Ale je to v rodině, tak se to brzy vyřeší.

Dobrá otázka s tím populistou, já bych začal šířeji, kdo nechce mít politickou moc a není ochoten obětovat vše - v našem případě i zdraví lidí. Vždyť jsme to viděli vloni, přišla doba dovolených a co byla jediná starost lidí, jen se vylepit někam k moři, případně do hor, covid, necovid. Tady kdyby Babiš vydržel a MZd Prymula byl důsledný, tak jsme možná ( a toto slovo je hodně důležité) měli vyhráno..... a proč možná? Protože vždycky se objeví někdo, kdo chce očůrat systém a objevit s něm mezeru a jsem ochoten přísahat, že v tomto případě by proti byla celá opozice, včetně Ústavního soudu a ječelo by se tady jak na koncertech Beatles blahé paměti. Tady by mělo význam uzavřít hranice a vnitřní hranice mezi kraji. A jsme u těch populistů...... hrozily volby a tady se projevilo Babišovo sráčství, přestal myslet na lidi ( pokud na ně někdy myslel) a začal myslet na sebe. A ukázalo se přesně to, co u Vašeho známého - covid neodpouští. :o((

11.04.2021 18:31 | Semod

Kodl, včerejší příspěvepek Jiřího z 19:38 na téma USA agresivní určitě nebyl a já ho bez ironie oceňují yes. To že Jiří rád čerpal a čerpá finanční příspěvky od sestry, nebo Babiše ? Dle mého názoru se Jiří pouze řídí heslem - "Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere".

11.04.2021 18:20 | paulz

Jinak u mého známého minulý víkend udělali malou rodinnou sešlost. Co by se rodinka nesešla, jaký covid. Vypadá to na 100% úspěch covidu. Neunikl vypadá ani jeden...smiley

11.04.2021 18:15 | paulz

Já jenom marně přemýšlím kdo v naši politické scéně není populista a záleží mu skutečně na lidech. Že by v této situaci bylo vhodné aby se všechny politické síly aspoň na chvíli vzdaly populismu, je všem ukradené. 

Volby to je důležité....

11.04.2021 18:06 | Jirikovka@post.cz

Přesně tak jak píše pan Paulz! Heslo dnešní opozice je čím vládě hůře tím nám lépe! Oni nepotřebují,aby Babiš byl úspěšný a pak vyhrál volby! Proto se mu snaží házet klacky pod nohy kde mohou! A nevyzpytatelné reakce Covidu a následný chaos jim jen nahrává!

11.04.2021 17:57 | Jirikovka@post.cz

Členka rady ČT Lipovská prohlásila,že její zjištění přesahují ČT a zasahují do roviny bezpečnosti státu! Režisér Hřebejk a novinář Etzler ji nazývají špinavou čubkou! Neustále ji chodí výhružky! Má policejní ochranu! Zdá se mi,že situace je vážná!

11.04.2021 17:54 | paulz

To strelec: ono kdyby Babiš nebyl měkký a trval na tvrdých opatřeních přes minulé prázdniny a vykašlal se v té době na  veřejné mínění a taky opozici kteří všichni volali po velkém uvolnění, tak situace aspoň co se týče mrtvých určitě, mohla být u nás mnohem lepší.

11.04.2021 17:49 | strelec

ad paulz: OK - takto souhlas, tak nějak to možná je a bude.

11.04.2021 17:45 | paulz

To střelec však to píšu...smileyŽe je sráč určitě není pochvala.  Pokud by zariskoval a situace se zlepšila nebo mezitím EMA povolila Sputník tak má šanci vyhrát volby. Takto je bez šance. Jenomže na to je Babiš měkkota. A opozice může být šťastná. Ono je to jak v šachu, kdo se bojí proti silnému soupeři, je prakticky  jisté že prohraje.

11.04.2021 17:37 | strelec

ad paulz: ale opozice může JEN vykřikovat, KONAT může právě premier (aktuálně tedy sráč Babiš, jak píšeš). Ten kdykoli mohl odvolat min.zdravotnictví Blatného, dosadit si tam svého koně a ten by jako MZ rozhodl o použití jakékoli dosud neschválené vakcíny. A opozice s tím nic nemůže udělat....

11.04.2021 17:31 | paulz

To Střelec: no útoky proti jakémukoliv použití vakcíny Sputnik bez schválení EMA jsou vedeny od jiných soudruhů než je Babiš. Babiš je jen sráč který se bojí jít proti tzv. jednotě EU. A taky řvoucí opozici....Která má strach, že jakékoliv zlepšení situace by znamenalo pro Babiše vylepšení pozice u voleb. Jinak je známé heslo opozičních komunistů za první republiky, čím hůř pro stát, tím líp pro nás.

11.04.2021 17:19 | strelec

ad Paulz 10:06 + HonzaSvatos 10:55   Babiš je zhulenec? Jak odmítání východních vakcín od liberálů (např.) může způsobit pomalejší očkování? 

11.04.2021 16:23 | Jirikovka@post.cz

A jejich dcera ,která vše v ČR zdědila je také architekt! Ta projektovala hotely i nemocnice i mimo USA! Vím,že si jednou stěžovala jak musela mnoho hodin létat letadlem zda do Thajska? To přesně nevím! Abych nekecal!

11.04.2021 16:14 | Jirikovka@post.cz

Na velké výši mých dluhů se podepsali Exekutoři,kteří ze začátku měli zlaté doly,kdy si psali desetitisícové odměny a náklady než je v rozletu přibrzdil stát! Také lichvářské úroky úvěrových firem a polívčičku nějakou tisícovkou si přihřáli i podnikoví právníci!

11.04.2021 16:02 | Jirikovka@post.cz

A ještě jsem Vám pane Kodl zapoměl napsat,že měli asi 5 aut! Viděl jsem FOTA! Žili v krásném čistém prostředí ! Žádný humus! Proto mě Váš názor,kde zevšeobecňujete špatný život Evropanů v USA přímo rozhořcil! A jestli se ptáte ,proč mám ještě dluhy,když mi sestra poslala tolik peněz tak Vám odpovím názorem frontmena skupiny Olympic Petra Jandy! Ten jednou prohlásil: 1 000 000 Kč nejsou žádné velké peníze! Vím o čem mluvím!

11.04.2021 15:55 | Jirikovka@post.cz

Pane Kodl! Moje sestra mi nikdy neřekla kolik ma plat! Jednou se ji ptal jeden chlap kolik má v USA ing. Ona mu řekla,že i 5000 USD! A sestra byla ing.a ještě manager,takže na naše peníze mohla těch 150 000 Kč měs. brát! Koupili si dům v Oyster Bay a chatu v Pensylvánii! Sestra i švagr byli architekti,takže v USA byli střední vrstva! Mě často poslala 100 USD a já za ně fasoval 3 500 Kč! Takovový byl kurz Dolaru vůči koruně tenkrát! Rekord byl i 4000 Kč za 100 USD! Na dluhy mi sestra dala 250 000 Kč a už jsou fuč! To jste napsal velice správně ,že můj příspěvek byl agresivní! Cítil jsem Vám dát padnou odpověď!

11.04.2021 14:03 | Kodl

Vážený pane Jirikovka,

odpovím Vám jenom na Váš agresivní příspěvek ohledně USA. Píšete ,že v roce 1969 emigrovala Vaše sestra s rodinou do USA a měli se tam zlatě. Na jiném místě píšete,že splacíte dluhy,které máte. A já se ptám,nemohla Vám Vaše sestra poslat nějaké peníze,aby Vám s dluhama pomohla,když se tam ma tak zlatě? Osobně si myslím,že mnoha lidem styl života v USA nevyhovuje,pokud jsou z Evropy.Pěkný den:-)

11.04.2021 12:50 | Jirikovka@post.cz

Řekl bych,že na stáří je znát již každý roček! A daleko větší je změna u jednotlivce kdy z 70 let má 75 než změna u jednotlivce kdy z 30 let má 35!

11.04.2021 12:35 | Jirikovka@post.cz

Prezident Zeman prohlásil,že už mu nohy neslouží a tak jezdí na invalidním vozíku! Chápu ho! Jsou tady ročky! Proti věku není léku! Mě už to taky nechodí tak jako dřív když mi bylo 50 let!

11.04.2021 12:16 | Jirikovka@post.cz

Zaplji! Jsi aktivní turista po zemích Českých i Moravských,tak jak je aktivní šachový hráč po zemích Českých i Moravských Jiří Stehlík! Zaplji! Máš krásného koníčka!

11.04.2021 11:46 | Pavel Ch

Pokud včera zapadlo za smrští příspěvků, omlouvám se, že dávám podruhé.

 

Perfektní dabing, výběr ministra zdravotnictví a Fantozzi laugh

https://www.youtube.com/watch?v=c4Rp0_eW9VA

 

Kdo viděl, přidám ještě, aktuální parodii na písničku Prodavač - Tučného

 napodobit rychlost slov Tučného je také umění, krom vtipu textuhats off

https://www.youtube.com/watch?v=n6EHWkCg_3o

 

 

 Zasmějem se všichni, ať jsme jakýchkoliv názorů, a hlavně toto "umění" nekomentujme politikou (a nelízejme zmrzlé zábradlí).

11.04.2021 11:19 | paulz

To HS: tak to že je vlastně Pol Pot slavný předchůdce Grety mě teda nenapadlo. Ale fakt to má logiku...smiley

 

11.04.2021 10:55 | HonzaSvatoš

@paulz 10:06: Ono to s odmítáním východních vakcín ze strany libtardů může mít ještě jeden, a to hnusnější, důvod: Čím pomalejší očkování, čím víc mrtvých, tím hůř pro Babiše a tím víc munice na něj. Ty kurvy jsou ochotné jít doslova přes mrtvoly. Paroubek má tu výhodu, že může říkat věci dost napřímo a zmínil to dost nedvojsmyslně.

Co se ČSSD týče, tak jsem taky rád, že se snad rozpomenuli, že kdysi byli stranou hájící zájmy pracujících, a ne různých uměle vytvářených uřvaných menšin, jenom s tím přišli dost pozdě.

 

Jojo, soudruh Pol Pot, vlastním jménem Saloth Sar myslím (zajímavé, jak tihle vrazi si dávali umělecké pseudonymy), to je pro změnu velký vzor všech gréténů, protože kdybychom měli dělat to, co navrhuje to nešťastné postižené švédské děvče (i když, "děvče" - koloběžku bych si o ní neopřel), tak to dopadne přesně jak za něj, všichni budeme makat holýma rukama na poli, nebudou potřeba ani elektrárny, chemičky na hnojiva, auta, traktory, nic. I ty vraždy/popravy dělali pěkně ekologicky, žádná střelba, ta produkuje zlý, zlý CO2, pěkně bum krumpáčem nebo hřebíkem do hlavy. To se planetě panečku uleví!

11.04.2021 10:43 | paulz

Tak takový Pol Pot  měl taky svou představu správného světa a ze své cesty nikdy nezešel...Prostě jsou lidé co ví co je pro ostatní dobré...smiley Jen ti ostatní to občas nechtějí pochopit, ale to je samozřejmě jejich problém..smiley

11.04.2021 10:16 | HumphreyvanWeiden

Morphynista by se dobře uplatnil v Severní Koreji. Jeho úderná hesla "To musíme čekat až staří ... vymřou?" nebo "Raději smrt než nepřátelskou vakcínu!" by se Kimovi určitě líbila! .

11.04.2021 10:11 | paulz

Několik dobrých zpráv, ČSSD nemá za nového předsedu Petříčka a konečně bude Petříček vyhozen z nimisterstva zahraníčí. Je vidět, že přes všechny hlouposti co ČSSD provedla trochu zdravého rozumu zbylo a možná i nějaká bez Petříčka reálná šance se dostat se do sněmovmy.

11.04.2021 10:06 | paulz

 

Docela zajímavý průzkum STEN/MARKu... Zase bude mít Morphy špatné ráno...

No že někdo vakcínu Sputnik nechce je jeho právo a jeho názor. Koneckonců někteří nechtějí žádnou. Ale proč se pořád nějací vyhulenci snaží zablokovat tuto možnost pro lidi po kterých je jim absolutně h... jde nazvat jen stupiditou.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/sputnik-vakcina-koronavirus-ockovani-arenberger.A210410_085847_domaci_vlc

11.04.2021 09:55 | Zaplji

Novy ministr zdravotnictvi chce omezot setkavani lidi z 20 na 2 !! Ale cestovat mimo okresy se nastesti muze! Vetsina akci Klubu ceskych turistu byla zrusena. Presto nekteri poradatele se neboji a pochod bude! V nedeli 18.dubna jedu do Bilovic nad Svitavou. Trasy 6, 15, 25 a 35 km smerem na Ochoz jeskyne a jde se pres Ranc u jelena, kde bude vydejni okenko s obcerstvenim a razitkem! V cili budou i Pametni lusty a razitka. Moc se tesim, nikdy jsem tam nebyl. Spojeni pres Ceskou Trebovou a Blansko perfektni. Kdyz se chce, tak to jde i v omezenem rezimu....

11.04.2021 09:33 | Jirikovka@post.cz

Za sobotu přibylo 2 198 nakažených! R stouplo na 0,9! V nemocnici 5 271 pacientů! Z toho 1220 ve vážném stavu! Aktivních případů 103 329!

11.04.2021 09:27 | Jirikovka@post.cz

Herečka Zora Jandová,když se našla na seznamech STB málem omdlela! Byla vedena,protože po ní chtěli ,aby udávala,podávala raport ,aby dokonce vlezla do postele britskému konzulovi který miloval představení Hamleta a zval herce na večírky! Ona,ale nechtěla dělat špiona! Jedna dramaturgyně v ČT na schůzi řekla: jak tady můžete nechat moderovat tu estébačku! Pak Zora natočila 13.komnatu a tam se to vysvětlilo: Šli do archívu a tam bylo napsáno:Nespolehlivá,neochotná ke spolupráci a tím všechno zhaslo! Bylo tam,ale napsáno,kdo na ni donášel pod konkrétním číslem a krycím jménem! Štáb to dohledal kdo to je a řekli ji to! Pak se dověděla,že na ni donášela jedna z jejich oblíbených spolužaček!

11.04.2021 09:07 | Jirikovka@post.cz

A Zaplji! Všechny tyto filmy jsou filmy USA!

11.04.2021 09:05 | Jirikovka@post.cz

Moc se mi líbil film Krásná pokojská s Jennifer Lopez! Nebo film Podnikavá dívka či Pretty Woman! Všechny tyto romantické filmy mají dobrý konec! A to se mi líbí!

11.04.2021 09:01 | Jirikovka@post.cz

Film Forrest Gump se mi líbil! Vůbec se mi líbí filmy s Tomem Hanksem! Zejména film Láska přes internet- romanticky,kde hrál hlavní roli Tom Hanks a hezká Meg Ryan!

11.04.2021 08:45 | Jirikovka@post.cz

Příklad pěkné zpěvačky a pěkné písně je tento: Juice Newton- Queen Of Hearts Top Pop! Tam se mi navíc líbí,jak zpěvačka svižně" mydlí" kytarku!

11.04.2021 08:34 | Jirikovka@post.cz

Pane Čapek! Děkuji Vám o umístění písně dne pod modrý nápis! Pokud mám být upřímný tak se mi líbí jak mladé kočičky,tak pěkná huba,takže mi jde o oboje! Pokud např. hezká zpěvačka zpívá hezkou píseň,je vše umocněno!

11.04.2021 08:32 | HumphreyvanWeiden

"Věkem očištěni" byli i mladí lidé v čínské Kulturní revoluci stejně i Gottwaldovi budovatelé staveb komunismu. Pozoruhodné ovšem je, že za tímto Kultem mládí stáli starci - Mao, Stalin, dnes Sörös a nadnárodní korporace, které rovněž nevlastní mladí lidé.

11.04.2021 08:31 | Pavel Capek

@ 06:52 | Morphynista :  "Pro hlupáka každý hloupý." - Forrest Gump

11.04.2021 08:29 | Jirikovka@post.cz

Mladí budou volit Piráty! Jenže jak sem vpadnou migranti a na náměstích budou děvčatům probírat kozy,tak jak je migranti před lety probírali na Silvestra ženám v Berlíně,tak se budou mladí divit! Jenže to už bude pozdě bycha honit! Migranti budou tady! Mladí už se těší jak budou legálně pěstovat a hulit"trávu"!

11.04.2021 08:15 | Pavel Capek

Pro pana Fialu : https://www.youtube.com/watch?v=0Q7gy0trg_U

Jde vám víc o hudbu, nebo o ty kočičky, které jsou ve videoklipu ? laugh

11.04.2021 08:11 | Jirikovka@post.cz

Píseň pro dnešní den ! Elvis Presley - Devil in Disguise( RMX /Shuffle Dance Compilation)! Pokud by dal někdo tuto píseň pod modrý nápis byl bych rád!

11.04.2021 08:10 | Pavel Capek

Myslím, že mladí lidé budou volit piráty. Tady souhlasím s výrokem Jima Morrisona ( zpěvák skupiny The Doors ) :

„Každá generace chce nové symboly, nové lidi, nová jména. Chtějí se odlišit od svých předchůdců.“

11.04.2021 07:58 | Jirikovka@post.cz

Piráty NIKDY! Pokud by se dostali Piráti k moci,došlo by k masivnímu rozvoji drog! Stop feťákům! Došlo by k podpoře homosexuálů! Stop teplým a buzíkům! Viz Bartoš na pochodu teplých Prag-Pride! A další problém,že by do ČR mohli vpustit migranty! Stop migrantům!

11.04.2021 07:58 | Pavel Capek

Zajímavý blog o progresivistech ( a částečně i o pirátech ). Ne že bych souhlasil s každým slovem, ale něco na tom je...

https://lhotska.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=768702

11.04.2021 07:55 | Pavel Capek

Nejsem právník, ale je možné, že by ministr zdravotnictví patrně jednal protizákonně. Takové drastické omezení svobody pohybu a práva shromažďovacího je možné jen v nouzovém stavu. Ten jak známo v pondělí končí...

Takže by asi porušil :

§ 329 Zneužití pravomoci úřední osoby

§ 181 Poškození cizích práv

11.04.2021 06:52 | Morphynista

Jarek Wolf píše o novém ministrovi : " To opravdu musíme čekat až tito komoušové a StBáci vymřou na stáří?? Z jedný strany Babiš z druhý Zeman a do toho dostává čím dál větší prostor další rudá vykopávka Klaus! Proto jsou volitelní jedině Piráti, kteří jsou věkem "očištění" od této doby. Ten hate na ně kvůli uprchlíkům je stejně směšnej jako byl Zemanem vyvolanej hate na Drahoše a knížete. Hlupákům vládnou hlupáci. "

11.04.2021 05:47 | HumphreyvanWeiden

Co se týče ČT, tak už samotný zákon o ní je nesmysl. Dosáhnout v nějakém zpravodajství objektivy a vyváženosti to je stejné jako objevit Kámen mudrců nebo Perpetuum mobile. Potom to tak dopadá - hádky o ničem. Měli ji zprivatizovat.

11.04.2021 05:42 | HumphreyvanWeiden

@alfa: Maďaři začali se Sputnikem pozdě a mají stále málo naočkovaných lidí. Úmrtnost na Covid má svou setrvačnost a začne se výrazněji měnit až po dosažení významné úrovně proočkovanosti. Srbové ji už dosáhli a mají dlouhodobě úmrtnost 40 lidí denně. Což pořád není ideální, takže musí pokračovat dál. Ale stále jsou lepší než většina Evropy. V každém případě EU selhala a místo toho, aby se snažila získat dostatečné množství vakcín, tak jen mlží a vymlouvá se proč nemůže. Snaha pomoct lidem žádná, jenom alibismus.

11.04.2021 05:39 | Jirikovka@post.cz

Velkou kritiku sklízí nový MZ Arenberger! Vyčítají mu chaotičnost! Co platí v pátek,neplatí v sobotu! V pátek sděluje,že v interiéru se bude moci scházet 10 lidí a v exteriéru 20! V sobotu MZ oznamuje,že se budou moci scházet jen 2 lidé! Žádnému MZ v dnešním době není co závidět! Píchne si do vosího hnízda!

11.04.2021 05:33 | Jirikovka@post.cz

Gratulace Romanu Závůrkovi k výhře v turnaji Meteleskum Bleskum! Hrálo 171 hráčů! Roman je Prostějovák,opora A týmu SK Prostějov! Vícekrát jsem říkal Romanovi ať hraje v Olomouci uzavřené turnaje a uhraje si titul FM! Tady,ale Romanovi chybí průbojnost,tak se uzavřených turnajů nezúčastnil! Tituly se nejlépe uhrávají v uzavřeném turnaji na FM,kde hráči mají průměrné Elo třeba 2200-2 300! Než v Openu,kde chytne třeba hráče 2400,ale vzápětí vyfasuje 2 hráče 1800! Třeba Roman někdy v budoucnu,až se budou hrát zase normální šachy ten titul FM uhraje!

10.04.2021 22:46 | Jirikovka@post.cz

EU PLÁNUJE NÁKUP VAKCÍN 2.GENERACE! TY STÁVAJÍCÍ NA MUTACE UŽ NESTAČÍ!

10.04.2021 22:44 | HonzaSvatoš

@Pavel Čapek 20:39:

Těžko říct, jaká je správná odpověď na klíčovou otázku 3) tedy jestli jde o to, aby ČT nebyla tak křivá, tendenční a manipulativní jako dosud, nebo jestli má vládu nad ní jen převzít místo spacákových havloidů jiná partička. Nicméně z hysterie zastánců GŘ Dvořáka, z hnusných výpadů proti Lipovské, Xaverovi a Matochovi, případně dalším kritikům stávajícího stavu, bych řekl, že jde o tu lepší variantu, tedy o to, aby ČT byla po 20 letech od spacákového převratu zase celkem férová. Protože jinak by potrefené husy mohly argumentovat věcně, ale zatím jejich argumentační linie vede po nadávkách, očerňování, peticích věčných petentů, mnohdy finančně na ČT přisátých...

10.04.2021 22:35 | ciki333

Názor experta - 10 BEST FEMALE DRUMMER 2021

https://www.youtube.com/watch?v=EhDORcLhwSg&ab_channel=REZAWAHYU

10.04.2021 22:31 | HonzaSvatoš

Kůže se zbláznil, hoďte na něj síť: idnes.

Tak co vytáhnou liberální demokrati na Kurze? Trhal mouchám nožičky, když byl malý, nebo najdou něco horšího, třeba, že se týden zkoušel učit rusky?

 

10.04.2021 22:28 | ciki333

Hráčka s extrémním drive - Japonka Junna

https://www.youtube.com/watch?v=b0zFe6ia4D4&list=RDE2z5jV3p8w4&index=14&ab_channel=JUNNA

10.04.2021 22:24 | ciki333

Imho nejlepší hráčka světa na bicí - japonský diamant s uměleckým jménem Ami Kim (věk neuveden)

https://www.youtube.com/watch?v=U60T1FGs6bI&list=RDE2z5jV3p8w4&index=3&ab_channel=AmiKim

10.04.2021 22:20 | ciki333

Imho druhá nejlepší hráčka světa na bicí - Jihokorejka s uměleckým jménem A-YEON (*1990)

https://www.youtube.com/watch?v=kvJElTaR5kM

10.04.2021 22:10 | david brazina

Semod: takze jsi opet neodpovedel. hele uprimne, jaky smysl maji tvoje prispevky? jste se s kokainistou docela nasli. ani jeden z vas neda argument a zmuzete se jen na bezobsazne vykriky. Oba dva si hrajete na neco co nejste, kokainista na pravnika a ty na inteligenta. oba dva jste jen o hovne.

10.04.2021 21:39 | Pavel Capek

Tak ještě jednu úvahu na dobrou noc. Co je Babiš zač asi všichni ví. Má nějaké kauzy za trikem ( kampááň, účelofkááá ), ale žádná zatím neskončila před soudem.

To takový Benjamin Netanjahu, který vyhrál volby v Izraeli sestavuje vládu jakožto vítěz voleb a zároveň dochází k soudu protože je stíhán za korupci.

Jo a ty volby vyhrál, přestože se vědělo, co mu hrozí. To jen tak na okraj...

10.04.2021 21:18 | Pavel Capek

Cituji : "Zdůraznila přitom význam ochrany mediálního pluralismu ve stále ještě mladých demokraciích střední Evropy..."

To je roztomilá definice ! :-D

30 let je v lidském životě pomalu, ale jistě už střední věk. Námitka je jasná - pro demokracie to neplatí, že ? :-D

10.04.2021 21:13 | Pavel Capek

Jo a pořád mi vadí, že ta "nestranná" ČT nemá žádné stanovisko k Minářovi - to už vypadá trochu divně...

10.04.2021 21:03 | Pavel Capek

Na které straně v tom sporu o ČT stojíš ty Morphy, je víc než jasné...

10.04.2021 20:53 | Morphynista

Evropská vysílací unie (EBU) dnes varovala před sílícím tlakem na Českou televizi. Snaha o podkopání nezávislosti veřejnoprávní televizní stanice je podle ní zvláště znepokojivé v době, kdy se Česká republika chystá na podzimní volby. "Po celé Evropě se čím dál tím více vlád snaží umlčet hlasy opozice omezováním svobody tisku a vyvíjením neoprávněného tlaku na veřejná média. Posledním příkladem je ohrožená nezávislost České televize," uvedli v prohlášení zaslaném ČTK prezidentka EBU Delphine Ernotte Cunciová a generální ředitel EBU Noël Curran. "V posledních měsících jsme byli svědky sílící politizace Rady ČT a pokusů zpochybnit a podkopat pozici vedení této televizní stanice. Jsme znepokojení tím, že na užším seznamu kandidátů do volby příští Rady ČT, která se uskuteční 13. dubna, jsou jen kandidáti spojení s vládní stranou," dodává prohlášení. Česká republika se tak stala po Maďarsku a Polsku další zemí, o jejíž mediální nezávislost EBU vyjádřila obavy. Zdůraznila přitom význam ochrany mediálního pluralismu ve stále ještě mladých demokraciích střední Evropy... "Zdá se, že cílem tohoto tlaku je zbavit funkce široce uznávaného generálního ředitele ČT Petra Dvořáka, který je zároveň viceprezidentem EBU a první osobou ze zemí střední a východní Evropy, který tuto pozici zastává," dodává prohlášení EBU. O vyjádření EBU informovala také agentura Reuters, která připomněla, že Česká televize vysílá investigativní reportáže a informuje o problémech, které jsou často nepříjemné vysoce postaveným státním činitelům. ČT je často kritizována prezidentem Milošem Zemanem, politickým spojencem premiéra Andreje Babiše, a také krajně pravicovou stranou SPD, dodal Reuters. Evropská vysílací unie sídlí v Ženevě a je přední světovou aliancí veřejnoprávních médií. Její základnu tvoří 116 členských organizací z 56 zemí Evropy a dalších 34 přidružených organizací v Asii, Africe, Austrálii, Oceánii a v Americe. Členské organizace provozují více než dva tisíce televizních, rozhlasových a online kanálů a služeb. https://www.mediaguru.cz/clanky/2021/04/evropska-vysilaci-unie-je-znepokojena-vyvojem-kolem-ct/

10.04.2021 20:39 | Pavel Capek

Nikdo nic nepíše, tak odpálím dynamit ( nebo jen petardu ? ) :-D

 

K tomu dění v ČT v otázkách a odpovědích ( jak se mi to jeví ). a nemám patent na rozum !

 

1. Byli Matocha, Lipovská a Xaver-Veselý zvoleni dle pravidel ?

    Odpověď : Zcela nepochybně !

 

2. Jdou po krku vedení ČT ?

    Odpověď : To je vidět i z ponorky ! Je to přímo křížová výprava !

 

3. Je jejich motivací očista ČT, nebo mají notičky od některých  politických stran, nebo zájmových skupin ?

 

   Odpověď : Nevím. Toto je ale klíčová otázka.

   Ta vyžaduje další otázky :

 

 3/1 Je ČT nestranná o objektivní ?

    Odpověď : Řekl bych, že ne. Za koho "kopou" je myslím dost vidět.

 

3/2 Cui bono?

     Odpověď : Tady je to taky docela jasné. No v prospěch těch, za  

     které ČT "nekope".

 

Resumé ( jak je to ve  Zmatlík - Loumovi ) : Jedná se o boj o to, kdo ovládne ČT. Tož čest vaší práci chlapci a děvčata !

No a záleží, komu fandíte...

A prosím nekamenovat !

10.04.2021 19:38 | Jirikovka@post.cz

Pane Kodl! To co tvrdíte v 17:56 je totální hovadina! Moje sestra emigrovala do USA s celou rodinou v r.1969! A žila tam desítky let! Měli se tam zlatě! Vystudovala tam VŠ! Žili v domě v New Yorku v pěkném prostředí na Oyster Bay! Jenomže,aby jste se měl v USA zlatě nesmíte být lempl! Jinak musíte pakovat zpátky do Evropy! Vědí! V ČR je také rozdíl jestli žijete v Chánově nebo v Praze na Ořechovce! Tak nezevšeobecňujte ale mluvte za sebe! Že já jsem se neměl v USA dobře,že já tam žil ve špatném prostředí! Tady když budete žít v Chánově,tak je Vám tam určitě líbit nebude!

10.04.2021 19:20 | Pavel Capek

Semode, nestyď se za to, že jsi byl v zahraničí jen na dovolené. Většina Čechů to má stejně...

10.04.2021 18:35 | Semod

Druide, svěřovat se na tomto sranda fóru ? Tak pár úchyláku se našlo a jistě i v budoucnu najde. Já jako volič "Strany mírného pokroku v mezích zákona" se striktně držím stanov své strany.

10.04.2021 18:35 | Kodl

Semod....v Německu jsem žil a koncertoval asi 7 let...v Rakousku koncertoval a pedagogicky působil asi 20 let...ve Švýcarsku si 3 roky a mohl bych pokračovat. Ano,subjektivní názor,jaký jiný? Někomu USA vyhovuje....špinavé gheta Los Angeles atd.Zdraví Vás Prof.Mgr. Kodl ,DiS....prý houslový virtuoz....dle mého nadsazené! Pěkný den:-) P.S. Na Váš objektivní názor Semode se těším:-)

10.04.2021 18:31 | dave

EETerminátor: Den vyúčtování

https://www.youtube.com/watch?v=4ojIw3khTHw

10.04.2021 18:23 | dave

Prymula vysvětluje bojovou strategii s Covidem-19!

https://www.youtube.com/watch?v=BRsQaQaNHeo&t=1s

10.04.2021 18:22 | Druid.Panoramix

Semode, jaké máte zkušenosti se životem v USA Vy? Svěřte se nám.......

10.04.2021 18:21 | dave

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!

https://www.youtube.com/watch?v=c4Rp0_eW9VA

10.04.2021 18:17 | Semod

Kodl, subjektivním názorném na USA jste popsal pouze svoji zkušenost. Neházejte všechny Evropany do jednoho pytle.

10.04.2021 17:56 | Kodl

Druid...souhlas....z vlastní zkušenosti,koncertoval jsem v 27 zemích světa. Nejhorší zážitek USA....orchestr slaboučky,a byl jsem rád,že se mohu do 2 měsíců vrátit do zlaté Evropy.Styl života v USA je na hovno!Pro Evropána průšvih.Pěkný den:-)

10.04.2021 17:33 | Pavel Capek

Baví se dvě laboratorní myši :

Už jsi se nechala očkovat proti Covidu ?

Blázníš, ještě neskončily pokusy na lidech !

10.04.2021 16:37 | ciki333

Rakousko-ruské vyjednávání o Sputniku V je de facto u konce, řekl rakouský kancléř Sebastian Kurz. Vídeň si od Ruska může koupit milion dávek této vakcíny. "Pokud Sputnik objednáme, pak budeme mít ještě v dubnu 300 tisíc dávek, v květnu 500 tisíc dávek a na začátku června 200 tisíc dávek," sdělil Kurz na konci března.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/koronavirus-online/r~9b23f470991411eb9f15ac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=b2-video&utm_term=position-0&utm_campaign=Aktualne

10.04.2021 16:23 | david brazina

alfa už chápu proč jsem tě nazval píčou.

10.04.2021 16:09 | alfa

Hump - zapomněl jste na své oblíbené Maďarsko - připojte prosím i čísla z Maďarska, to je lídr v očkování

10.04.2021 15:04 | Druid.Panoramix

Njn, Humphrey, když u nás se každý musí hned zviditelnit v médiích a tak máme spoustu nic neříkajících článků o tom, že bychom se měli klepat hrůzou jen z vyslovení slova Rusko a telelit se blahem když někdo použije slovo USA či Evropská unie. Pravda, že máme dřívější negativní zkušenosti z roku 1968 a vývoje po roce 1948, ale podívejme se, jak vypadají země, které se ocitly v centru zájmu našich spřátelených západních spojenců, ať již z důvodů. že vlastnily nějakou komoditu, po které je celosvětový zájem či se jejich vývoj vyvíjel "nedemokratickým" směrem - rozuměj, směrem, který se našim západním spojencům nelíbil. Ruský špion není o nic méně nebezpečný než americký či britský a informace poskytují všichni tři.

Kruciš, teď jste mě uvedl do pomykova, teď nevím, jestli mám ten Sputnik V Srbům přát anebo závidět. :o))

10.04.2021 15:00 | ciki333

Ze žhavých drbů dezinformačního webu "Echo24.cz"

Z televizní show Tvoje tvář má známý hlas na TV Nova, ve které mají známí herci a zpěváci za úkol napodobit české i zahraniční pěvecké legendy, musí zmizet namaskovaní černoši (=negři pozn. ciki333) v podání bílých vystupujících. Podle vyjádření televize si změnu vyžádal majitel licence pořadu. V show vysílané od roku 2016 se v minulosti v takovém převleku objevila třeba Markéta Konvičková, která maskovaná černým make-upem vystoupila jako černošská zpěvačka Aretha Franklinová. Podle nových pravidel to už ale není možné, a tak v posledním dílu soutěžního pořadu zahrál Roman Vojtek Franklinovou již bez tmavého zabarvení tváře.

10.04.2021 14:54 | ciki333

10.04.2021 14:40 | daveyes

S tímto videem DVTV jsem obeznámen. Odkaz na link nicméně kvituji s povděkem. Možná varovná slova izraelského experta pootevřou víčka na levém oku pana Morphynisty o 1 mm.

Edukace dobroserů je poznaná nutnost...

 

10.04.2021 14:42 | HumphreyvanWeiden

Země, která se řídí moudrými radami odborníků Česko - včera 5 269 nakažených, 108 mrtvých; 2 581 mrtvých na mil. obyvatel. Hloupá země, která podlehla ruskému trojskému koní Srbsko - 3 405 nakažených, 39 mrtvých, 650 mrtvých na mil. obyvatel. Přitom Srby všichni morphynisté varovali, ale nedali si říct. Dobře jim tak !! Mají co chtěli.

10.04.2021 14:06 | Druid.Panoramix

Morphynisto, mezi slovy "doufat" a "stát se" může být dlouhý časový úsek. Stalo se, stalo se, opět je šéfem ČSSD Jan Hamáček, ani mojí volbou nebyl, ovšem tou nebyl ani nemastný neslaný Petříček, ten imrvere ukňučený a iukřivděný človíček, který si bez stínu pana Pocheho ani neutře pozadí. Já bych v čele ČSSD rád jednou viděl Janu Maláčovou, ale musela by se hodně srovnat, chytrá asi bude, ale je ještě příliš impulzivní a do některých věcí nevidí ( anebo vidět nechce) - musí dozrát. :o)

Děkuji za ten odkaz na článek pana Hostomského, je potřeba jej přečíst celý, protože v závěru se vyjadřuje plk. v záloze Roman Chlíbek o schvalovacím procesu vakcín, že klinické testy trvají hodně dlouhou dobu, takže máme to chápat tak, že všechny vakcíny dnešní doby - tedy Janssen , Pfitzer, Astra Zeneca i Moderna vlastně doposud klinické studie nemají úplně hotové, ale protože jsou "ideologický správné", tak jim EMA udělila povolení k vakcinaci na území EU a jen se děsí toho, co by se mohlo stát. Anebo pánové z těchto firem věděli už dříve do jakého průšvihu se svět řítí a začali vyvíjet vakcínu dříve než vlastně koronavirová krize začala, aby byla, kdyby se to vymklo z rukou? Ale protože Sputnik V a Sinopharma jsou "ideologicky závadné", proto si je EMA vychutná a klinické studie budou muset dělat tu dlouhou dobu.... zajímavé je, že kde není EMA, tam se Sputnikem V vesele vakcinuje. A tam, kde EMA je a brzdí, tak tam se použíje národní léková agentura ( evidentně v Maďarsku). To, co se stalo na Slovensku může být politovaníhodný omyl, který se stane jednou za 10 let anebo záměr, kterého někdo využil, aby se zbavil Matoviče, který začal být příliš svobodomyslný? Ono, to časem vyleze, kde je pravda a pak to nebude příliš hezké. 

10.04.2021 13:55 | ciki333

Tomáš Etzler kontra Hana Lipovská

https://www.youtube.com/watch?v=OKfaQHp-bx8&ab_channel=XaverLive

10.04.2021 13:03 | Jirikovka@post.cz

Velký Tomio je pouze můj osobní název,tak jako modrý nápis!

10.04.2021 12:59 | Jirikovka@post.cz

Pane Morphyne! Petříček asi v ČSSD nemá takovou podporu jako Hamáček! Dostal prý 90 hlasů! Kolik Hamáček nevím! Petříček radikálně vystupuje proti spolupráci s ANO! Někteří razí názor,že s koalicí s ANO ČSSD ztratila voliče! Já jsem byl jednoznačně pro vstup ČSSD do vlády! ČSSD potřebuje charismatického vůdce jakým je Babiš nebo Velký Tomio!

10.04.2021 12:53 | Jirikovka@post.cz

Pane Čapek! Pokud nemáte zahradu v jiném okrese,tak vládní nařízení neporušujete! Jinak by mohlo hrozit zatčení! Dnes je opravdu krásně! Kdo můžete jeďte na chatu,v pondělí má už pršet!

10.04.2021 12:47 | Morphynista

Doufal jsem, že se předsedou sociálních demokratů stane ministr zahraničí Petříček, nestalo se tak a Hamáček stranu nezachrání . Odkaz je diskusi odborníků o ruské vakcíně, kde biochemik Zdeněk Hostomský potvrdil , co každý jen průměrně chytrý člověk dávno ví,.. Sputnik v roli trójského koně... https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/eu-rusko-sputnik-v-ockovani-zdenek-hostomsky-roman-chlibek.A210409_102730_domaci_indr

10.04.2021 12:35 | Pavel Ch

To je ginálních 90 sekund videa,

vybírán ministr zdravotnictví a Fantozzi.

"Já jsem dermatolog, doporučil bych na Covid mast...a taky jsem byl v KSČlaugh

10.04.2021 12:27 | Pavel Capek

Venku je krásně, jedu na zahradu. Ani nevím, jestli tím neporušuji nějaké nařízení vlády. A upřímně řečeno, je mi to naprosto jedno ! smiley

10.04.2021 11:27 | HumphreyvanWeiden

Dokud lidí nebudou mít vakcínu, tak žádné rozvolňování!

10.04.2021 09:28 | Jirikovka@post.cz

Možná,že novináři z toho udělali" kachnu" a bude se to týkat jen něčeho a ne zákazu pohybu mezi okresy! Pokud tedy MZ bude něco měnit!

10.04.2021 09:24 | Jirikovka@post.cz

Píší,že MZ Arenberger ,zvažuje,že chystané rozvolnění ještě zarazí! To by mě tedy nasr**! A nejen mě!

10.04.2021 09:21 | Jirikovka@post.cz

Za včerejšek přibylo 4791 nakažených! V nemocnici je 5 861 pacientů,ve vážném stavu 1 287! Aktivních případů 101 395! Bylo podáno 2 miliony vakcín!

10.04.2021 09:01 | Jirikovka@post.cz

Semode! Už si to budu pamatovat! Bohužel tato strana nemá možnost se dostat do sněmovny!

10.04.2021 08:59 | Jirikovka@post.cz

Pane Humphrey! S tím charismatickým vůdcem máte pravdu! Takový se rodí jednou za x let! Nebo jehla v kupce sena!

10.04.2021 08:56 | Semod

Jiří k 7:20 - Strana mírného pokroku v mezích zákona.

10.04.2021 08:51 | Jirikovka@post.cz

Pane Humphrey! Přece jsem jen optimista! Es komt der Tag! Přijde den a ČSSD bude zase vzkvétat! Je,ale možné,než dojde k obrodě,že se může párkrát rozložit! Třeba se Hamáček pochlapí a bude z něho vůdce! Včera prstem bouchal do stolu a vehementně prohlašoval,že ČSSD na podzim dostane do sněmovny! Vypadal,že tomu skutečně věří! Budu mu tedy také věřit! Byl by to pro ČSSD úspěch!

10.04.2021 08:38 | HumphreyvanWeiden

To těžko. Na jednoho budoucího Zemana jsou v ČSSD milióny Sobotků, Špidlův a Pochvů.

10.04.2021 08:35 | Pavel Capek

Vox populi ( z diskuze pod článkem ) na úchylné myšlenky nového ministra :

Neuvěřitelné ! Na rovinu říkáme, že se chystáme porušovat zákon a uvidíme, jestli nás někdo zažaluje. Ukázková arogance moci !

 

To je na týhle vládě skvělý. Každý nový ministr umí rychle dokázat, že jeho předchůdce nebyl zdaleka největší idiot.

 

Twl,ten mezi ty hlavouny zapadnul,jak auto do závěje.Chrlí jeden nesmysl za druhým.A to je tam dva dny.

10.04.2021 08:34 | Jirikovka@post.cz

Pane Humphrey! Musím doufat v obrodu ČSSD! Jedna příslušnice ČSSD prohlásila: My nemáme vůdce!( jako byl třeba v minulosti Paroubek!)

10.04.2021 08:27 | HumphreyvanWeiden

Pane Fialo, dokud vládl ČSSD pevnou rukou Zeman, tak jsem ji volil i já. Ale od té doby, co převzalo stranu zlodějsko-vítačské duo Poche-Petříček, tak je ta strana vhodná akorát k rozpuštění, ať si lidi můžou vybrat někoho normálního. Jinak Internacionála bývalá Dělnická hymna, stejně tak Rudý prapor. Komunisté je jenom ukradli.

10.04.2021 08:25 | Pavel Ch

8:11 Pavel Čapek (nejen mariáš)

 

... a není to málo, Antone Pavloviči?

10.04.2021 08:20 | Jirikovka@post.cz

Pane Čapek! Děkuji Vám za umístění krásné písně pro dnešní den pod modrý nápis! Tuto nádhernou píseň nazpívalo více zpěváků i zpěvaček!

10.04.2021 08:20 | Pavel Capek

@ ciki333 : Závidím věřícím víru v Boha. Bohužel mi není dána. Závidím některým lidem jednoduché vidění světa. Bohužel mi není dáno...

10.04.2021 08:16 | Jirikovka@post.cz

Pan ciki 333 jasně demonstruje,jak má uvažovat volič!

10.04.2021 08:14 | Pavel Capek

Pro pana Fialu : https://www.youtube.com/watch?v=Gu2pVPWGYMQ

Výborný výběr ! Creedence mám moc rád už spoustu let...

10.04.2021 08:13 | Jirikovka@post.cz

Pane Čapek! To je skvělé co jste napsal! Přesto si myslím,že by jste k volbám měl jít! Jinak Mnichov! Rozhodnou o Vás bez Vás!

10.04.2021 08:13 | ciki333

10.04.2021 07:56 | Pavel Capek

"Jdu poprvé k volbám a nevím koho volit. Ježíš si prohlédl volební lístky, přisedl a plakal s ním."

Nechápu, jak někdo může být nerozhodný. Jsi-li dobroser, havloid a toužíš po islamizaci ČR, klečením před negry, být multikulturně obohacen Eritrejcem... hoď svůj hlas Pirátům, případně TOP09. Pokud se ti nelíbí expanze muslimů na Starý kontinent, adopce dětí homosexuály, 37 druhů pohlaví, hnutí metoo, BLM...zvol SPD. Jenoduchý klíč.

Prezidentské volby. Khchárl s čírem...zdegenerovaný šlechtic, který ani nezná slova České hymny. Drahoš, autor vlastizrádného pamfletu "Výzva vědcům..." prázdný, rezonující sud, tudíž nevolitelný. Já s rozhodovacími procesy u "urny" nemám sebemenší problém...

10.04.2021 08:11 | Pavel Capek

Ministr zdravotnictví Petr Arenberger bude rozhodovat, zda nevrátit omezení shromažďování lidí na dva...

 

Hele Kůže, nemohli by být alespoň 3 ? Ať si můžou zahrát mariáš !

10.04.2021 08:09 | Jirikovka@post.cz

Píseň pro dnešní den ! Have You Ever Seen The Rain? Kdyby dal někdo tuto krásnou píseň pod modrý nápis byl bych rád!

10.04.2021 07:56 | Pavel Capek

Pro pana Fialu : Zrazení ideálů ČSSD začalo patrně tzv. Opoziční smlouvou Zeman - Klaus. ČSSD chytila móresy ODS a nebyla o nic lepší. Jen jedny kmotry přisáté na statní peníze nahradili jiní kmotři...

 

A koho budu volit ?

Asi takto ( až na to, že nejsem mladý muž ) :

 

Kráčel Ježíš po Zemi, když v tom uzřel plačícího muže. I optal se Ježíš muže, proč pláče. "Oheň mi vzal dům a já teď s rodinou nemám kde žit." "Hle muži, Tvůj dům!" řekl Ježíš a před jejich zraky se objevil nádherný dům. Šel Ježíš dál a spatřil plačící ženu. "Zemřel mi můj maličký syn!", hořekuje žena. I vztáhl Ježíš ruce na dítě a řekl: "Hle ženo, Tvůj syn žije!". Procházel Ježíš dál Zemi, když v tom uviděl sedět v Praze na Smíchově plačícího mladíka. "Proč pláčeš mladý muži?", zeptal se ho Ježíš. Mladík k Ježíši zvedl své uplakané oči a odvětil: Jdu poprvé k volbám a nevím koho volit. Ježíš si prohlédl volební lístky, přisedl a plakal s ním.

10.04.2021 07:42 | Jirikovka@post.cz

Volit stranu,která se jasně nedostane do parlamentu je ztracený hlas! Jsou,ale strany u kterých není jasné,že se do Parlamentu nedostane! Já osobně si myslím,že nakonec vzdor volebním prognosám se ČSSD do Parlamentu dostane a bude mít 5,5%! Heslo volebních lídrů: PRÁVĚ VÁŠ HLAS MŮŽE ROZHODNOUT! Přijďte k volbám! V minulosti bylo na zdi napsáno: Volte kandidáty národní fronty!

10.04.2021 07:33 | Jirikovka@post.cz

Někteří pak tuto píseň Internacionály si předělali a zpívali: Píchni ho,bodní ho,pusť mu krev! Náš prapor nadevšemi vlaje!

10.04.2021 07:29 | Jirikovka@post.cz

Pane Humphrey! Píseň " Poslední bitva vzplála dejme se na pochod!" Toť píseň komunistů! Internacionála! Marx- Engels - Lenin!

10.04.2021 07:25 | Jirikovka@post.cz

Pane Humphrey! Jestli jasně nepopíšete zrazené ideály ČSSD,pak budu nucen konstatovat,že si vymýšlíte- tedy kecáte!

10.04.2021 07:23 | Jirikovka@post.cz

Pane Humphrey! Jaké jsou zrazené ideály ČSSD? Udělejte školení,ať se něco dovím! Možná pak budu moci tlumočit na schůzi strany!

10.04.2021 07:20 | Jirikovka@post.cz

Koho budou volit čtenáři NSS? Co tady pozoruji tuto společnost,tak až na výjimky nebudou volit ODS,TOP 09 , Piráty a ČSSD! Pak už na volení zbývá strana ANO,SPD a KSČM,které volí Zaplji! Nebo se mýlím a čtenáři NSS budou volit ještě nějakou jinou stranu?Nemá cenu volit stranu,která se určitě nedostane do parlamentu,jako strana Semoda! Název této strany si nemohu zapamatovat! Strana dobroty,nebo tak nějak!

10.04.2021 07:12 | Jirikovka@post.cz

Pane Humphrey! Jak můžete žádat,aby skvělá ČSSD odešla v zapomění! Byly doby,kdy ČSSD vyhrávala volby! Tedy občané volili ČSSD,tedy ji museli mít rádi! Co máte proti ČSSD! Proti ODS je to jednoduché! ODS žádala ,utažení opasku,zavedení poplatku u lékaře ,preferování bohatých v nemocnicích zavedením nad standardu! Co,ale proti ČSSD?

10.04.2021 05:46 | HumphreyvanWeiden

ČSSD by si měla vzpomenout na zrazené ideály a naposledy si zanotovat "Poslední bitva vzplála" a odejít do Zapomnění.

09.04.2021 22:09 | Morphynista

Tomio Okamura a jeho příznivci si často stěžují, že strana nemá dostatečnou prezentaci v ČT a její zástupci se dostávají do zpráv a diskusních pořadů méně než srovnatelné parlamentní strany. Tento článek s podrobnými grafy dokazuje, že se jedná o lež. " Mluvčí televize doplňuje, že Okamura byl během loňského roku hostem většiny zpravodajských pořadů ČT24. "Prostor dostal například v Událostech, Událostech, komentářích, Studiích ČT24 nebo v Interview ČT24. Ve Studiích ČT24 byl hostem nejčastěji, celkem devětatřicetkrát, v součtu hovořil více než šest a půl hodiny. V pořadu Události, komentáře byl celkem dvacetkrát. Nezanedbatelná část vysílání byla věnována také tiskovým konferencím hnutí SPD, které v součtu zabraly okolo sedmi hodin vysílacího času. Zástupci SPD byli rovněž hosty Otázek Václava Moravce a pořadu 90'," shrnuje Blinková. Podle interních statistik televize z 10. března, které má Aktuálně.cz k dispozici, byl Okamura v letošním roce společně s vicepremiérem Karlem Havlíčkem (za ANO) a předsedou Asociace krajů Martinem Kubou (ODS) s pěti účastmi dokonce nejčastějším hostem pořadu Události, komentáře. Místopředsedu SPD Radima Fialu pak autoři pořadu zvali ze všech politiků spolu s moravskoslezským hejtmanem Ivo Vondrákem (ANO) vůbec nejčastěji. I loni byl Okamura častým hostem Událostí, komentářů, zúčastnil se natáčení celkem jedenáctkrát, přičemž ho autoři pořadu zvali celkem dvacetkrát. Více účastí měl z předsedů sněmovních stran pouze šéf lidovců Jurečka, který však dostal pozvání pouze osmnáctkrát. Právě s neochotou přijít do vysílání se pořad Události, komentáře potýká často. Politici SPD pozvání přijali jen ve 45 procentech případů, což je ze všech opozičních stran nejhorší číslo. Celkem autoři pořadu pozvali celkem 16 osobností z SPD, do vysílání však dorazilo pouze osm z nich, což je rovněž nejhorší úspěšnost ze všech stran. Například u komunistů přišlo třináct ze čtrnácti pozvaných politiků. " https://zpravy.aktualne.cz/domaci/okamura-je-v-ct-vice-nez-bartos-zastupci-spd-pozvani-do-tele/r~3369733296e911eb8335ac1f6b220ee8/

09.04.2021 20:55 | Jirikovka@post.cz

ČSSD na výsluní k lepším zítřkům! Semode! S milodary dál počítám! Mám žolíka v rukávu a ten se jmenuje Babiš!

09.04.2021 20:31 | Semod

Jiří zdravím a  doufám, že i ty starý socan přiložíš ruku k dílu a těch 6 měsíců si poctivě odpracuješ. Pokud se socani do parlamentu nedostanou, tak potom už s žádnými milodary nepočítej.

09.04.2021 20:24 | Druid.Panoramix

"Těžký dny pak nastanou, ti, co maj stát, už nevstanou.......... Jedině, jedině, snad taková paní Vogelrauchová, ta to umí, ta to zná, ta nám přízeň zachová." Toto zpívají Kabáti a myslím, že tento úryvek se plně vztahuje na ČSSD a z toho vyplývá, že ČSSD může dostat do formy jedině paní Maláčová, současná ministryně práce a socálních věcí. :o)) 

 

odkaz na píseň zde: https://www.youtube.com/watch?v=6mijt3G4Jhw

Ano, Hamáček má moji důvěru k tomu, aby dovedl ČSSD na smetiště dějin. :o))

09.04.2021 20:01 | Jirikovka@post.cz

Hamáček poděkoval všem na sjezdu za důvěru! Čeká nás 6 měsíců těžké práce! Doufám,že se mohu spolehnout na každého z vás!

09.04.2021 19:57 | Jirikovka@post.cz

Pane Čapek! ČSSD ožije a lídr ČSSD Hamáček dovede stranu na podzim do sněmovny! Jinak by to byly sliby chyby- těšínská jablíčka! Věř a víra Tvá tě uzdraví!

09.04.2021 19:42 | Pavel Capek

Reportérka se zeptala Babiše co na volby říká? On že nic,to jsou jejich volby!

Má recht, do mrtvol se nekope !

09.04.2021 19:42 | Jirikovka@post.cz

Rusko hromadí vojska u Ukrajinských hranic! Pokud Ukrajina napadne Donbas zasáhnou! USA uvažují poslat válečné lodě do Černého moře ! Že by Covid na planetě zlikvidovaly atomovky?

09.04.2021 19:37 | Jirikovka@post.cz

Pane Čapek! Vy dokážete rozesmát!

09.04.2021 19:36 | Jirikovka@post.cz

Ve volbách ČSSD byl poražen Petříček a Valachová! Petříček se důrazně dožadoval ukončení spolupráce s ANO! Repertérka se zeptala Babiše co na volby říká? On že nic,to jsou jejich volby!

09.04.2021 19:35 | Pavel Capek

"Klaun, to je klaun!" burácely děti. "  

09.04.2021 19:31 | Jirikovka@post.cz

Hamáček prohlásil : Já stranu dovedu na podzim do sněmovny! ČSSD tuto zemi již 2x vyvedla z krize a vyvede ji zas!

09.04.2021 19:26 | Druid.Panoramix

....a vypne v Lidovém domě plyn. :o))

09.04.2021 19:14 | Pavel Capek

U soudruhů z ČSSD už je asi ( doufám ) jedno kdo je povede. Poslední zhasne...

09.04.2021 19:02 | Jirikovka@post.cz

Hamáček dál povede ČSSD! Na on-line sjezdu strany obhájil post předsedy!

09.04.2021 18:55 | Druid.Panoramix

Pavle Čapku - chytrý asi bude a evidentně bude všehoschopný , vidíte jak kvůli stáži v Brazílii neváhal vstoupit do KSČ a po listopadu 1989, když už to nebylo moderní, tak z ní promptně vystoupil. Ale to není jediný, kdo to tak udělal, takoví karieristé se neměli dostat k lizu, ale jak je vidět, jak novým "demokratickým" elitám to vůbec nevadilo.... no, koneckonců ono na Západě po skončení 2.světové války nevadila nacistická minulost mnohých válečných zločinců. Vidíte, Morphynisto, po takových lidech byste měl plivat, to jsou ti praví "převlékači kabátů", odsouzeníhosní, ale pro vás příklady demokracie... to máte tedy klientelu. :o)) 

Já si myslím, že když už člověk doroste do určité úrovně, tak nehledí doleva či doprava, kouká jen na svůj prospěch a kdyby něco, tak to kamarádi zametou pod koberec. Takhle si to pan Dvořák asi představoval, ale nepočítal s paní Lipovskou a dalšími z Rady ČT, kteří nelenili a neřešili věci jen po povrchu, aby se náhodou něco nenašlo. Kruciš, takové lidi bychom potřebovali do NKÚ, NBÚ a tam, kde je třeba odhalovat zlořády. a být důslední. :o))

09.04.2021 18:54 | ciki333

Audiozáznam z jednání Rady ČT: Informace Lipovské ke střetu zájmů generálního ředitele ČT Dvořáka v čase 15min 54sec...

https://www.ceskatelevize.cz/rada-ct/prenos-jednani-po-internetu/?IDEC=221%20251%2000056%2F0007&fbclid=IwAR3cMGHFUaCjad-5zBzftJgJrU_ASoPNbmpGLbSM88P4kI7IPWA49KtmR14

 

09.04.2021 18:23 | Pavel Capek

@ ciki333 : Já nehodnotím jeho morální profil - o tom si nedělám iluze. Jen mi připadá jako chytrý a schopný chlap a nezdá se mi, že by udělal takovou chybu. I když jsou lidi, kteří nemají nikdy dost. To nepopírám.

09.04.2021 18:18 | ciki333

09.04.2021 17:49 | Pavel Capek

Ve Wiki je dáná informace podána tak, jakoby se jednalo o uzavřenou životní kapitolu generálního ředitele ČT: "Dvořák také působil na pozici místopředsedy představenstva společnosti Gopas provozující stejnojmennou počítačovou školu." Dvořák je spolumajitelem fy. GOPAS vedle Ladislava Bartoníčka (PPF).

Podrobnosti zde:

https://www.lidovky.cz/byznys/media/rada-ct-vyzvala-generalniho-reditele-dvoraka-aby-vysvetlil-svuj-mozny-stret-zaj.A210407_160240_ln-media_lihem

PS. Samozřejmě, že tento gauner a šéf mediálních dobroserů vlastnil před rokem 89 rudou knížku...Během studia na ČVUT Petr Dvořák v roce 1987 kandidoval do Komunistické strany Československa, aby mohl absolvovat šestiměsíční vysokoškolskou stáž v Brazílii. Po ukončení základní vojenské služby v září roku 1989 podal krátce po Sametové revoluci žádost o ukončení kandidatury do strany. Bezpáteřní kariérista, xindl a tunelář...

 

09.04.2021 18:01 | Jirikovka@post.cz

Nový MZ Arenberger vzkazuje: Na PSA zapomeňte! Už se podle něho nebude řídit rozvolňování! Nový systém rozvolňování představí za 14 dní! V místnosti jen 10 lidí,ale s rouškami! Takže turnaje zatím hrát nelze! Je to blázinec! Co nový MZ,to nový systém!

09.04.2021 17:56 | Pavel Capek

Navíc se zdá, že Dvořák má plat ( i s odměnami ) cca 5 mega ročně. https://hlidacipes.org/manazeri-ceske-televize-inkasovali-vloni-pres-465-milionu-korun-vic-ct-rict-odmita/ Mně to obvinění připadá jako hodně slabé. Přece by tak neriskoval kvůli pár tisícím. Mně se to prostě nezdá, což ale neznamená, že se nemohu mýlit.

09.04.2021 17:49 | Pavel Capek

Nechci se plést do sporu dvou znesvářených stran ( které mají naprosto jasno ), ale to, že je Petr Dvořák spojen s firmou Gopas lze zjistit i na wikipedii. Čili nejedná se o informaci, kterou by bylo těžké zjistit...

https://cs.wikipedia.org/wiki/Petr_Dvo%C5%99%C3%A1k_(mana%C5%BEer)#cite_note-5

09.04.2021 16:57 | david brazina

no kez by. to ale bude kvikotu od nemakacenek z prahy

09.04.2021 16:32 | ciki333

09.04.2021 16:26 | david brazina

Davide, toto je naprosto jasný střet zájmů. Vyšetřování pokračuje a můj tip je ten, že se jedná i o tunelování veřejnoprávní televize. Dvořáka by měli do uzavření případu odvolat z funkce a celou věc předat Policii ČR.

09.04.2021 16:27 | ciki333

Matocha:

"Generální ředitel Petr Dvořák již přiznal, že jeho firmě GOPAS zadávala zakázky i Česká televize byť v registru smluv tyto zakázky od ČT nejsou (dle zatím dostupných informací za celkem 381.000 Kč jen od roku 2017; kolik to bylo během prvního mandátu Petra Dvořáka tedy v letech 2011 až 2016 známo není)."

09.04.2021 16:26 | david brazina

ciki, ten blb pode mnou, vi ze statni podnik ma povinnost vyberka? 

09.04.2021 16:24 | Morphynista

Obchodovala tato společnost s ČT? Společnost GOPAS školí ročně 15 až 25 tisíc účastníků kurzů v oblasti IT a je zdaleka největším poskytovatelem tohoto školení v ČR a SR. Nyní jsem si nechal zjistit, že z ČT se těchto kurzů účastnilo během posledních let každý rok několik jednotlivců, většinou specialistů na IT. Přihlašovali se sami nebo prostřednictvím referentů vzdělávacího odboru či svých odborných vedoucích bez toho, abych to tom cokoliv věděl.

09.04.2021 16:18 | ciki333

09.04.2021 15:47 | Morphynista

Pro zabedněného dogmatika a lháře Morphynistu popis kauzy z úředního dokumentu a dále z vyprávění radního Xavera Veselého

1) Zápis ze 7. jednání Rady České televize ze dne 7. 4. 2021:

http://www.ceskatelevize.cz/pub/radact_zpravy/706.pdf?1617877775

2) Xaver Veselý "cestou domů o radě ČT"

https://www.youtube.com/watch?v=lwELQMEhiXQ

 

 

09.04.2021 16:08 | david brazina

ciki, on ten GOPAS hlasil, problem je necem jinem. podle lipovske si u te firmu objednaval skoleni.  Spis je smesne jak uvedl vazne rodinne duvody aby se nemusel tak narychlo zpovidat. gauner.

09.04.2021 16:03 | Morphynista

Zase lžete . " O mém působení ve společnosti GOPAS jsem informoval před mým nástupem do ČT v oficiálním životopisu, který jsem předkládal jako součást výběrového řízení na pozici GŘ. "

09.04.2021 15:59 | ciki333

Petr Dvořák zatajil před Radou ČT to, že je spolumajitelem společnosti GOPAS. Rovněž nikdy nedal pokyn obchodnímu oddělení veřejnoprávní televize, aby s inkriminovanou firmou neuzavírala žádné zakázky. Dvořák jako statutární zástupce ČT a generální ředitel v jedné osobě je v očividném střetu zájmu. Tento všehoschopný gauner odkláněl peníze z ČT skrze zakázky do své firmy GOPAS, které končily v daňových rájích...Dvořák se naivně domníval, že vlastnictví firmy GOPAS se "neprovalí" na veřejnost. Augiášův chlév, hrající si na svatostánek pravdy a lásky, je třeba z gruntu vyčistit a nasadit mu redukční dietu. Tj. v prvé fázi výrazně snížit koncesionářské poplatky (=výpalné od daňových poplatníků), ve druhé snížit počty redaktorů a ve třetí, závěrečné státního molocha zprivatizovat.

09.04.2021 15:57 | david brazina

ciki, Lipovska je borka. Dvorakova banda kolem sebe uz jen kope, coz je jasne kazdemu, kdo nema misto mozku angrest. Doufam, ze pujde do teplaku za zproneveru.

09.04.2021 15:47 | Morphynista

Paní Lipovské bych doporučil psychiatra a ostatním, zejména cikimu, si přečíst odpověď generálního ředitele ČT. Pochopitelně nejde o nic nového, vše je dávno známé, šlo jen o divadlo pro hlupáky a zcela evidentní snahu něco na pana Dvořáka najít. https://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/press/tiskove-zpravy/?id=9429

09.04.2021 15:40 | Morphynista

Nejnovější průzkum opět přináší skvělé zprávy pro příznivce demokratických stran. Vede koalice Piráti a STAN s 26,9 %, na druhém místě je ANO , které má 25,2 % a následuje biok SPOLU s 20,9 %. KSČM a sociální demokraté mají jen 4 procenta a nedostali by se do sněmovny. Tam zřejmě po volbách zasednou Okamurovci s 9 %, ale přesto je velmi pravděpodobné, že žádná koalice s Babišem a komunisty nebude. Ivan Bartoš se stane novým premiérem , což každý slušný člověk jen přivítá...  

09.04.2021 15:35 | ciki333

Pavel Matocha na svém FB poukazuje na flagrantní střet zájmů generálního ředitele veřejnoprávní televize Petra Dvořáka. Stručný popis celé kauzy:

"Téměř všichni politici se shodují na nutnosti boje proti daňovým rájům a proti neprůhledným strukturám firem, které v daňových rájích končí. Jsem zvědavý, jak se odpovědní politici postaví ke zjištěním, že generální ředitel České televize Petr Dvořák je společně (!) se spolumajitelem skupiny PPF (vlastní komerční televize NOVA a O2 TV) Ladislavem Bartoníčkem majitelem takovéto neprůhledné firemní struktury, končící na Britských Panenských ostrovech. Do této struktury Petra Dvořáka (ČT) a Ladislava Bartoníčka (PPF), která začíná firmou GOPAS a.s. registrovanou v ČR a přes mnoho dalších firem pokračující přes Nizozemí a Kypr a končící ve firmě Verde Trading Inc. na Britských Panenských ostrovech, nateklo jen za poslední čtyři rok z veřejných zakázek minimálně 140 milionů korun! Reálně zřejmě více, protože například generální ředitel Petr Dvořák již přiznal, že jeho firmě GOPAS zadávala zakázky i Česká televize byť v registru smluv tyto zakázky od ČT nejsou (dle zatím dostupných informací za celkem 381.000 Kč jen od roku 2017; kolik to bylo během prvního mandátu Petra Dvořáka tedy v letech 2011 až 2016 zatím známo není). Tyto informace na středečním jednání Rady ČT zveřejnila radní Hanka Lipovská a možná právě kvůli tomu ji policie přidělila ochranku." Grafické schéma střetu zájmů Petra Dvořáka zde: https://www.facebook.com/photo?fbid=10222667505107778&set=a.10200221213924527

09.04.2021 15:21 | Zaplji

Na fb byl vtip. 12.dubna 1961 vylezel Gagarin do vesmiru. 12.dubna 2021 vyjedeme my za hranice okresu!!

09.04.2021 14:11 | Jirikovka@post.cz

Režisér Jiří Adamec dostal drsný vyhazov z televize! Přišel mu dopis,kde mu bylo oznámeno ,že je nepotřebný ať vypadne z Československé televize! Bylo to po revoluci 1989!

09.04.2021 13:54 | david brazina

pavle, jop, vidim, a ted do toho brazilska mutace :D tak nesmim z prahy, ale do brazilie muzu, to je fakt logika :D 

09.04.2021 13:54 | Pavel Capek

Zemřel princ Phillip. Jeden z jeho podařených bonmotů : „Pokud to má čtyři nohy a není to židle, pokud to má dvě křídla a létá to, ale není to letadlo, a pokud to plave a není to ponorka, tak to Číňan sní.“ :-D

09.04.2021 13:52 | Pavel Capek

Teď to Davide říká Kůže v přímém přenosu. :-D  

09.04.2021 13:49 | david brazina

Weiden, ja bych tyto zeme rozpustil a vypustil.

09.04.2021 13:41 | HumphreyvanWeiden

Před 10 lety provedlo NATO agresi proti Libyi. Údajně tam "chránilo civilisty". Dnes tam bývalí místní spojenci NATO běžně obchodují s otroky. Zodpovědné jsou především USA, Velká Británie a Francie. Neměly by tyto země být vyloučené z Olympijských her?   

09.04.2021 13:37 | david brazina

Pavel Capek, to jako fakt???

09.04.2021 13:26 | Jirikovka@post.cz

Pane Čapek! Tato Richardova píseň kde se kaje je mi známá! Drogy to jsou sviňa! Mám obavu,jestli se Piráti dostanou k moci,že dojde k rozmachu drog! Zaplji to ve 13:12 dobře koření! Se Zaplji,ale nesouhlasím! I některé převzaté písně z originálu jsou krásné,viz Hana Zagorová - píseň Nápad! I Alenka v říši divů od Karla Zicha se mi líbí! Nebo Věra Martinová - Dál jen vejdi!

09.04.2021 13:25 | Pavel Capek

Tak PES 2 přestal platit ještě než začal. :-D To jsou strašní klauni !

09.04.2021 13:12 | Zaplji

Druidovi pripomenu ma slova o trapnych ceskych napodobeninach svetovych hitu !! Uvadim dalsi skvost. Felicita, kdyz ho tam ma, tak mi to vubec nevycita, Felicita...

09.04.2021 13:04 | Morphynista

Babiš tuto petici určitě nepodepsal, na rozdíl od udavačského závazku.

09.04.2021 13:01 | HumphreyvanWeiden

A  Chlívkaři to podepsali i s tím podvodníkem nebo bez něj ? :-D D D

09.04.2021 13:00 | Pavel Capek

@ Pro pana Fialu : Rišo se z těch excesů ( patrně pod vlivem drog ) vyznal v jedné z dalších písniček : https://www.youtube.com/watch?v=YDYXJ8WixBE

 

09.04.2021 12:47 | Jirikovka@post.cz

Pane Pawel! Myslím že píseň co zpívá Richard Müller - Srdce jako kníže Rohan je dost populární! Jestli si to nepletu,tak Richard Müller se na jednom vystoupení vysvlékl donaha, udělal striptýz a pak toho litoval! Asi striptýz udělal v draku!

09.04.2021 12:39 | HonzaSvatoš

Hm, petice na obranu ředitele ČT Dvořáka organizovaná mj. MiChviPrDem potvrzuje to, co jsem psal v 07.04.2021 20:32, tedy že MiChviPrD a partička "vyvolených" v ČT jsou propojeni nějakou pupeční šňůrou. Bylo by zajímavé, kdyby se v tom začal nějaký invastigativní novinář šťourat. Pro začátek třeba: od koho chodily peníze na netransparentní účet MiChviPrDu.

No a co se týče názvů různých lobbystických spolků, tak krásný je třeba Neumannův/Bakalův "Ústav nezávislé žurnalistiky", ten název mi silně připomíná první slova bývalé sovětské hymny. V tom, že co slovo, to lež.

09.04.2021 12:32 | Jirikovka@post.cz

Oprava! Má být! Georg & Beatovens! A písnička nemá název Povídek,ale Povídej!

09.04.2021 12:29 | Jirikovka@post.cz

Pohledy do historie! 41.díl má název: Petr Novák! Byl český zpěvák a skladatel,který proslul řadou popových hitů! Narodil se r.1945 v Praze! V hudbě byl samoukem! Před maturitou byl vyloučen z gymnasia! V r.1963 založil s kamarády hudební skupinu George and Beatovens! Své písničky natočili ve sklepě! Jiří Černý vybral píseň do hudebního pořadu Houpačka s názvem : Já budu chodit po špičkách a ta se stala hitem! V r.1966 nastoupil do skupiny Flamengo! Píseň Náhrobní kámen v r.1967 vyhrála 1. místo v anketě Zlatého slavíka v kategorii Píseň! Od r. 1994 vydával Novákovy desky Panton! V r.1967 obnovil skupinu Gworg & Beatovens! Dvorním textařem mu byl Ivo Plicka! V r.1969 na soutěži Bratislavská lyra vyhlásil minutu ticha za Jana Palacha! Byl,ale tak populární,že nedostal zákaz zpívat! V první polovině 70 tých let vystupoval v Semaforu! V druhé polovině 70tých let vystupoval v Československé televizi a pod názvem skupiny G B! V r. 1984 se oženil s herečkou Evou Jakoubkovou! Od poč. 90 tých let koncertoval se zpěvákem Karlem Kahovcem! Koncertoval také se skupinou Olympic ve Švýcarsku! Po celý svůj život bojoval Petr Novák se svým špatným zdravotním stavem! Málo jedl,více pil a kouřil! Vícekrát musel být hospitalizován! Petr Novák odešel z tohoto světa v r. 1997 v Praze! K jeho největším hitům patří: Já budu chodit po špičkách,Povídek,Náhrobní kámen,Pokoj č.26,Co je to láska,Hvězdičko blýskavá,Láska na n-tou atd! Vydal mnoho alb i singlů! Na DVD Klaunova zpověď! Petr Novák měl charakteristický vysoko položený hlas a melancholicky romantický projev!

09.04.2021 12:24 | paulz

To Morphy 11:16 cituji: Podle autorů petice se dopustili porušení zákona, když hlasovali pro sesazení dozorčí komise Rady ČT. Zdroj : idnes

Možná to někteří nevědí, ale zda a v čem byl porušen zákon rozhoduje pouze soud. Ne žádní aktivisté, akční výbory a podobná verbež...smileyTak to prostě v právním státě chodí...

09.04.2021 12:11 | pawel

M 11:54, 

alespoň v tom s Vámi Morphynisto souhlasímyes

 

Každý kdo vede nějakou organizaci, instituci, s názvem svoboda, domakracie, vykládač jediné pravdy. Ať to zavání Kremlem nebo Bruselem, je už tam něco předem zkaženého. 

 

Tak si pusťme písničku pod modrým nápisem, ....Herold svaté pravdy, nebo jinej lhářlaugh..

09.04.2021 11:58 | Pavel Capek

Že by se Bobo ráda stala ředitelkou ČT bych úplně nevylučoval. To, jak ji posledně vykopli jí asi ještě pořád leží v žaludku. Pomsta by byla sladká...

09.04.2021 11:55 | Pavel Capek

Bobošíková má Institut svobody a demokracie, což je tzv. think tank. Jeho členkou je rovněž Lipovská zasedající v radě ČT...

09.04.2021 11:54 | Morphynista

Jana Bobošíková vede tzv. Institut svobody a demokracie, ten si ovšem tento název nezaslouží. Důkazy svědčí o skutečnosti, že se jedná o vlivovou organizaci putinovského Ruska. A je všeobecně známo, že prostřednictvím radní Lipovské se Jana Bobošíková snaží opět dostat k moci v ČT.

09.04.2021 11:52 | pawel

Jsem rád, že uznáváte chyby ČT. A nová rada se to snaží změnit, osoba ředitele není zárukou změn.

  Ti loajální řediteli se snaži diskreditovat radu bujarou fantazií kam až to údajně devede. Bujarou fantazii vymyslíte na zakázku jakoukolve. 

 

 Povavilo, že v tom jedou chvilkaři s Minářem nebo bez něj laugh.

09.04.2021 11:46 | Jirikovka@post.cz

Název bobovize mi připomíná Bobošíkovou! Kam vlastně zmizela?

09.04.2021 11:33 | Morphynista

Obávám se , že to máte trochu popletené. Samozřejmě, že ČT není bez chyb, ale pokud se podaří dosadit generálního ředitele, který bude jen poskok Babiše a vládních stran, potom teprve zažijeme totalitu a umlčování nepohodlných a kritických redaktorů. Jsem proto rád, že jsou u nás lidé, kterým toto není lhostejné , pan radní Šarapatka , známí umělci a statisíce občanů, kteří nechtějí sledovat normalizační " bobovizi " ...

09.04.2021 11:26 | pawel

  Je vidět, Morphynisto, že zastánci totalitních praktik a kamaráckokšeftů si nepřejí demokracii, ale staré pořádky. Snaží se jako tonoucí stébla chytnout.

 

Nepodaří se jim, konec totality z ČT, i díky Radě, se přiblížil, a to se jim hnusí.

"Jak to, že nám už ČT nebude vyprávět jedinou svatou předžvejkanou pravdu?"

Jsou však země na světě, kde by se však mohli uplatnit. Pár jich zbylo, šťastný let.

09.04.2021 11:16 | Morphynista

Petici za odvolání devíti ze 14 členů Rady České televize ve čtvrtek odeslali její autoři z iniciativy Stojím za ČT a Společně Brno do Sněmovny. Oznámili to novinářům při zahájení výstavy Televizi lidem, NE stranám na Malinovského náměstí v Brně. Výstavu připravil spolek Milion chvilek, který petici podporuje. „Každé zasedání Rady ČT eskaluje situaci, občané jsou svědky mocenské šikany, manipulace, zastrašování, lží části Rady ČT, krytých částí politické reprezentace. Tyto cílené a účelové kroky vedou před nadcházejícími volbami k rozvratu televize veřejné služby. Tomu jako občané nehodláme přihlížet,“ uvedl za iniciativu Stojím za ČT Vojtěch Vašák. Petici podle autorů podepsalo přes 21 tisíc lidí včetně řady veřejně známých osobností, dalším spoluautorem je brněnský režisér Břetislav Rychlík. Podle petice by měli být odvoláni Hana Lipovská, Pavel Matocha, Daniel Váňa, Jiří Kratochvíl, Jiří Šlégr, Vladimír Karmazín, Roman Bradáč, Lubomír Veselý a Pavel Kysilka. Podle autorů petice se dopustili porušení zákona, když hlasovali pro sesazení dozorčí komise Rady ČT. Zdroj : idnes

09.04.2021 11:16 | Jirikovka@post.cz

A jestli budou všichni důchodci uvažovat jak já ,Bureš ve volbách vítězí!

09.04.2021 11:13 | Jirikovka@post.cz

Pane Čapek! To je jedno co z toho má Bureš! Ať má prospěch! Mě zajímá co z toho mám já! Co mi dal premiér Nečas? Jedině bídu!

09.04.2021 11:05 | Pavel Capek

@ Fiala : On ten Bureš zase tak hodný není. Nedělá to z dobrého srdce, ale pro vlastní prospěch. Notabene to nyní ani neplatí ze svého, ale ze státních peněz, což jsou vlastně peníze nás všech...

09.04.2021 10:56 | Jirikovka@post.cz

Hodný agent Bureš! Myslí na chudé lidi a pomáhá! Nemám zájem o utahování opasku! Viz doporučení z minulosti rebela V.Klause,který odmítá nosit roušku!

09.04.2021 10:48 | Pavel Capek

@ Morphy : To máš těžké. 30 let v podstatě všechny vlády slibovaly - utáhněte si opasky a zanedlouho bude líp ( za 5 let dožene ČR Rakousko a za 7 let Německo ). Zůstalo ale jen u slibů. Místo toho se zvyšoval věk odchodu do důchodu a zaváděla zvěrstva jako superhrubá mzda.

Těžko vyčítat lidem, že volí toho, kdo jim kromě slibů taky něco dal. Je to čistý pragmatismus...

09.04.2021 10:45 | Semod

No jsou to takové tragikomické fialové postavičky.

09.04.2021 10:42 | Pavel Capek

Nechci ti kazit radost Semode, ale mám takový dojem, že skalním voličům ANO to bude opět jedno. To už bylo afér a kauz a v podstatě se preference příliš nemění. Teď navíc bude ustupovat covid, což si Babiš jistě připíše jako svou zásluhu...

09.04.2021 10:38 | Morphynista

Je dobře, že postavení ANO jako nejsilnější strany se otřásá a dostali se před ně Piráti, mám ale obavu, že ve volbách mu přes všechny podvody, zlodějny a lži dají hlas statisíce voličů , kteří vidí jen slevu na dopravu a pět tisíc na vánoce,  však to vidíme i zde. Jen vrozená slušnost mi brání naplno říci, co si o takových lidech myslím ...

09.04.2021 10:29 | Semod

Morhpynisto, od rána mám dobrou náladu, protože voliči ANO májí po náladě. Nějak se to na ně hrne - karta StBka Bureše, deníček Jarouše Faltýnka ... a tak je to správně tak to má být.

09.04.2021 10:21 | Jirikovka@post.cz

Pane Morphynisto! Je to tak, vím o tom! Stále,ale nemohu zapomenout,že tento agent mi slevnil dopravu o 75% a k Vánocům mi věnoval 5000 Kč! Hodný agent!

09.04.2021 10:17 | Morphynista

Jistě to všichni už víte, ale přesto upozorním, že na Slovensku byla nalezena karta " agenta Bureše ", která dosvědčuje Babišovu spolupráci s StB .

09.04.2021 10:15 | Jirikovka@post.cz

Pane Čapek! Děkuji Vám za umístění krásné písně a krásné Lindy Ronstadt pod modrý nápis!

09.04.2021 09:48 | Pavel Capek

Pro pana Fialu : https://www.youtube.com/watch?v=9iBgTqz_-vY

09.04.2021 09:26 | Jirikovka@post.cz

Píseň pro dnešní den! Linda Ronstadt - When Will l Be Loved! Pokud by dal někdo tuto píseň pod modrý nápis byl bych rád!

09.04.2021 08:43 | Jirikovka@post.cz

Epidemie pomalu ustupuje,tak vládní činitelé vymýšlí všechno možné i nemožné,aby již epidemie nezesílila a vše se nevrátilo do starých kolejí! V okolních zemích je ještě za den dosti nakažených! V Německu za 24 hod přibylo 25 464 nových případů!

09.04.2021 08:38 | Jirikovka@post.cz

Za čtvrtek přibylo 5 245 nakažených! R= 0,74! PES 54 což je 3.st! V nemocnici 6 504 pacientů! Aktivních případů 106 101!

09.04.2021 07:02 | Pavel Capek

Červená mikina se definitivně pomátla ! Volejte Chocholouškovi !

Čekání před restauracemi kvůli kontrolám negativních testů bude podle ministra vnitra Jana Hamáčka cena za to, až se restaurace otevřou. Jednou týdně by člověk zašel na PCR test, říká Hamáček.

 

 

08.04.2021 21:46 | dave

Paulz: Učitelku doporučuji. Osobně považuji jeho nejlepší film Nevinnost. Případ pro exorcistu se mi líbí, možná pro herecké obsazení. Krobot je výborný. Stejně tak mám rád i pět mrtvých psů. Výborný seriál od Hřebejka je Až po uši, ale je tam vidět produkce HBO. O proti ČT asi do toho sypou víc peněz a zaměřují se na kvalitu místo kvantity. Neznám seriál z produkce HBO, který by byl propadák. Bez vědomí, Pustina, Mamon, Hořící keř. Jedinou terapii jsem neviděl, protože jsem se přestal dívat na dlouhé seriály.

08.04.2021 21:27 | HumphreyvanWeiden

Hřebejka zničila politika. Nedokázal se k ní vyjadřovat jinak než nenávistně a to se

projevilo i na jeho práci. Býval to dobrý režisér.

08.04.2021 21:05 | paulz

Rédl jsem se teda díval jenom jeden díl a moc jsem teda nadšený nebyl, učitelka jsem teda neviděl . Starší produkci jsem viděl celou a dá se říct snad všechno hodně nadprůměrné.

08.04.2021 20:55 | Morphynista

@ paulz : S hodnocením seriálu Rédl nesouhlasím, na csfd má 77 %, tedy hodně vysoké hodnocení. další dva jsou zhruba na průměru, z poslední doby pak stojí za připomenutí i Učitelka.

08.04.2021 20:50 | paulz

Samozřejmě pokud je to pravda...smiley

08.04.2021 20:43 | alfa

plán transformace ČT dle ředitele firmy ANO

1.vyhození ředitele

2.vyhození nepohodlných redaktorů

3. zrušení pořadu Václava Moravce

4. dosazení loajálních lidí

5. nasazení pořadu "Cau lidi" na neděli 12,00

6. po měsíci - tetelení nad výsledky volebního odhadu ( ANO 40% )

proč to všechno ? Protože na lidi už nezabírají peněžité dárky a jsou vyčerpány možnosti, jak je dostat na svou stranu. Vše okolo ( nevyváženost, atd ) jsou jenom zástupné kecy.

A jdem držet palce Slavii.

08.04.2021 20:39 | paulz

Hřebejk je určitě dobrý režisér, aspoň dřív měl výborné filmy. Jen v poslední době většina jeho tvorby je pro ČT a úroveň teda hodně klesla. Takže výroky na tzv. obranu ČT jsou naprosto očekávané...A od režiséra který má v ČT finanční zájmy docela neprofesionální...Např seriál Rédl, případ pro exorcistu Místo zločinu Ostrava atd. jsou v podstatě sračky. Oproti třeba pelíškům, Šakalí léta a další tvorbě totální profesní pád.

08.04.2021 19:13 | Jirikovka@post.cz

TV hlásí,že Sputnik není jako Sputnik! Sputniky jsou různé! Šarže Sputniku co dorazila na Slovensko je jiná než Sputniky co prošly preklinickými testy! Rusko chce po Slovensku Sputnik zpátky! Ruská strana nedodala úplnou dokumentaci! Jednotlivé varianty Sputniku mají jen společný název!

08.04.2021 19:00 | Druid.Panoramix

Zaryté z ODS už nevyrývat. :o)) Já bych jim dal důchodovou rentu, smetákům. Necas byl svazák a podle toho dopadl, mlady, blby a nevyboureny..... a ma co chtel. :o))

08.04.2021 18:53 | Pavel Capek

david brazina : Nečasovi se to asi líbí ! :-D

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/foto/MBB4eb737_OBJ.jpg

08.04.2021 18:48 | dave

Drujde, buďme rádi, že si ještě neodhlasovali důchodovou rentu jako v EU parlamentu.

08.04.2021 18:44 | Jirikovka@post.cz

SlÁVA! DALŠÍ REKORD 13 000 KOMENTÁŘŮ! Tento rekord byl utvořen velice rychle,neboť poslední dny se mnoho diskutovalo! Zejména kauza Minář spolykala mnoho komentářů! Další metou je 14 000 komentářů! 269 598 shlédnutí je rovněž pozoruhodné!

08.04.2021 18:37 | david brazina

necas byl po zasluze potrestan tou svou hvezdou

08.04.2021 18:26 | Pavel Ch

 Imunitu ukázkově zneužil Nečas, u soudu vše "hrdině" vzal na sebe, už ho neměl kdo vydat a tu mojí krasavici nechte na pokoji. 

  Tak jí dokázali jen nezdaněné dary, luxusní kabelky, za schůzky s Nečasem. 

 

A zarytí z ODS  (také jsem je kdysi volil, za Nečase naštěstí už ne), od té doby vyprávěj, že celý humbuk s pádem vlády byly jen nezdaněné kabelky. Hahaha....laugh  

08.04.2021 18:20 | Pavel Capek

Druid.Panoramix : Naprostý souhlas ! Poslanecká imunita na kde co a schvalování zvýšení vlastních platů je naprostý výsměch obyčejným lidem. Takové papalášství neprovozovali ani komunisti ! ( blijící smajlík tady bohužel není ).

08.04.2021 18:16 | Druid.Panoramix

Pavle Čapku - mě ta poslanecká imunita vadí a nechápu, proč by měli mít takové neoprávněné výhody. V roce 1989 povykovali :"Nejsme jako oni" a dnes jsou ještě horší než bývalí poslanci z řad Národní fronty. Já bych poslaneckou imunitu povolil, ale jen na projevy na půdě Poslanecké sněmovny a venku jako každý jiný člověk a ne, že se poslanec ožere jako divá sviňa a někoho srazí autem a o tom, jestli ho vydají či nikoliv rozhodnou jeho kolegové z PS ČR a chtěl bych vidět, která politická strana by si tohle dala do svého volebního programu. :o))

08.04.2021 17:58 | Pavel Capek

Zajímavé je, že na wiki v tom výčtu není uvedeno jedno z jeho jekontroverznějších děl ( Sadám Husain ), které galerie nechtěly vystavovat : https://magazin.aktualne.cz/kultura/david-cerny-zase-provokuje/r~i:gallery:31801/r~i:photo:10877/

08.04.2021 17:42 | Pavel Capek

Pavel Ch : Oni mu ti poslanci vyjádřili tím znovupřetřením svou podporu. A protože to jsou nadlidé ( Übermenschen ) tak za svůj čin stíhaní nebyli ( na rozdíl od Davida Černého )...

08.04.2021 17:36 | Pavel Ch

Pavel Čapek

Mně to bylo divné, pamatuji, že část poslanců ho přetřela narůžovo a že maj imunitu.

Podíval jsem se tedy. Jo, nejprv výtvarník, pak byl trestně stíhán, musel nechat uvést do původního stavu a pak ho přetřela skupina poslanců.  zas narůžovo.  Až když se v odkaze hodí proklik tank č.23, tak tam to je.

08.04.2021 17:21 | Pavel Capek

Růžový tank bylo dílo umělce a performera Davida Černého. Jeho umění se nemusí líbit každému, ale že je velmi originální je prostě fakt. Více pod modrým nápisem.

https://cs.wikipedia.org/wiki/David_%C4%8Cern%C3%BD

 

08.04.2021 17:10 | Jirikovka@post.cz

Pane Kodl! Pak se nechte očkovat! Můj spolužák se dnes nechal ve vojenské nemocnici v Olomouci očkovat Pfizerem a moc si to pochvaloval! Když tam přišel bylo na chodbě 100 lidí! Obával se,že tam bude muset dlouho tvrdnout! Jenže na vojně je pořádek a na tu dobu,kdy byl objednán,přesně v tu dobu ho očkovali! Potíže žádné zatím neuváděl!

08.04.2021 17:05 | Jirikovka@post.cz

Pane Svatoš! O ricinové kauze nic nevím,ale ti co jim dali ochranu se něčeho báli a nechtěli to podcenit!

08.04.2021 16:58 | Kodl

Pane Jirikovka....Rakušáci psali,že úmrtí je za tento týden 7 po očkování,Celkem 42....kde je asi pravda.Pokud to nepostihne někoho příbuzného,tak většinou si toho nikdo ani nevšimne. Pokud ano,rozhodí to rodinu,je to prostě tragédie!

08.04.2021 16:55 | HonzaSvatoš

@Jirikovka 15:38

Policejní ochranu mohli dostat preventivně, nezapomeňte, že byla medializovaná "ricinová kauza" spuštěná na základě článku/poznámky již dříve usvědčeného lháře Ondřeje Kundry v desinformačním Respektu. Koudelkova BIS k tomu poté vydala prohlášení, u kterého jsem málem spadl na zem smíchy.

08.04.2021 16:50 | Pavel Capek

Pro pane Fialu : Novotný dostal policejní ochranu z důvodu instalace pomníku Vlasovcům ( což ruská strana považovala za provokaci ) + poněkud nediplomatické řeči.

Kolář dostal policejní ochranu kvůli odstranění pomníku Koněva.

Hřib dostal policejní ochranu kvůli přejmenování náměstí před ruskou ambasádou na náměstí Borise Němcova ( ruský opoziční politik zavražděný za nejasných okolností ).

Ruská strana to považovala za provokace ( což se dá celkem chápat ). Na druhou stranu argument, že ve své zemi můžema přejmenovávat ulice jak uznáme za vhodné a stejně tak bourat nebo stavět pomníky, je rovněž pravdivý.

08.04.2021 16:45 | Jirikovka@post.cz

Za tento týden je již nahlášeno podezdření dalších 5 úmrtí po očkování proti Covidu! Celkem těchto podezdření je 36! Jsou to jen podezdření! Prověří to EMA!

08.04.2021 16:41 | Jirikovka@post.cz

Jawohl! Ich bin dafür!

08.04.2021 16:19 | Druid.Panoramix

Ja. ja, natürlich. Ordnung muss sein. :o))

08.04.2021 15:51 | Jirikovka@post.cz

Představte si,že by za Protektorátu někdo sundal na pražském Hradě vlajku s hákovým křížem a místo ní tam pověsili rudé trenky! Myslím,že by je zastřelili na místě,nebo potom určitě!

08.04.2021 15:44 | Jirikovka@post.cz

Zavěšení rudých trenek na pražský Hrad je anarchie zneuctění prezidenta republiky! Pachatelé z toho vyvázli velice mírně! Já bych je zavřel až by zčernali!

08.04.2021 15:38 | Jirikovka@post.cz

Pane Svatoš! Sdělte proč ti 3 dostali policejní ochranu? Kdo by jim chtěl zakroutit krkem ,když ne Rusové! Já jen vím,že Rusové proti odstranění sochy Koněva silně protestovali!

08.04.2021 15:35 | david brazina

A těch 315 milionů už distribuovaných přímo z Ruska a 1,2 miliard licencovaných se zhmotnilo zázrakem.

08.04.2021 15:29 | Morphynista

Karma. K tomu SPUTNIKU. Vakcína může být ( asi je) špičková a nultá série vyrobená ve výzkumáku pravděpodobně také. ÁÁle - sériová výroba potřebných stamiliónů kusů bude ten problém. Rusové zřejmě nejsou schopni dodržet standard obvyklý v "civilizovanějších" zemích - hygienický , přesnost složení atp. Nemohou si tudíž dovolit pozvat tu evropskou komisi do výrobních závodů - což je jedna z podmínek k udělení licence k vývozu. Slováci se o tom už přesvědčili - mají něco zcela jiného než objednanou a s velkým halasem dodanou vakcínu ..... Komentář k blogu Jana Zieglera https://ziegler.blog.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A210407_768726_blogidnes

08.04.2021 15:29 | Jirikovka@post.cz

Pane Svatoš! Je to jako s tankem nabarveným na růžovo! To je ta volná morálka ta anarchie co nesnáším ! Zrovna tak když panáček na semaforu močí! Koněv ,i Ruský tank nás v roce 1945 osvobodili! Proto každé hanobení jejich památky odsuzují! A postaveni na piedestalu tam byly za rok 1945 ne za okupaci 1968!

08.04.2021 15:13 | HonzaSvatoš

@Jirikovka 15:02

Tomu, že by tyto provinční pražské politiky chtěli Rusové zabít, může věřit jen volič TOP09. Naopak, existence takových Novotných, Hřibů a Kolářů se Putinovi hodí. Stačí ukázat, jak Novotný přijel na ruské ambasádě na káře a hned má Putin body zadarmo. Být Putinem, tak vydám prohlášení, že osobně uškrtím kohokoli, kdo někomu z těchto tří šašků zkřiví vlásek na hlavě.

08.04.2021 15:02 | Jirikovka@post.cz

Pane Čapek 12:04! Pokud si to nepletu,tak ti jmenovaní dostali ochranu proto,že odstranili sochu Koněva! Dokonce psali,že může přijít pomsta z Kremlu! Poslali by agenta a ten by je odstřelil! Myslím,že jejich čin,není v Rusku zapomenut!

08.04.2021 14:35 | david brazina

Přesně tak. Já se jdu Sputnikem očkovat v pondělí. Druhý kolo budí mit dva týdny na to. Docela jsem zvědavý

08.04.2021 14:32 | HumphreyvanWeiden

Podstatné je, že Sputnik FUNGUJE. Jak jsem psal už včera, díky němu se počet nakažených v Maďarsku rychle snižuje. Závidím Maďarům jejich premiéra!

08.04.2021 14:06 | david brazina

No hlavně když tvrdí že dokumentaci ke Sputniku nemají tak to porovnal s čím? ať jsou do hajzlu lhari zasrani. A ta diskuze tam to je taky vykvet inteligence. Ovce morfin by tam zapadl.

08.04.2021 14:00 | Druid.Panoramix

A Morpynisto, argumentoval jste stovkami mrtvých po očkování vakcínou Sputnik V,že? Takže nám řekněte, kde jsou, v které zemi. Tendenční článek může napsat každý.... tak nějak jste argumentoval v případě Mikuáše Mináře. Takže já bych si v případě Sputnik V počkal na úplné vyšetření kauzy a finální zprávu.

08.04.2021 13:59 | david brazina

A pak že nejsou novináři hyeny.

08.04.2021 13:57 | david brazina

Morfine ty idiote. A cetl jsi ten článek?? Ty jsi četl jen titulek že? Ty právníku :D Chybí důkazy, že dovezená vakcína je stejná vakcína jako ta, kterou posuzuje EMA v rámci centralizované registrace,“ uvedl slovenský ústav. Dodal, že od ruského výrobce vakcíny nedostal asi 80 procent požadovaných údajů v souvislosti se Sputnikem V.

08.04.2021 13:49 | Morphynista

Dnes tedy oficiální potvrzení, Rusko dodalo úplně jinou vakcínu než je ta, kterou má posoudit Evropská léková agentura. Uvedl to slovenský státní ústav pro kontrolu léčiv. Tak, putinovci, teď se v diskusi předveďte, když jsem psal, že právě tohle se může stát, psali jste nenávistné a urážlivé komentáře... https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/dodali-nam-jiny-sputnik-v-vakciny-spojuje-pouze-nazev-uvedl-slovensky-lekovy-urad-40356376

08.04.2021 13:37 | Pavel Capek

K těm bývalým komunistům jeden starý vtip :

Koho budeš volit ?

Komunisty !

To je mi jasný, ale z které strany ?

08.04.2021 13:31 | Druid.Panoramix

Pane alfo - Vám nestačí, že Vladimír Putin, jedoucí na svém medvědovi kolem Suezu, silou svých paží a za pomoci svého chundelatého přítele, vytáhnul tu zapříčenou loď v Suezu a zprovoznil tak lodní dopravu na Suezu. Jeden dobrý skutek snad stačí. Amfóry Vladimír jistě najde někde příště. :o)) Až bude mít čas na konání dobrých skutků.

08.04.2021 13:28 | paulz

Tak ono policejní ochranu měl kdekdo. Pokud policie vyhodnotí, že třeba anonymní výhružky mohou být založené na reálné hrozbě, musí reagovat. A zrovna Lipovské věřím tomu chodí výhrůžek dost. Stačí si přečíst co tady o ní píše Morphy a stačí jen o trochu radikálnější...smiley

08.04.2021 13:27 | HumphreyvanWeiden

Kolem Lipovské dělají havlisté obrovský humbuk, ale pokud ji mají kritizovat za něco konkrétního, tak jsou v koncích. Ta je její kritika Dvořáka je věcná - vyčítá mu střet zájmů, který spočívá v tom, že vlastní firmu, která dělá zakázku pro firmu, které šéfuje, tedy ČT.

08.04.2021 13:25 | Druid.Panoramix

Morphynisto - to, co píšete o paní Lipovské, to je jako byste to psal z vlastní zkušenosti o sobě, protože přesně tak se projevujete. Zaplavujete nás různými články, nejčastěji z fórum24.cz a když se Vás nějakou otázkou na něco zeptám, tak nejste schopen reagovat, to by svědčilo o tom, že na danouvěc nemáte názor ( anebo čas, ale já třeba reaguji i později, až ho mám, takže by se dalo říci, že jste i nevychovaný.

A ještě jednu maličkost - když už tu hodnotíte komunisty, tak buďte důsledný, paní Švorcová byla přesvědčenou komunistkou až do konce svého života, nezměnila svůj názor jako někteří další, to ji svým způsobem ctí, ale neomlouvá. Bohužel mnozí po roce 1989 zahodili rudé knížky a začali nám tu kázat roráty jako pánové Čalfa, Douhý,Zeman, Kalousek a další - takže u každých voleb vlastně volíme komunisty, protože jsou nalezlí do všech ostatních stran. :o)) 

08.04.2021 12:04 | Pavel Capek

Tak není to tak dávno, co dostal policejní ochranu starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS), starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09) a  primátor Prahy Zdeněk Hřib (Piráti).

Pokud má policie dojem, že některé osobě hrozí nebezpečí, může toto opatření udělat. A ano, nejsem naivní - může to být i na politickou objednávku, kdy dotyčným reálně nic nehrozí. Jenže je  těžké posoudit, kde je pravda...

08.04.2021 12:02 | paulz

Něco o včerejšku na radě ČT

https://www.youtube.com/watch?v=lwELQMEhiXQ

08.04.2021 12:01 | david brazina

Kde udelali soudruzi z EU chybu? https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/muz-mel-dost-cekani-na-vakcinu-v-nemecku-odjel-se-naockovat-do-moskvy-40356367

08.04.2021 11:47 | david brazina

Honzo - s Lipovskou mas samozrejme pravdu. Uz toto o necem svedci. Doufam, ze se doziju dne, kdy vsichni tito nejvetsi kriklouni a zaroven nejvetsi svine v nasem state, to jest havloidi, stanou budte pred soudem, nebo jim nekdo poradne nakrapne ty jejich sproste tlamy.

08.04.2021 11:45 | david brazina

HonzaSvatos - ale toto konstatovani jsi uvedl slovy - putina si neidealizuj. Pro me z toho vyplyva, ze kdybys sel vyloupit obchod, a ja s tebou nesel, tak by si me nikdo nemel idealizovat, protoze jsem ti nesel pomoct :)

08.04.2021 11:44 | david brazina

Morfine - skvele napsano, btw, uz CT, ktera davala prime prenosy z letne a informovala o kazdem kroku pana Minare, zminila mozné tunelování z jeho strany? Probehla nejaka investigace se strany nezavislych investigativnich novinaru, placenych z dani vsech obcanu CR? A posledni otazka, uz jsi zjistil, kde se daji studovat prava aby ses dal uz neztrapnoval?

08.04.2021 11:43 | HonzaSvatoš

@david brazina: Neříkám, jestli je to dobře, nebo špatně. Prostě konstatuji, že z pochopitelných důvodů Rusové Arménům ve válce o Karabach nepomohli. Nic více a nic méně.

08.04.2021 11:41 | david brazina

PavelCapek - S jidlem roste chut, a kdyz ti dloho neco prochazi, nakonec slapnes vedle. Dvorak je bastart a mel by jit pred soud.

08.04.2021 11:40 | Morphynista

Paní Lipovská se prezentuje jako zfanatizovaná svazačka z 50.let. Nemá samostatný názor, jen papouškuje to, co jí našeptává Bobošíková a ve své snaze odvolat generálního ředitele, poté se zbavit nepohodlných redaktorů a nastolit v ČT vládu normalizátorů, připomíná Jiřinu Švorcovou a další podobně nechvalně známé postavy z dob totalitního režimu.

08.04.2021 11:40 | david brazina

HonzaSvatos - nerozumim tvym argumentum - takze na Armeny hodil Putin bobek - a to je spatne. A pak pises ze Azari jsou v pravu. Tak pokud byli Azari v pravu (byli v pravu  - Armeni to uzemi obsadili ze stejneho duvodu jako Izrael Golany), pak je prece v poradku ze Putin dal jasne najevo, ze Armenie je pod orchranou Ruska od N. Karabachu dále a ze do boju o N. Karabach nezasahne. Nebo ne?

08.04.2021 11:36 | Pavel Capek

Ať už si myslím Petru Dvořákovi cokoli, tak hloupý podle mě určitě nebude. Člověk, který byl ředitelem TV Nova a nyní ČT, musí být finančně těžce "za vodou". Že by tak hloupě "tuneloval" organizaci, kterou sám řídí ? Pro pár tisíc ? Notabene když mu musí být jasné, že mu jdou po krku ?

To se mi fakt nezdá !

08.04.2021 11:32 | alfa

Vladimír je správný chlapík, ještě mohl z nějaké kaluže vytáhnout amforu.

08.04.2021 11:17 | HonzaSvatoš

@Humprey 10:58:

No, zas si toho Voloďu tolik neidealizuj. Na Armény ve válce o Karabach hodil bobek, protože 1) Rusko má a chce mít dobré vztahy i s Ázery, 2) z hlediska mezinárodního práva byli Ázeři v Karabachu v právu. Ale v Sýrii zasáhli Rusové dobře, to zas jo.

08.04.2021 11:05 | HonzaSvatoš

Ke kauze policejního doprovodu Lipovské a k urážkám ze strany zmr. Etzlera stačí prosté konstatování: PČR Lipovské ochranu přidělila, Lipovská sama o ní nežádala. Což samozřejmě nemůže zabránit havlolhářům, aby nešířili lži o tom, že si Lipovská jen tak pro zábavu přibrala s sebou gorily. Když se podívám na vyjádření lidského odpadu, jakým je zmr. Etzler nebo Zdeněk Šarapatka, tak se ani nedivím, že PČR Lipovské přidělila ochranku.

08.04.2021 10:58 | HumphreyvanWeiden

Vladimir Veliký je každým gestem velký státník. Od toho by se měli učit všichni západní státníci. Například nikdy nezrazuje své spojence, viz Arménie, Sýrie. Na rozdíl od USA - Kurdové, atd., ...

08.04.2021 10:49 | ciki333

Vladimir Putin in the rain:

https://www.google.com/search?q=Putin+in+rain&client=firefox-b-d&sxsrf=ALeKk03GK-oC-L6aiUcjTUjoa_rObJL8gA:1617871073601&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=xlOtT01VYIpHwM%252CVSHug1dmhKhpbM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kSlmHVBPFWq4_2FNwBYGxJa7jQMcw&sa=X&ved=2ahUKEwiphYm1n-7vAhUPM-wKHSIfBFYQ9QF6BAgREAE&biw=1920&bih=948#imgrc=tzAThSQsUWrQ8M&imgdii=WIfRv-MO7e-G2M

Když se ho (Putina) západní novináři zeptali, proč u hrobu neznámého vojína neměl deštník, velký státník odpověděl:

"Rudoarmejci také neměli deštníky. Bojovali v jakémkoliv počasí. My Rusové nejsme z cukru, nerozpustíme se..."

 

08.04.2021 10:47 | paulz

I ten skoro největší trouba ví, že nikdo si nemůže sám přizvat policejní ochranku. Ta ochranka musí být z nějakých důvodů přidělena policií ČR.  A důvody musí být ze zákona, jinak je to trestný čin.

Ale jinak pro pitomce článek dobrý-viď Morphy...

08.04.2021 10:44 | Jirikovka@post.cz

Oprava! Má být! Když jsem hrál v Olomouci za Garde- Calcio!

08.04.2021 10:40 | Jirikovka@post.cz

Pane Pawel! Jako důchodce mám i poruchy spánku! Takže noční probuzení dospávám ráno! Protože nechodím do práce,budíka nemusím točit a jak se vzbudím ,tak se vzbudím! Ani nemusím točit budíka na nedělní šachový zápas za družstva! V důsledku poruch spánku jsem mnohdy na šachový zápas nevyspalý a to je velké mínus! Musím se ,ale budit kefírem a čokoládou! Když jsme hráli doma v Prostějově,jak jsem přišel,ke své šachovnici měl jsem od kapitána u šachovnice nachystaný kefír a čokoládu! Hrál jsem tedy za žold! Když jsem hrál v Olomouci na Garde Calcio,tam jsem hrál za pivo! Jednou kapitán zapoměl lístek ve výčepu( hrací místnost sousedila s hospodou!)Když pak přišel a zjistil,že je tam útrata asi 300 Kč,tak se podíval na mě a ptá se: Kdo to propil? Já jsem se hájil: Já ne já měl jen 6 piv!

08.04.2021 10:31 | Morphynista

Hana Lipovská, jak se zdá, tajně touží stát se herečkou. To je jediné vysvětlení jejího poněkud teatrálního představení, které sehrála ve středu u příležitosti jednání Rady ČT. Nominantka biskupů se cítí ohrožená na zdraví. Proto si na cestu na Kavčí hory přizvala policejní doprovod. Chudáci dva detektivové namísto toho, aby se věnovali důležité práci, museli doprovodit paní Lipovskou do práce. Záhadou je, proč se Hana Lipovská nezúčastnila jednání Rady online, tak jako další její členové, když se cítí ohrožena. Že by potom nebyl vidět policejní doprovod? No, nebyl. Dramatická herečka by přišla o jednu ze svých dvou „hvězdných“ středečních scén. Tou druhou hereckou etudou byla jakási obžaloba ředitele ČT Petra Dvořáka. Text musel herečce přiravit nějaký dosti mizerný scénárista. Nebylo v něm totiž nic. Citovaný text měl asi vyvolat dojem, že ředitel ČT páchá nějaké pekelné zlo... Paní herečka Lipovská tímto výstupem odkryla karty. Na Dvořáka její zemanovská klika nic nemá, pokud je tohle to nejzásadnější, může být Petr Dvořák klidný. Bohužel to neznamená, že se ho zemanovci v Radě ČT nebudou i nadále pokoušet odvolat. Tenhle seriál bude pokračovat. Mají jasné zadání, jasný cíl a kvůli ničemu jinému v Radě ČR tito Matochové, Xaverové a Lipovské nejsou. Jen nám ve středu zprostředkovali teatrální a značně trapné pseudodrama s mizerným hereckým výkonem hlavní představitelky. ( Autor : Štépán Malát )

08.04.2021 10:23 | HumphreyvanWeiden

Rodnou sestrou Demokracie je Totalita, vypsal jste to dobře Ciki. Jenom bych podotkl, že Robespierre padl v okamžiku, kdy se lidé přestali bát jeho vyhrožování a postavili se mu na odpor. Jak aktuální v dnešní době !

08.04.2021 10:23 | pawel

@jirikovka, promiňte mi tu drzost, nikomu nic nevnucuji,

 

měl jsem o Vás strach, že jste zaspal, když do 8:52 žádné hlášení. Ani jsme nevěli, jak s covidem na tom jsme.

Já už ani nic jiného nečtu, tady to mám všechno přehledně sesumírované.

 

Dovolil jsem si navrhnout sám píseň. Vy se za pár vteřin probudítelaugh

Každému se líbí něco jiného, souhlas, já jí bral víc jako poučnou pro všechny, než aby se všem líbil toliko její poslech. 

08.04.2021 10:19 | Jirikovka@post.cz

Venku zima jak bejk! V Prostějově značně větrno a sousedovi kvete meruňka!

08.04.2021 10:17 | Jirikovka@post.cz

Pane pawle! Neříkám,že Vaše písně jsou špatné! Ale někomu se líbí to jinému ono!

08.04.2021 09:56 | ciki333

08.04.2021 08:52 | pawel

Muzikál "Krysař" s Landou v hlavní roli jsem shlédl v devadesátých letech v Ta Fantastika. Nadčasové dílo...netušil jsem, že o čtvrtstoletí se ponurý příběh z divadelních prken přesune na Letenskou pláň. Každá historická epocha má svého krysaře...

Velká Francouzská revoluce v čele Robespierrem a kultem Nejvyšší bytosti...

Jaro národů...

Židobolševická revoluce v Rusku...

Německo třicátých let...

Únor 48...

Sametová revoluce...

Barevné revoluce (Majdan...)

Milion chvilek pro demokraciii...

Nakonec každá revoluce požere své děti. Ideály se zprofanují a noví, všehoschopní darebáci se proderou na piedestal moci. Naštěstí Minář nedosahoval "kvalit" Mussolliniho, Trockého,Stalina...Kázal nenávist zabalenou v pravdoláskařské ambaláži a skončil jako spostý zloděj. Chvilkaři, bez ohledu na vývoj pandemie, se z toho úderu nevzpamatují a s happeningy na Letné mají do podzimních voleb útrum. Ovšem havloidi k životu potřebují proroka...Takže očekávám příchod nového spasitele do "roka a do dne."

 

08.04.2021 09:56 | pawel

@jirikovka,

Líbí, nelíbí, dal jsem jí jako poučnou do této diskuse.

 

Varování Krysařem - ....jako rajská hudba... v této době,

jako třeba před 2. světovou (ba nadčasová) W+V+J Trojský kůň

 

08.04.2021 09:28 | Jirikovka@post.cz

Pane Druide! Vybral jste pěknou píseň! Bratři Nedvědi a Spirituál kvintet to je kvalita!

08.04.2021 09:22 | Jirikovka@post.cz

Za včerejšek přibylo 7015 nakažených! PES 54 bodů 3.st! R= 0,73! V nemocnici 6 504 pacientů! 1 349 v těžkém stavu! Aktuálních případů 106 101!

08.04.2021 09:19 | Druid.Panoramix

pawel, 08:52 - trefné více než-li dosti. :o)) A možná by se sem hodila i tato: https://www.youtube.com/watch?v=hQfqJNvdemQ

08.04.2021 09:06 | Jirikovka@post.cz

Pane pawel! Vám se líbí píseň,co jste vybral,ale mě zas takové jaké já vybírám!

08.04.2021 09:01 | Jirikovka@post.cz

Pane Paulz! Děkuji Vám za umístění této krásné písně pod modrý nápis! Díky mistře!

08.04.2021 08:56 | Jirikovka@post.cz

Výzva: Šachisté- staří mládenci! ( A vy co jste opuštění)Je jaro ideální čas na seznámení s novou partnerkou! Neváhejte a dejte se do toho! Respirátor na obličeji vaší partnerky vás nesmí odradit!

08.04.2021 08:52 | Jirikovka@post.cz

Píseň pro dnešní den! Chris Norman & Suzi Quatro- I Need Your Love ! Pokud by tuto píseň dal někdo pod modrý nápis byl bych rád!

08.04.2021 08:52 | pawel

Pan Fiala dnes zaspal,

 

tak si ciki, Druide, v kontextu příspěvků 

dovolím navrhnout píseň na dnešní den,

pod modrými nápisy, jak říká @jirikovka:

 

Landa - Krysař - 3 minuty , na víkend před 2 hodiny celý muzikál.

08.04.2021 08:31 | Druid.Panoramix

Stálé zdraví vespolek, tak jsem včera neodolal a na televizním programu CS film dávali český film od režíséra Otakara Vávry Proti všem. Nevím proč, ale zvláštní pozornost jsem věnoval táborským kněžím, jmenovitě bratru Kánišovi, kterého tak výtečně zahrál herec Václav Voska. Kněz a přitom takový křivák a podzazák, všechny zásluhy pro něho a vyskakující při každé zmínce o utlačování svědomí.... něco mě to připomnělo, ta barva vlasů, ten styl mluvy a vzpomněl jsem si na tuto debatu a pár posledních příspěvků o Miliónu chvilek. A pak jsem si přečetl blog Andrey Novotné - Proč již nejsem chvilkařkou, docela trefné a velice slušně napsáno. Pane pawle, máte pravdu, přečíst by si to mohl každý, protože ono je to všude stejné... kdysi se říkávalo:"Kdo nejde s námi, jde proti nám." a od těch dob se toho tolik nezměnilo, jen v myšlení lidí nastal takový divný posun. :o)) A abych nebyl napadán, že jsem stoupencem starých pořádků, dovoluji si upozornit Morphynistu, že jsem si vědom ideového balastu v tomto filmu v důsledku doby, kdy byl natáčen a osobně mám raději pojetí husitství od Ferdinanda Peroutky a Petra Čorneje. :o)) Tak se na ten film podívejte a možná mi dáte za pravdu. Přeji krásný den. 

08.04.2021 07:54 | ciki333

Zbabělý, bezprecedentní útok na radní Lipavskou...

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Novinar-Etzler-o-Hane-Lipovske-Ta-spinava-c-bka-659855

 

08.04.2021 07:50 | pawel

ciki 333 yesyes

Velmi pěkný odkaz enlightened

zůstaňme sami sebou, nenechme sebou manipulovat, šachisté, my přece vidíme pár tahů dopředu.

 Stojí za přečtení, 5 minut všem. Chvilkařům, ba i příznivcům komančů, AB, pravicových spojení, určitě Pirátů, starostům, Eurohujerů i prokremeských fandů. By i rozumní lidé s nevyhraněným názorem mohou 3-5 minut na přečtení věnovat.

 

A pak nehádejme se tady do krve pro blaho politických příživníků, ať jsou z jakékoliv strany, ať zní jejich líbivé tóny krysařské píšťali v jakékoliv tónině.    

08.04.2021 07:21 | ciki333

Havloidi o něm říkali, že je reinkarnací Václava Havla, pravdou a láskou v krystalicky čisté podobě...Vyklubal se z něj defraudant a podvodník. Ano, tušíte správně, hovořím o Mikuláši Minářovi. Zaměřím se na temnou stránku charismatického guru (dnes již bývalého) náboženské sekty "Milion chvilek pro demokracii." Málokdo ze čtenářů ví, jakému psychickému terroru vystavoval ovečky ze svého stádu, které si dovolily vyjádřit vlastní názor, neřku-li s vůdcem polemizovat. V lecčems se podobal nechvalně známému ministru propagandy Dr. Joseph Goebbelsovi. Renegátům neodpouštěl...Zapudil je stejně jako jehovisti zbloudilé ovce.

Hovoří dívka - Andrea Novotná - která si prošla peklem, poté co prozřela a řady "chvilkařů" opustila:

https://andreanovotna1.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=752897

Nietzsche: "Kdo dlouho hledí do propasti, toho propast pohltí. A kdo dlouho bojuje s nestvůrami, ať dá pozor, aby se sám nestal nestvůrou."

 

 

07.04.2021 23:10 | HumphreyvanWeiden

Ale vážně. Maďaři už mají naočkovaných 25% lidí alespoň jednou dávkou vakcíny. Oběma pak 10,30%. Takže to konečně rozjeli a výsledek se (ke vzteku Europanů) dostavil.

Ta čísla jsou pozoruhodná. 1.4. - 9 288 nakažených, 2.4. - 9 055, 3.4. - 8 637,  4.4. - 6 566,  5.4. - 3 874,  6.4. - 1 890. 

Očkování funguje, ne, že ne. Ovšem pro Pitomce je Orbán určitě vlastizrádce.  

 

07.04.2021 22:57 | HumphreyvanWeiden

@ Pavel Čapek: Politika ale není totéž co kvantová fyzika, aspoň ne ta česká. Takže Minář není elitní Putinův agent, ale pouhý šmudla, který vzal na hůl naivní havlisty. Ale i tak pobavil :-))

07.04.2021 22:38 | david brazina

Ani není třeba řešit kolik má top management plat. Ale tak ze státního krev neteče...

07.04.2021 22:20 | Druid.Panoramix

Jak to tak vidím, tak cokoliv je lepší jak Česká pošta. Za poslední 3-4 roky se neskutečně zhoršila - s výjimkou naší poštovní doručovatelky, ta je pořád v pohodě. Balíky řeším přes WEIDO, PPL, DPD a přes Zásilkovnu a úplně v pohodě.

Jsem zvědav, kdy někdo začne používat na doručování zásilek drony - vývoj se zastavit nedá. :o))

07.04.2021 22:13 | Kodl

Pane Morphynista....děkuji za tip,vyzkouším.Pěkný večer:-)

07.04.2021 22:11 | Morphynista

Já si nechám posílat balíky na Zásilkovnu a pokaždé zatím přišly druhý den po odeslání ( nepočítám soboty, neděle a svátky ).

07.04.2021 22:02 | Kodl

Vážení...pošta propustila 1229 lidí...asi poštáků,něco z administrativy.Přesto pošta má prý výsoké dluhy. Ptám se...jak k nim přišla? Dopis do zahraničí stojí 149 Kč....balíky skoro nezaplatitelné.Vydražil jsem na Aukru krásné housle za cca 65000Kč.....pojistilo se to,dobře zabalilo a prodejce to odeslal poštou na mou adresu.Na balíku bylo číslo tel.Doručovatel mě prý nezastihl doma,i když mi před tím volal,že za asi odpoledne přijede. Příští den jsem patral na poště,kde se měl balík nacházet....nebyl tam. Prý má být v Havířově....nebyl tam. Doručovatel jej prý odeslal zpátky do Ostravy.Pokud ho chci ,musí doručovatel sám zajet znovu do Ostravy a balík vyzvednout a mi doručit. Poprosil jsem ho,aby tak učinil.Konečně za asi týden můj balík dorazil.Neuvěřitelné....Žijeme v 21 století,ovšem pošta nefunguje.Lépe nepoužívat....snad nějakého kurýra,a ještě lépe zajet si 360Km do Prahy osobně a balík si vyzvednout.Omlouvám se,že příspěvek je mimo téma.Pěkný večer:-)

07.04.2021 21:49 | david brazina

Mimochodem. 2000 let lidstvo a největší mozky se snažili pochopit co je to čas. Musel přijít až Einstein, který čas naprosto přesně a bezezbytku nadefinovat. Čas je to, co naměří hodiny... A voila speciální teorie relativity byla na světě :)

07.04.2021 21:46 | david brazina

Pavel Čapek. Ale jo :)

07.04.2021 21:40 | Pavel Capek

@ Humphrey : Teď jsi to rozhrábl ! Ale v dnešním světě není žádná teorie dost šílená, aby nemohla být pravdivá.Ale pozor ! Jak údajně ( patrně ne ) prohlásil Niels Bohr : "Pane kolego, vaše teorie je šílená. Ale není dost šílená na to, aby mohla být pravdivá."

 

 

07.04.2021 21:34 | david brazina

Weiden lol :D

07.04.2021 21:33 | david brazina

Pavle, tohle už ti Boys zkoušeli když to chtěl řešit Drahoš za pomluvy na sociálních sítí. Nevyšlo mu to pravé proto co jsem psal. Vem si kolik lži pomluv a nadávek jde o Zemanovi, Babisovi. Kalouskovi.kolik toho šlo na Holubivou. Stepanovou, Svěráka. Jsem si jistý že kdyby to bylo nějak postihovano, půl ČR by nedělalo nic jiného než by se soudilo...

07.04.2021 21:30 | HumphreyvanWeiden

Hoši, nechte už Mináře být. Ve skutečnosti je to Putinův agent, který má za úkol znemožnit havloidy v Česku. A zatím to dělá sakra dobře! Jó, hybridní válka je svinstvo, Morphynisto ;-D

07.04.2021 21:28 | Pavel Capek

@ david brazina : Fakt nevím. Nemám právnické vzdělání. Čím jsem si ale jistý, že na tomto by se boys, kteří to vzdělání mají vyřádili...

07.04.2021 21:24 | david brazina

Pavel Čapek, v nálezu se píše o veřejné osobě působící v politickem prostoru. Důležitá je otázka vzniklé nebo možné škody. Ta byla posouzena jako marginální. V opačném případě by Drahoš už exbiboval společně s tím saskem co to podal taky.

07.04.2021 21:23 | Druid.Panoramix

Moprhynisto, já jsem o vaše právní rady nestál a nestojím o ně ani teď, už jsem psal dříve, že mám právníka v rodině, spíše bych hledal rady tam než u vás, který nedokážete odpovědět na jednoduché a jasné otázky, jak jste dnes přesvědčivě dokázal.  Čímpak mě dnes ještě rozesmějete? A netapetujte laskavě, sám jste troll největší. :o))

07.04.2021 21:21 | david brazina

DP, ten blb vůbec nevěděl ani na jakém základě je české právo postavené. :D to že netušil jaké má prezident pravomoce, to byla třešnička na dortu :D ten blb má s právem společnou tak maximálně fritézu napravo od hranolek.

07.04.2021 21:19 | Pavel Capek

No pozor ! Tady má možná Morphy pravdu, protože ten zmíněný názor státní zástupkyně se týká politiků. Otázka zní : je Minář politik ? A já vím, je to osoba veřejně činná, ale je to totéž ? Na tomto by se asi právníci vyřádili a výsledek by byl nula...

07.04.2021 21:19 | Morphynista

Já se snažím trollům ( Humphrey, Druid, brazina a další ) zadarmo poskytnout právní rady a vyvrátit jejich bludy, ale je to dost těžké, melou pořád dokola to svoje ...

07.04.2021 21:17 | david brazina

A státní zastupitelstvi ty suplujes ekonomickým tydenikem hnupe :) navíc jak jsem říkal, dohledem si US :D on ten Drahoš z toho chtěl vykresat kauzu. Ale já se nedivím ty "právníku" :D

07.04.2021 21:14 | Druid.Panoramix

Nevím proč mě napadlo toto motto:"Plzeňská práva - záruka kvality." :o)) Kruciš s tím debilem opatrně, to už je skoro stanovení lékařské diagnozy. Nestačilo by jenom Morphynista? :o))

07.04.2021 21:13 | Morphynista

Cituješ hezky, jenže tohle je vyjádření nějaké státní zástupkyně, které se týká otázky, zda záměrné šíření lží má být považováno za trestný čin pomluvy, což nemá nic společného s občanskoprávní žalobou. Zase jen dokazuješ svou neznalost, když neznáš ani právní základy a neumíš rozlišovat mezi právem občanským a trestním,

07.04.2021 21:07 | david brazina

„Pokud podatel učinil dobrovolné rozhodnutí aktivně se účastnit veřejného života, muselo mu být zároveň zřejmé, že v ten okamžik se stane terčem různých nepravdivých obvinění, smyšlenek apod., které jsou bohužel nezbytnou součástí aktivity na veřejném poli. Jako politicky činná osoba pak musí být srozuměn s tím, že nebude mít pouze příznivce, ale i mnoho odpůrců, mezi kterými bude mít jakákoliv negativní zpráva o jeho působení, až už pravdivá či ne, živné pole a snadno se rozšíří. Takové negativní zprávy však budou mít stěží vliv na jeho vážnost u těchto osob, neboť u nich v podstatě žádné vážnosti nepožívá,“

07.04.2021 20:57 | david brazina

Ty blbecku.

07.04.2021 20:51 | Morphynista

Blábolíš nesmysly, pokud o někom řekneš, že je podvodník a v případě občanskoprávní žaloby nedokážeš, že je to pravda, tak prohraješ. A vůbec nezáleží na tom, o koho jde. Radši zůstaň u té své fyziky nebo co vlastně děláš, pokud předstíráš, že rozumíš právu, píšeš až neuvěřitelné hlouposti.

07.04.2021 20:43 | david brazina

Honzo v každém případě to ticho od havloidnich uctivacu je ohromné :D

07.04.2021 20:42 | david brazina

Minář je podvodník lhář a onuce. A ty jsi právník asi jako já jsem razítko na vajíčko ty hnupe 'D tobě doporučuji nález ústavního soudu na toto téma, ty jako "právník :D" určitě víš kde hledat.

07.04.2021 20:38 | Morphynista

Bražino, doporučuji ti, aby ses nezesměšňoval, přečti si třeba tohle : https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3294203-soud-bartikovi-ve-sporu-se-zemanem-snizil-naklady-za-rizeni-ktere-musi-zaplatit

07.04.2021 20:32 | HonzaSvatoš

Ahoj, pokud jde o vazbu Minář-ČT: nejen ČT nesleduji, TV nemám už asi 20 let (a nijak mi nechybí), ale nelze z internetového cvrkotu něco nepochytit.

 

Dle mého byl vztah ČT - MiChviPrD jistou formou symbiózy. Havloidní klika v ČT dělala MiChviPrDu propagaci, jak jen mohla a informovala o něm zcela nekriticky, no a MiChviPrD za to šel havloidní klice na ruku přinejmenším v tom, že se halasně stavěl proti těm kandidátům do mediálních rad, kteří by ten jejich smradlavý jánabráchistický rybníček mohli provětrat, nebo si dovolili mít jiný, než jediný správný (libtardí) světonázor. Vzpomínáte si ještě ne na Letnou, ale na Letné předcházející Václavák, jak tam MiChviPrDi poblili Michala Semína a onálepkovali ho bez jakýchkoli argumentů za antisemitu? Co měla mít Semínova kandidatura společného s Bábovým střetem zájmů, nebo s trestním stíháním? Nic, jen Minářova protislužba ČT. Podobně pak kádrování kandidátů před volbami do Rady ČT a otevřeným vyhrožováním poslancům, "když nebudete volit, jak my chceme, uděláme bordel". Ale havloidi zmiňovali jen mail poslance ANO Berkovce jako nepřípustný nátlak. Takže předpokládám, že havloidi v ČT budou v případě Minářovy možné defraudace šesti mega mlčet, a to ticho bude přímo ohlušující.

07.04.2021 20:28 | david brazina

tak on hlavne morfin neni zadny pravnik, protoze by jinak vedel, ze na verejne politicky cinne osobnosti se vyroky tohoto charakteru nevztahuji :D :D :D to je takovy blbec ze by mohl byt kapitanem ceske reprezentace idiotu.... ale me to neprekvapuje, kdyz ani neznal ustavni pravomoce prezidenta :D

07.04.2021 20:25 | david brazina

pavle, ona hlavne opozice kterou jsi tenhle zrzavy podvodnik vodil pred minuly rok na provazku, ho ma taky plne zuby, viz senator laska, takze mu to jen tak neodpusti. :D ale ovce becely a beecely a beeeeebeeecely

07.04.2021 20:21 | Pavel Capek

David Ondračka je fanatik - jemu docela věřím ( zatím ). Přestože TI je docela diskutabilní společnost. Uvidíme, jak to celé dopadne. Já jen doufám, že ne jako většina ostatních kauz - do ztracena. Aby to nebylo jako starý italský film : Vyšetřování skončilo, zapomeňte !

07.04.2021 20:14 | Pavel Capek

Ale Morhpy, řeči se vedou a voda teče. Kdyby měl každý takový "výrok" skončit u soudu, tak se z toho naše justice zblázní !

07.04.2021 20:13 | Druid.Panoramix

Možná tady bude chvilku driblovat a pak nám předhodí nějaký jiný, zásadně objektivní článek, třeba něco o lidských právech v islámské společnosti, případně jak humanitárně se chovaly koloniální velmoci ke svým koloniím. A co o těch otrocích, Morphynisto, to snad byli taky lidé anebo jim chcete upírat lidství?

07.04.2021 20:12 | david brazina

tak ono transparency international je taky provarena ziskovka.

07.04.2021 20:09 | david brazina

a co ja s tim hnupe? at me klidne zazaluje. minar je podvodnik a ty blb.

07.04.2021 20:09 | Druid.Panoramix

A je moc dobře, že to zdůvodnění po Minářovi chce právě David Ondračka, bývalý šéf Transparency International a Minářův parťák z Lidé PRO, takže i Morphynista musí mlčet. :o))

07.04.2021 20:07 | Morphynista

@ Bražina - opakuji to, co jsem ráno psal cikimu. Slovo " podvodník " je žalovatelná pomluva...

07.04.2021 19:55 | david brazina

ze je minar podvodnik vedeli vsichni, krom ovci

07.04.2021 19:54 | david brazina

stejne jako na vas jiri.