Prague Chess Festival

Tradiční Fejfarův memoriál vyhrál Vlastimil Babula

28.08.2019 06:24

Dvaačtyřicátým vítězem bleskového turnaje Fejfarův memoriál se stal GM Vlastimil Babula. Po dvou stříbrných medailích stanul na odunejvyšším stupínku se ziskem 11/13, půlbodovou ztrátu nabral druhý FM Martin Hollan, bronz bral GM Pavel Šimáček.

(zleva) Petr Boleslav, stříbrný Martin Hollan, vítězný Vlastimil Babula, bronzový Pavel Šimáček a rozhodčí turnaje Pavel Votruba.

Fotografie Vladimíra Jagra z Fejfarova memoriálu můžete prohlédnout zde.


Konečné pořadí po 13 kolech

Poř.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
1GMBabula VlastimilCZE25531. Novoborsky Sk11,00,098,5105,0
2FMHollan MartinCZE2413Sk Oaza Praha10,50,0101,0108,0
3GMSimacek PavelCZE2489Sk Zikuda Turnov, Z.S.9,02,5100,5106,0
4FMStraka VojtechCZE2363Tatran Litovel9,01,598,5104,0
5FMVrbata ZbynekCZE2319Unichess9,01,0101,5107,5
6Herskovic RadekCZE2177Tj Lokomotiva Most9,01,097,5103,0
7Bores RomanCZE2125Sk Decin8,50,094,599,0
8Hosticka FrantisekCZE2093So Tj Tatran Prachatice8,00,088,093,0
9Belaska PremyslCZE2199Tj Desko Liberec7,50,093,599,0
10Hoke PetrCZE1989Sk Slavoj Litomerice, Z.S.7,50,092,096,0
11Hadraba VladimirCZE2183Sk Teplice7,50,090,095,0
12Kucera PetrCZE2195Sk Zikuda Turnov, Z.S.7,50,089,594,5
13Jelinek MichalCZE2163Sk Oaza Praha7,50,085,590,0
14Benes PetrCZE2075Sk Dopravni Podnik Praha7,50,085,590,0
15Zvacek AntoninCZE1987Sk Kbely7,50,082,588,0
16Riha ml. JaroslavCZE2110Sk Spartak Usti Nad Labem7,50,077,081,5
17FMGregor JiriCZE2277Tj Neratovice7,00,092,597,0
18Brejnik GustavCZE2132Sk Slavoj Litomerice, Z.S.7,00,092,096,0
19Babicka MichalCZE2038Sk Decin7,00,086,590,5
20Hofman KrystofCZE19051. Novoborsky Sk7,00,078,080,5
21Melich JindrichCZE2053Tj Praha-Pankrac7,00,073,578,0
22Soural JanCZE2188Tj Praha-Pankrac6,50,092,097,5
23Riha st. JaroslavCZE2024Tj Csad Libouchec6,50,086,590,5
24FMKozak MilosCZE2146Sk Slavoj Litomerice, Z.S.6,50,086,087,5
25Spirek AdamCZE20391. Novoborsky Sk6,50,082,086,0
26CMVykydal FrantisekCZE2073Sk Lokomotiva Brno, Z.S.6,50,080,585,5
27Rousar ZdenekCZE1907So Hlinsko6,50,079,083,5
28Kucera JaroslavCZE1906Sk Slavia Liberec, Z.S.6,50,070,573,0
29Hrazdira Matyas JosefCZE1469Tj Slovan Varnsdorf Z.S.6,00,077,078,5
30Partl MiloslavCZE1824Sach Melnik6,00,072,575,0
31Simackova KaterinaCZE1643Sk Usti Nad Orlici, Z.S.6,00,072,074,5
32CMChrz PavelCZE2038Sk Spartak Usti Nad Labem6,00,071,073,5
33Muzik RomanCZE19721. Novoborsky Sk6,00,071,072,5
34Sliva MichalCZE1769Sk Spartak Usti Nad Labem6,00,069,070,5
35Papay JindrichCZE1998Sk Decin5,50,083,084,5
36Purkyt JaroslavCZE1664Sk Decin5,50,079,083,0
37Hyrs MartinCZE1856Sk Duras Bvk5,50,074,075,5
38Burita DobroslavCZE1600Sk Frydlant, Z.S.5,50,071,075,0
39Kriebel RudolfCZE1811Sk Tj Dolni Benesov5,50,069,071,5
40Sliva RichardCZE1701Sk Spartak Usti Nad Labem5,50,068,069,5
41Vladyka VaclavCZE1940Sk Ceska Lipa5,01,072,076,0
42Toman JanCZE1345Sk Spartak Usti Nad Labem5,00,069,070,5
43Belaska AdamCZE1000Tj Desko Liberec4,50,065,567,0
44Sladek KarelCZE1725Tj Slovan Varnsdorf Z.S.4,50,061,062,5
45Belaska VaclavCZE1250Tj Desko Liberec4,50,060,061,5
46Dolezal EduardCZE1153Tj Krasna Lipa3,00,062,564,0
47Gorej JanCZE1000Děčín2,00,062,064,5



1x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (1) Aktualizovat
29.08.2019 12:33 | Pavel Ch

Krásný, tradiční turnaj, od 70.let minulého století, jen měl delší přestávku.

Tehdy jezdilo i 200 hráčů, ale i dnes byla příjemná atmosféra hezkého turnajeyes