3. a 4. kolo slovenské extraligy

14.11.2006 08:00 | Ostatní

Po prvním víkendu byla bez ztráty kytičky družstva Komárna a Nitry. Více o prvním víkendu se můžete dočíst v dříve publikovaném článku. Nyní se pojďme podívat na nejnovější události. Družstvo Hoffer Komárno potvrdilo svou...

Po prvním víkendu byla bez ztráty kytičky družstva Komárna a Nitry. Více o prvním víkendu se můžete dočíst v dříve publikovaném článku. Nyní se pojďme podívat na nejnovější události.

Družstvo Hoffer Komárno potvrdilo svou vedoucí pozici i o druhém víkendu. V sobotním zápase uštědřilo družstvu Žiliny dokonce potupných 8:0.
Zato v neděli byl zápas s Čadcou daleko vyrovnanější a výhra v nejtěsnějším možném poměru 4,5:3,5 byla jistě daleko napínavější. Naopak Nitra svou bilanci potvrdila jen z půlky – nejprve sice vyhrála bojovný zápas v Dubnici 4,5:3,5 (když v zápase byla jediná remíza), ale poté jasně podlehla ambicióznímu družstvu z Hlohovce (v jehož dresu zažil povedený víkend novoborský IM Pavel Šimáček – 2/2) 2,5:5,5. Hlohovec se tak po další jasné výhře ve 3. kole 7,5:0,5 nad Novými Zámky vyhoupl na 2. místo. Souboj těchto dvou vedoucích týmů je na programu 17. 2. 2007. Na průběžné 3. místo se i po nepovedeném 1. víkendu vrátilo družstvo Košic.

Podrobné výsledky slovenské extraligy můžete sledovat na stránkách Chessresults.
0x 562x Martin Vaculík
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat