Hledáte dárek na Vánoce, aneb tipy které potěší

13.10.2020 22:29 | Ostatní

Vánoce jsou tady za 70 dní. Těším se na ty chvíle, kdy se čas zastaví. Úsměv dětí, tradiční večeře a pak čekání na překvapení. Taková šachová knížka a nebo pěkné dřevěné šachy. To zní jako nápověda manželkám pro letošní vánoce.

Hodně vtipným dárkem může být Šachový diář. Nejenomže tam můžete zaznačit důležité výročí, ale můžete i škrtat šachové turnaje, které budou zrušené anebo naopak. Můžete si označit tu pravou šachovou dovolenou. Pořádné šachy. Takové dřevěné. Poctivá práce. Vzpomínám si jak jsem jedny dostal od dědečka. Vždycky když jsem je otevřel, dýchlo na mě to kouzlo. I když děda dávno zemřel, ty šachy stále mám a mám je strašně moc rád. 


Rotchild jednou řekl, že ocel je věčná. Šachista by mohl říct, že magnet je magnet. Kolikrát jako dítě jsem hrál s dědou a když byl děda prohraný, pak tak náhodou shodil figurky. Těžko chtít po malém klukovi, aby si pamatoval pozici a tak se partie nedohrála. Příští rok už to dědovi nevyšlo. Naučil jsem se pamatovat pozici a vždy to s úsměvem dědovi postavil. Ale magnetické šachy mají své kouzlo. Ještě by to chtělo pěknou šachovou knížku. Něco o českém šachu. Něco o lidech, kteří psali naší historii. A tak možná i toto je zajímavý tip na dárek.


Teď čekám kritiku. Článek je jen reklamou. Článek nic nového nepřináší. Ale ano. Mluvím o našem e-shopu rpsachy.cz, který je tady s námi tři týdny. Za tu dobu vyrostl na zajímavý projekt. Nabízíme přes 70 produktů, které máme vše skladem. A co je nejzajímavější a proto vlastně je tady ten článek jsou ceny. Jsou pořádně nabroušené a proklatě nízko. Nenašel jsem obchod, kde by měli podobné ceny. 

K ceně patří i dárek. Takové poděkování za přízeň. Dárky má každý rád. A proto našim dárkem je nové video od Roberta Cveka o koncentraci. A co je ještě zajímavější, je AKCE DNE. Tam dáváme každý den nové zboží, které má pro jeden den mimořádnou cenu. Není to sleva 10%, ale často 30-60%. Vyplatí se na akce u nás koukat každý den.


Když jsem otevírali e-shop rpsachy.cz chtěli jsme nabízet víc než ostatní. Chtěli jsme nabízet lepší ceny, dárky a akční ceny. Začali jsme s 10 produkty. Dnes jich máme přes 70 a míříme ke stovce. A jaké jsou reakce? Už dnes si myslíme, že jsou zítra Vánoce. Na poště jsme častěji než v obchodě a máme z toho radost. 

A i když chceme a nebo ne. Blíží se Vánoce. Jestli hledáte kvalitní dárky za bezkonkurenční ceny. Jestli hledáte akční ceny, koukněte k nám.

Protože každým nákupem nejenomže dostáváte krásnou šachovou věc, ale podporujete naše šachové akce, které pro vás děláme. A já vám za to děkuji.

Petr Koutný

e-shop: https://www.rpsachy.cz/

akce dne: https://www.rpsachy.cz/vse/akce-dne/

PS: jestli koupíte cokoliv někde jinde levněji, doplatím rozdíl a věnuji dárek. 


Hodně s předstihem přeji pěkné Vánoce. Možná tam bude dárek od nás:)

0x 702x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat