My-chess.eu

Simultánní turné - č. 12 Ostrava (Masarykovo nám.)

30.04.2011 20:22 | Šachový festival Ostravský koník 2011

Závěrečná simultánka IM Lukáše Klímy v rámci jeho simultánního turné po 12 místech Moravskoslezského kraje se konala tradičně na Masarykově náměstí v centru Ostravy. Proti Lukášovi postupně nastoupilo 36 soupeřů, mezi nimiž e...

Závěrečná simultánka IM Lukáše Klímy v rámci jeho simultánního turné po 12 místech Moravskoslezského kraje se konala tradičně na Masarykově náměstí v centru Ostravy. Proti Lukášovi postupně nastoupilo 36 soupeřů, mezi nimiž elově vyčníval juniorský mistr republiky Jiří Kočiščák. V průběhu tříapůlhodinové seance Lukáš 25 krát zvítězil, 9 krát remizoval a dvakrát odešel poražen.

Za poslední 3 týdny se Lukáš utkal s 203 soupeři s aktivním skóre 146-45-12.

# jméno a příjmení ELO šachový klub výsledek
1 David Klimša neregistrovaný 0
2 Aleš Závadský neregistrovaný 0
3 Martin Sobek 1960F Jäkl Karviná ½
4 Patrik Milat 1791F Beskydská šachová škola 0
5 Jiří Kočiščák 2285F ŠK Geofin Ostrava 1
6 Miroslav Bagar 1582 Sokol Vítkovice 0
7 Miroslav Šafarčík 1740F HTJ Odra Ostrava ½
8 Milan Stojka neregistrovaný 0
9 Justin Stojka neregistrovaný 0
10 Antonín Toufar neregistrovaný 0
11 Milan Obertan 1700 Dynamo DP Ostrava 0
12 Josef Burda neregistrovaný 0
13 Lenka Vojtěchovská 1451 TJ Mittal Ostrava ½
14 Marek Týn 1821F TJ Slovan Havířov ½
15 Jan Repák 0 TJ Mittal Ostrava 0
16 Petr Babica neregistrovaný 0
17 Adam Duda neregistrovaný 0
18 Jan Macko neregistrovaný 0
19 Michal Erat neregistrovaný 0
20 Martin Kotek neregistrovaný 0
21 Nikolaj Petrov 1937F ŠK Šenov ½
22 Jaroslav Vízner 1872F Baník Havířov ½
23 Pavel Hlubina 1943F VOKD Poruba ½
24 Vladimír Biolek neregistrovaný 0
25 Aleš Štefan 1708 Slovan Ostrava 0
26 Jan Sudolský 1661F VOKD Poruba 0
27 Jaroslav Kořínek 1797F TJ Mariánské Hory ½
28 Vladimír Tatarčík 1902F ŠKTP Hrabyně ½
29 Ivo Kašpárek 1737 ŠK Slavoj Poruba 0
30 Pavel Pšenička 1964F VOKD Poruba 1
31 Stanislav Hruška 1562 ŠK Šenov 0
32 Adam Bartoš neregistrovaný 0
33 Tomáš Rybenský neregistrovaný 0
34 Zdeněk Mlčák neregistrovaný 0
35 Jan Parák neregistrovaný 0
36 Filip Kostelanský neregistrovaný 0
IM Klíma - Ostrava (Masarykovo nám.) 29½ - 6½

Program turné

datum místo výsledek
7.4. 17:00 Viktorie Bohumín 13:3 6 remíz (Cyroň, Chroboček, Machura, Szmek, T.Šrámek, Tchuř)
11.4. 17:00 ŠKTP Hrabyně 12½:1½ 1 prohra (Šnyta), 1 remíza (Trojek)
13.4. 16:00 SK Slavia Orlová 7½:½ 1 remíza (H.Kubošová)
14.4. 17:00 Sokol Dobrá 17:62 prohry (Lys, Slanina), 8 remíz (T.Bok, Z.Bok, Piskoř, Polach, Remeš, Tvrdý, Válek, Weissmann)
19.4. 17:00 Slovan Havířov 11½:½ 1 remíza (Patrik Melzer)
20.4. 17:00 MSA Dolní Benešov 15:5 1 prohra (Rakús), 8 remíz (Bělková, Janoš, Krupa, Melecký, Petrov, Suchánek, Vavřínek, Weczerek)
21.4. 17:00 Jäkl Karviná 12½ - 2½ 1 prohra (Konečný), 3 remízy (Canibal, Pawlowski, Zimnioková)
22.4. 16:00 Slezan Opava 10:4 3 prohry (Bergloviec, Olšar, Pavera), 2 remízy (Jaššo, Musil)
23.4. 15:00 VOKD Poruba 7½ - 3½ 2 prohry (Adámek, Václavík), 3 remízy (Malík, Trapl, Židek)
26.4. 17:00 TJ Mariánské Hory 13½ - 1½ 3 remízy (Čížek, Koki, Škuta)
27.4. 15:30 OC Silesia, Opava 19 - 0
28.4. 15:30 Masarykovo nám., Ostrava 29½ - 6½ 2 prohry (Kočiščák, Pšenička), 9 remíz (Hlubina, Kořínek, Petrov, Sobek, Šafarčík, Tatarčík, Týn, Vízner, Vojtěchovská)
Celkový stav - 168½:34½ (12 proher, 45 remíz )

Fotografie - simultánka Ostrava (Masarykovo nám.)

někteří si našli čas i na kvalitní literaturu

nepovolený vysokokalorický doping Jiřího Kočiščáka

David Klimša

Aleš Závadský, Martin Sobek, Patrik Milat

Jiří Kočiščák, Miroslav Bagar, Miroslav Šafarčík

Justin Stojka, Milan Stojka, Antonín Toufar

Milan Obertan, Josef Burda, Lenka Vojtěchovská

Marek Týn, Jan Repák, Petr Babica

Adam Duda, Jan Macko, Michal Erat

Martin Kotek, Nikolaj Petrov, Jaroslav Vízner

Pavel Hlubina, Vladimír Biolek, Aleš Štefan

Jan Sudolský, Jaroslav Kořínek

Vladimír Tatarčík, Ivo Kašpárek

Pavel Pšenička

Filip Kostelanský s doprovodem

Martin Sobek - remíza

Vladimír Tatarčík - remíza

Pavel Hlubina - remíza

Marek Týn - remíza

Jaroslav Kořínek - remíza

Lenka Vojtěchovská - remíza

Miroslav Šafarčík - remíza

Jiří Kočiščák - výhra

Jaroslav Vízner - remíza

Pavel Pšenička - výhra

Nikolaj Petrov - druhá remíza (nejpilnější Lukášův soupeř absolvoval 4 simultánky)

zasloužené pivo po 12 simultánkách

Odkazy

Ostravský koník 2011
0x 2620x tucnak
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat
Připravuje se