Pozvánka na CZECH OPEN

27.06.2006 08:00 | Ostatní

Ve dnech 13.-30.7. 2006 se v Pardubicích koná XVII. ročník mezinárodního festivalu šachu, bridže a her CZECH OPEN 2006, jehož součástí je Mistrovství světa školních týmů, Mistrovství Evropy amatérů v šachu a Mistrovství ČR čty...

Ve dnech 13.-30.7. 2006 se v Pardubicích koná XVII. ročník mezinárodního festivalu šachu, bridže a her CZECH OPEN 2006, jehož součástí je Mistrovství světa školních týmů, Mistrovství Evropy amatérů v šachu a Mistrovství ČR čtyřčlenných družstev, jednotlivců v rapid šachu, Fischerových šachách, holanďanech, bleskovém maratónu a další turnaje.


Mezi významné osobnosti, které se zúčastní festivalu patří nejlepší český šachista současnosti velmistr David Navara, mistr světa v řešení šachových úloh Piotr Murdzia (POL), mistryně světa v sudoku Jana Tylová a v neposlední řadě folkový písničkář Jaromír Nohavica, který se zúčastní turnaje ve scrabblu.
Uzávěrka přihlášek bez příplatku za pozdní odeslání se prodlužuje na všechny festivalové turnaje do 30.6. 2006.

V rámci Mistrovství ČR čtyřčlenných družstev se uskuteční veřejný křest knihy Rošády pod Špilberkem za účasti jednoho z autorů IM Klímy a mistra republiky GM Lázničky spojený s jejich podepisováním knihy (sobota 15.7. od 17.00 pardubické výstavní a společenské centrum Ideon).

Podrobné informace o celém festivalu získáte na http://www.czechopen.net/index_cz.php a novinky se dozvíte na http://www.czechopen.net/news/index_cz.php.

Dr. Jan Mazuch, j.mazuch@avekont.cz
0x 1286x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat